arrow
profile_image
Olivka
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, prosím o tipy na opravdu kvalitní přípravek na čištění světlé sedačky v obýváku (potah je jakoby semišový nebo spíš to vypadá jako obrácená kůže). Hlavně něco, co nedělá po zaschnutí fleky.
Děkuju za každou radu

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co si půjčit čistič? My měli půjčený čistič na koberce, je i na sedačky, přípravek nám dali k tomu a sedačka je jako nová....Za den stálo půjčení 250 Kč.

arrow
profile_image
expes
od 23. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Fleky po zaschnutí nedělá ani tak samotný přípravek, jako způsob čištění. Zkrátka je třeba nějaký stroj na čištění. Voda s přípravkem musí do potahu a zase ven. Když není stroj, který by tu vodu s přípravkem a rozpuštěnými nečistotami vytáhl z čalounění ven, zůstane v něm... A pak se vytvoří fleky.
Takový čistič nemusí být profi. Pokud je doma použitelný mokrý vysavač - ne ten co umí vodu jenom vysávat, ale co má trysky a vodu nastříkává, úplně postačí. Rozdíl mezi profi strojem a tím co je doma není v lepším účinku. Profi stroje jsou pro firmy, které je používají od rána do večera celý rok. Ten domácí by samozřejmě po x hodinách nepřetržitého provozu zkolaboval a shořel mu motor...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené