arrow
Neprodává v Bazaru

16

Ahoj holky, jaký máte názor na bageterii Boulevard? Jsou zde kvalitní bagety i jiná jídla? A jsou tam jídla zdravá? Včera jsem tam byla a chuťově se mi to zdálo dost mdlé.

arrow
profile_image
indulona
od 25. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dost záleží na konkrétní pobočce a také samozřejmě bagetě Kvalitou se mi nejvíce pozdává Národní Třída a Na Poříčí, tam jsou ty bagety vždy nejlepší a mě osobně chutnají. Můžu říct, že více, než v Subway, který je u nás mnohem dražší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak bagety (velký kus pečiva) a smažený patatas asi zdravé nebudou, ale mě tam moc chutná tuňáková bageta. Jednou za čas si dám Tak 1x za dva měsíce. Jinou jsem ani neochutnala .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

raději si dělám vše doma, mám problém s hygienou. v podobných řetězcích jsem kdysi dělala brigády a od té doby, bych musela teda hlady padat abych se tam šla ale to jsi slyšet asi nechtěla, viď. Prostě, při dnešním množství tesco expres a obchodních domů + večerek do podobných řetězců sama nechodím.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to tedy porovnávám se Subwayem a Subway mi teda přijde mnohem lepší,protože si můžeš vybrat co na danou bagetu vlastně chceš, včetně samotné bagety. V Boulevardu mi přišlo,že porce je malá a nic moc. Subway mi chutná mnohem víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

16

Reaguji na fanny: Já se taky moc nestravuju venku, ale někdy to prostě nejde. Ale dovedu si představit, jak to vypadá v zákulisí, ale snažím se na to nemyslet

tak je to stále fast food, takže o nějaké super zdravé stravě se asi mluvit nemůže. Kousek od nás kdysi otevřeli první pobočku v Praze, takže tam chodím už roky, a poslední dobou mám pocit, že se kvalita zhoršuje. Nicméně, občas stejně zajdu- v této cenové relaci mi to z fast foodů stále připadá jako to dobré. Porce mi malé nepřijdou, jejich bagety (narozdíl od subwayovských, které si často rozmyslím kvůli ceně) mám naopak problém vůbec dojíst. Nicméně za jejich balené brownies a mangové smoothie jim vše odpouštím

Pochybuju, že třeba šunka, kterou do baget dávaji, bude mít 98 % masa
Ale tak asi pořád lepší bageta od nich než třeba KFC kyblík.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené