arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti s botami značky Elite Goby. Přišel mi mail od slevomatu, že jsou tam v nějakých velkých slevách, tak bych se chtěla zeptat, jestli má cenu si je kupovat. Moc se mi líbí ty úžasné vzory, ale nevím, jestli to nejsou jen obyčejné gumové potisky, které se po pár použitích ošoupou. O téhle značce slyším poprvé, tak vůbec nemám páru, jak jsou na tom, ať už kvalitativně nebo cenově.
Za případné opovědi moc děkuju
Hezký zbytek večera

arrow
profile_image
zemanka007
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jedny mám - šněrovací, Tvůj obr. uprostřed, obyčejné boty z uměliny, ve kterých se zkrátka potí noha. Podrážka příliš tenká. Měla jsem je přes shop Bigbrands ani ne za 700 Kč, je na ně sleva všude možně každou chvíli. Ta původní cena za 2300 Kč mi přijde na hlavu. Při googlování jsem toho moc nenašla, ani netuším, kde se to vyrábí.. tuhle jsem např. sehnala krásné boty v Humanic, za 499 kč, pravá kůže (ve slevě nebyly).. je to znát, když jsou boty z pravé kůže, v těch Elite Goby jsem absolvovala jen cestu auto - letiště - let - přeběhnutí do hotelu a bolela mne v nich noha (a zpocená k tomu), v kožených chodím celý den a pohoda. Takže za mě teda předražený. Navíc člověk je hotovej z toho vzoru a pak doma zjistí, že se to dost blbě kombinuje.

arrow
profile_image
Sejkr
od 7. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji zemanka007: Při googlování jsem toho moc nenašla, ani netuším, kde se to vyrábí

Je to turecká značka

Goby

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zemanka007:
moc díky, myslela jsem si, že nebudou nic moc

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem z nich byla unešená hlavně v zimě z těch válenek a teď znovu, ale nakonec jsem měla strach, že to nebude nic moc. Jenom zajímavý potisk, ale kvalita nikde. Reaguji na zemanka007: Děkuju za recenzi, protože jsem se teď rozhodovala jestli to přece jenom nezkusím, ale radši si koupím nějaké kvalitnější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené