arrow
profile_image
Lucyk
od 12. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych si zakoupila dámská trika a polotrika značky Lonsdale. Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s touto značkou. Zda při výběru velikostí je dobré vzít menší, či větší (vzhledem k roztažení či spraní) a zda když je potisk na tričku, jak dlouho vydrží.
Děkuji každému za radu či zkušenost

Ahoj,
my jsme si v Anglii několik věcí od Londsdale nakoupili,je to tam velmi levné a řekla bych,že i ta kvalita tomu odpovídá.Není to dle mě nic extra.Pokud to bereš na jednu sezonu,tak OK,ale nepočítej,že se to nošením a praním nezmění.My s mužem máme od Londsdale jen pár kousků,on nějaké šortky,mikinu a tričko a já tričko a sportovní podprsenku.Tričko už žmolkovatí,podprsenka už je jak hadr .

Pak máme i nějaké věci pro děti - něco je lepší,něco horší,ale vše jsme brali s tím,že na jednu sezonu a pak na lítačku .Za těch pár liber...

arrow
profile_image
lasye
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám několikery botasky Lonsdale a spokojenost, vydrží déle než např. Adidas Superstar, které se mi prošlapaly za jednu sezonu.

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hlavně je důležité rozlišovat mezi anglickými a německými kolekcemi... to, co popisuje Renuli, je anglický Lonsdale, a to je prostě šunt...nejenom že nic nevydrží, ale taky (až na pár světlých vyjímek) vypadá prostě příšerně....hnusný barvy, nepříjemný materiály, děsivý motivy..

pokud budeš hledat na některých českých eshopech, ang od něm Lonsdale rozlišíš jednoduše - podle ceny (i když je pravda, že spousta provozovatelů jednoduše zneužívá nevědomosti lidí ohledně původu značky, a anglický Lonsdale prodává za stejné peníze, jako německý)... nutno ale říct, že německý Lonsdale je kvalitní a hezký, oblečení má vysoké gramáže a pěkné potisky, které něco vydrží....

pro představu odkazy z osobně osvědčeného e-shopu:

anglický Lonsdale: http://www.streetpunk.cz/produkt/tricko-lonsdale-8 42
německý Lonsdale: http://www.streetpunk.cz/produkt/tricko-lonsdale-3 089 http://www.streetpunk.cz/produkt/tricko-lonsdale-3 101

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám mikču a kraťasy, oboje ze sekáče a už je mám tak ze dva roky a pořád jsou super, ale už je nosím spíše tak na sport, nebo někam ven. Velikosti odpovídají.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené