Chci se zeptat, zda vám připadá kvalitní/cenově přijatelné oblečení v obchodech Marks & Spencer (v ČR). Asi před 3 roky jsem si tam koupila peněženku a dvě bavlněné košilky a hned jsem si (samozřejmě) pořídila i jejich zákaznickou kartu. Po čase jsem však vystřízlivěla a vlastně jsem si tam od té doby nic nekoupila (ve městě se navíc za tu dobu objevilo mnoho jiných obchodů s oblečením).
Teď se občas kouknu do výlohy, někdy jdu i na čumendu do obchodu, ale nakonec nikdy nic nekoupím. Jednak mi připadá, že je to samá syntetika a za druhé mě připadají ty cenu (v porovnání s jinými podobnými obchody) docela přemrštěné.
Jaké máte zkušenosti s kvalitou oblečení "v provozu", nakupujete tam?

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Theodora.Eugi: Ne, nenakupuji. Pro mě je MaS hrabárna největšího kalibru a o jídle raději nemluvím. :/ Hadry jsou nekvalitní, předražené a ještě sen posílají pouze zboží, které se v ostatních státech tolik neprodává.

Reaguji na Minnies:

V našem M&S ani jídlo neprodávají, ale to oblečení mi přijde skoro jako "tržnice, co si hraje na značku". Zajímalo by mě, jak je to v zahraničí. Vsadím se, že tam bude možná i o něco kvalitnější (myslím na Západě), ale jinak to bude (u nich) opět v kategorii obyč.obchodu.

arrow
profile_image
mummys
od 28. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

no, já jsem dost často v anglii a nemůžu si stěžovat, kvalitou oblečení bych to přirovnala k espritu nebo s.oliveru. tam je to opravdu o něčem jiném. hlavně ceny jsou tu několikanásobně vyšší. a co se týká jídla, tak nedám dopustit na různé salsy, burákové máslo a speciální sušenky .. na těch ujíždíme. škoda jen, že tam se kupují dvě balení v akci (která trvá už dva roky ) za 4 libry a tady jedno balení stojí 159 kč .. škoda.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já tam kupuju podprsenky, nikde jinde mi tak nesedí a opravdu vydrží. Z jídla octové chipsy a občas ty těstovinové saláty. Zbytek mi připadá na tu kvalitu předražený.

Cituji mummys: no, já jsem dost často v anglii a nemůžu si stěžovat, kvalitou oblečení bych to přirovnala k espritu nebo s.oliveru. tam je to opravdu o něčem jiném. hlavně ceny jsou tu několikanásobně vyšší.

to jsem si bohužel myslela holt jsme takové odpadiště, ani nevím jestli by se proti tomu dalo nějak účinně bojovat. Tady se vymlouvají, že tu není takový odbyt zboží (resp. oblečení) jako v zahraničí a tak ty ceny musejí být (i v porovnání s běžnými příjmy v ČR) vyšší.

arrow
profile_image
mummys
od 28. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

našetřit a vydat se za hranice

arrow
profile_image
blond6 mojeid
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také si tam chodím pro podprsenky a zatím jsou to nejlepší co jsem měla, mají výběr velikostí pro mě a také super výdrž

Cituji Vanilka29: Já tam kupuju podprsenky, nikde jinde mi tak nesedí a opravdu vydrží. Z jídla octové chipsy a občas ty těstovinové saláty.

Ty jsem si tam taky zkoušela, ale moc mi neseděly. Já je nakupuji v H&M (jako kvalita tam taky není asi nějak extra, ale ceny mají zas dobré) a hlavně tam mi opravdu sedí nejvíc.

Žádné jídlo jsem z M&S bohužel zatím nevyzkoušela, my máme v nabídce možná tak čoko pralinky a to jen na Vánoce.

Cituji mummys: našetřit a vydat se za hranice

To bych ráda, ale zatím jsem jen studentka a z brigády bych musela šetřit poměrně dlouho než bych si mohla dovolit jet nakupovat třeba do Anglie
Tak je to zatím jen možná hudba budoucnosti

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tam nakupuji kalhotky a jsem nadmíru spokojená, protože se mi nikdy nezačaly párat, žádné nitě, žádná změna barvy,,,
Jídlo tam nenakupuji, mamka koupila pár svetrů a triček a ty jsou opravdu předražené a po pár vyprání ihned žmolky..

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak v Anglii je oblečení velmi kvalitní a jídlo je nejlepší z dostupných supermarketů.
Nyní mluvím o jidle jaké najdete v supermarketu, tedy vše od masa přes čerstvé pečivo po hotová a mražená jídla. Kvalita a za tu se platí.

Cituji NuFF1k: já tam nakupuji kalhotky

teď jsem si vzpomněla, že jsem tam taky jednou nakoupila 2x kalhotky, ale párat se začaly a to dost, ale asi to bylo spíš typem materiálu (byla to nějaká krajka) a mám takový dojem, že jsem asi nečetla cedulku a možná přes příp. zákaz je házela do pračky

Jinak ty košilky, které jsem si tam koupila, ale naopak vydržely a myslím, že opravdu byly i z bavlny, ale jinak k tomu ostatnímu zboží (jako kalhoty, košile apod.) už jen na omak a pohled důvěru nemám

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Cituji Vanilka29: Já tam kupuju podprsenky, nikde jinde mi tak nesedí a opravdu vydrží.

Mám to stejně, podprsenky jsou super a sednou. Kupuji tam oblečení pro dcerku, dětské mají sem tam opravdu hezké Já mám odtama jedny šaty a ty jsou parádní. Jinak raději nakupuji jinde, ale občas i tam člověk narazí na dobrý kousek

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naopak mi teda přijde, že kvalita materiálů i šití je oproti ostatním obchodům mnohem lepší (Reserved, HM, CA atd).
Já kupuju spodní prádlo jen tam (jinde moji velikost za normální peníze ani nemají) formální věci také většinou tam. Kalhoty vydrží neuvěřitelně dlouho a rozhodně nedělají problém s reklamacema, jako jiné obchody. Jídlo tam kupuji několikrát do týdne.
V Anglii jsem několikrát do roka a oblečení je tam stejné, jako se prodává tady v Praze. Spíš mi ve srovnání s Anglií vadí, jak málo jídla tu prodávají.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené