arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mám možnost koupit levněji plavky Adidas, tak se ptám jak dlouho vydrží? Většinou co si koupím plavky v normálních obchodech tak mi za rok, někdy za dva steří. Má cenu je kupovat nebo to vyjde na stejno s plavkama z obyč obchodů?
Konkrétně je to tahle stránka. Které byste si vybrali vy?
URL
Děkuji všem

Mám plavky adidas, sportovnější. Koupila jsem je asi za 600 ve Štěrboholech.... teďka je budu mít třetí léto a stále drží! Vůbec neztrouchnivěly. Prostě. nejlepší plavky jiný jsem měla tak jedno léto a druhý léto už vypadaly divně, nebo už nebyly k použití, ale tyhle od adidasu stále drží. Letos si chci koupit další plavky adidas, ale ne sportovní

Jinak se mi líbí ty puntíkaté

Mám jedny, přežily moře a 2 léta na koupáku...a vypadj dobře furt ... ale zas na druhou stranu, já plavky nějak neničím, jedny mám už 4 roky (HM) a jsou furt stejné (no odpadla perlička akorát).

Mě se líbí žluté a proužkované.

Mám plavky adidas už asi 4. rokem. Dvakrát byly u moře a nespočetkrát v chlorovaném bazénu. Teď už je nosím jen do termálů, kde je rezavá voda, protože už se mi nelíbí design těch plavek, ale jinak drží furt pohromadě, neztrouchnivěly, jen vybledly od sluníčka.

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji moc všem ale rozmyslela jsem se, nakonec kupovat nebudu, přece jenom kupovat plavky přes net je riskantní, zvlášt když kolikrát mám problém aby mi sedlo i tričko z netu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené