Jkacenka
Jasně, proč by ne. Dlouhé vlasy jsou právě těžké a rychleji vlny spadnou, tak ty bys neměla mít problém.

arrow
profile_image
Jkacenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
a mohla bych se tě ještě zeptat, jestli nevíš, jaký je rozdíl mezi Remingtonkou Ci 76 a Ci 151? Nikdy jsem kulmu sama nepoužívala, jen kamarádka mi natáčela vlasy, tak bych si nějakou chtěla pořídit a učit se s ní
děkuju

Cituji Jkacenka: jestli nevíš, jaký je rozdíl mezi Remingtonkou Ci 76 a Ci 151?

Ovšem, není nic jednoduššího než si přečíst popis - rozdíl je v průměru. Ci76 je úzká - dělá užší prstýnky, Ci151 je široká - dělá větší vlny.

Cituji mishka999: Ovšem, není nic jednoduššího než si přečíst popis

Nechci nikoho obvinovat či napadat, děkuju za všechny rady, ale přece jenom, příjde mi, že ti to dělá problém nám odpovídat?Tak ten popis třeb přehlídla, nebo co já vím, ale přece hned nemusíme narážet.

Sabinaleop
Jen sděluji fakt, nebo ti to nepřijde jednodušší? Mně tedy ano Přečtu si, porovnám rozdíly a vím.

Jo, máš pravdu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s kulmami s různými nástavci. Je to lepší než "normální" kulmy nebo je ta kvalita srovnatelná?

arrow
profile_image
anetka92
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 12:35:47 - Připojeno během spojování:
Výběr kulmy

Ahoj děvčata,

mám menší problém ve výběru kulmy. Poslední dva dny projíždím internet a hledám různé druhy. Prozatím se mi nejvíce líbí tyhle dvě:
https://www.omlazeni.cz/recenze/remington-kulma-ci- pearl-4084.html
a
http://www.datart.cz/Kulma-REMINGTON-Ci5338.html#i d-anchor-description
Ale teď se nemohu rozhodnout. Zkušenosti s kulmama nemám skoro žádné a je jisté, že každému vyhovuje něco jiného. Co vím určitě je to, že chci tu s větším rozměrem, protože chci spíše větší objem vlasů. Mohl by se někdo podělit o své zkušenosti? Někomu např. nevyhovuje ta ,,cvakačka,, u druhé kulmy a navíc, první není již k sehnání v kamenném obchodě. Předem děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na anetka92: Já teda nevím, ale mně se nelíbí ani jedna a ta druhá určitě za 700,- nemá ionizaci, jak uvádí. To bude jenom trochu napuštěné a za dva měsíce bez efektu.
Já mám tuhle http://www.kadernicke-potreby.com/p/8573/konicka-k ulma-wella-procurl-conical a jsem maximálně spokojená, akorát už nekulmuju a nepoužívám ji, takže ji budu dávat do bazaru asi.

arrow
profile_image
anetka92
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny:

Už jsem našla nějakou recenzi na tu druhou, a paní to vůbec nenatočilo... Takže zbývá už jen ta první, anebo taky ta zužená. Videa na ty dvě na youtube nevypadají špatně. A dají se s ní dělat i takové ty volnější lokny, jen na objem?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji anetka92: A dají se s ní dělat i takové ty volnější lokny, jen na objem?

Se kterou, s tou mojí? Já teda s ní natočila vlnky a pak jsem je pohrábla prsty, a v předklonu jsem prolakovala trochu a byl objem hezký, to jsem byla nadšená. Pak jsem si ještě koupila kdysi i takový sprej od Avonu na objem - je tu v recenzích a s ním je objem taky hezký. Já už jsem jen líná a nechce se mi kulmovat.

arrow
profile_image
anetka92
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na smarny:

No, jednou mě to taky třeba přejde Ale já si posledních pár let vlasy žehlím do rovna a už mě to nebaví, tak právě pokukuji po kulmě. Kouknu ještě na videa atd. a uvidím, jak to dopadne )

Já si představuji něco takového,aby mi to udělalo s vlasy
http://www.youtube.com/watch?v=-yzMZP06N1Q&list=UU Ut0ZA6l_EidUnBFMR9BZig&index=1

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já doporučuji tu kónickou CI9532, já mám teda tu s menším průměrem (URL), ale vlasy nemusím ani lakovat a lokny drží krásně. Tu druhou Ci5338, rozhodně nedoporučuji, protože jsem jí sama měla, a nepodařilo se mi s ní udělat ani jednu vlnku! Mám dlouhé jemné vlasy, kulma mi vlasy jen nahřála a narovnala jak žehlička , takže jsem jí poslala dál a pořídila si právě tu kónickou .

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na anetka92: Hele, tak takhle velké ti neudělá žádná z běžně dosupných kulem v ČR. Buď žehličkou a až trochu vlny spadnou, tak budou taky takové a nebo velké natáčky.

arrow
profile_image
Simusha
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ta druhá kulma na kterou jsi hodila odkaz je naprosto k ničemu, a to remington kulmy mám tři. Tato nejtlustší 38 mm (druhý obr.) ti neudělá vlny žádné a pokud chceš aspoň malý náznak, musíš to na pramenu držet dlouho a tím si leda tak spálíš vlasy a do hodiny jsou vlny fuč.(mám ji doma). Já mám ještě kulmu s malým průměrem ale nepoužívám ji a pak mám tuto remington Ci 9532 (viz první obrázek) a požívám ji hodně často, nejlepší kulma co jsem měla...Vlny si dělám jemné, má 32 mm průměr a na druhý den jsou ještě víc volnější a zvlněné vlasy mi vydrží do umytí. Tato je bez tzv. packy, že prameny jen obtočíš, je lehoučká s nastavitelnou teplotou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené