Ahoj holky,
včera jsem v DM drogerii narazila na to, že mimo roztoků na kontaktní čočky prodávají už i čočky samotné..
Máte někdo zkušenosti, jak je to s jejich kvalitou? Jestli se vyplatí je vyzkoušet?
Cenově jsou přijatelné

Díky moc za názory

Sama jsem je teda nezkoušela (ani na ně nenarazila), ale řekla bych, že to bude kvalita jako když si člověk koupí dioptrické brýle, které tam prodávají. Takže absolutně nevyhovující.

Přitom na roztoky z DM i z Rossmanna nedám dopustit.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dost pravděpodobně to budou brandované nějaké normální čočky, tj. když se ti shodne průměr, zakřivení a dioptrie, je dost dobrá šance, že sednou dobře. Kupovat si čočky bez předchozí konzultace s kontaktologem dělá jen debžon.

právě se mi shodují, takže proto mě to zajímá

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkoumala jsi je nějak víc? Kolik jich je v balení, jestli se můžou příležitostně nosit i přes noc atd ..

arrow
profile_image
alena90
od 30. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybych neměla i cylindry, tak je zkusím. Stojí pár korun... A horko těžko můžou být závadné, to by přeci nemohli prodávat... Někomu nemusí sednout ani ty od "primárních" výrobců...

Taky si říkám, že přeci u kontaktních čoček nemůžou prodávat jen tak něco.. Jsou to měsíční čočky, prodávají se po jedné za myslím 69.90,-Kč. Čočky na noc vždy vyndávám, takže toto jsem nezkoumala...

A jaké značky, prosím, ty čočky jsou? Já teda na kontaktní čočky v DM drogerii nikdy nenarazila. A u čeho (v jakém regálu) je mají? Ptám se jen ze zvědavosti, čočky jsem nosila léta a používala jsem čočky pouze od lékaře/z optiky. Musí ti ale sedět dioptrie a zakřivení, pak ještě je tam tuším průměr. A kdo ví, aby třeba nevysušovaly oči.

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já bych se toho nebála. v DM určitě nebudou prodávat žádné šméčko a pokud si ty roztoky všichni chválí, tak proč za 140 kč jeden pár nezkusit? budou to určitě nějaký normální čočky, který si dm jen nechává obrandovat....

arrow
profile_image
tesslesea
od 19. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Ahojky, tak to já zase ty roztoky teda neberu, protože na kombinaci mých Acuvue Oasys a roztoku optifree Puremoist nic nemá, ten roztok je opravdu ten nejlepší co jsem kdy vyzkoušela-cočky čisté, kluzké a hydratované.
No a zpět k čočkám. Já si potrpím na propustnost kyslíku, která nikde na krabičce čoček z DM není uvedena, tak čočky nejsou vůbec strašné, měla jsem nouzovku, když se mi před odjezdem na víkend roztrhla moje acuvka a tak jsem skočila do DM, a čočky asi týden nosila...pominu-li tu neuvedenou propustnost, jsou čočky nositelné, jen mi přijdou méně lubrikované, a oproti acuvue se přes ně, nemůžu říct hůř, ale jen jinak kouká.
Ale MYSLETE A POČÍTEJTE. Balení Acuvue nebo Airoptix, Bauschek po 6 kusech vás vyjdou plus minus stejné a je to to nejlepší na trhu více denních čoček. Já sem si pro zdraví oka vybrala 14 denní Oasys, ale zbylé mohu jen, jen doporučit.

Už jsem je našla. To budou asi ony, že?
Značka VISIOMAX:
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/druhe_o ci/visiomax-produkty/visiomax-produkty-cocky/

No nevím ... Rozhodně bych je nosila jen příležitostně, když vám třeba dojdou čočky od lékaře. Bála bych se je nosit pořád, ať si nezkazím oči. Oči máme jen jedny.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené