Leo
Tak jsem vymetala obchůdky a ty Citizeny perličkové, jsou nedostatkové zboží, aspoň to tvrdila prodavačka. Dají se objednat, ale musela bych složit poloviční zálohu a pokud bych si hodinky nepřevzala, z jakéhokoli důvodu, o zálohu bych přišla. Což se mi vůbec nelíbí, to zase by měli pochopit, že nevysolím za hodinky několik tisíc aniž bych si je odzkoušela.

No jinak moje nové poznatky, ty Elite (viz výše) se mi nelíbily ve skutečnosti ani jedny. Ne, že by se mi nějak líbily, ale přišly mi na fotkách zajímavé, kdežto ve skutečnosti vůbec.
Hodně jsem koukala po zlatavých. Teď si za boha nemůžu vzpomenout na značku jedněch zlatavých s kamínky, zjistím.I na ruce vypadaly moc krásně, ale mám úzké zápěstí a tak nějak to ke mě nešlo, nebyly robusní, jen tak nějak široké. Bylo vidět, že nejsou dělané na úzkou ručku, pže by mi řetízek musela zkrátit o polovic.
Ještě jsem koukala na nějaké od Guess, DKNY a Police..., viz níže...
,ale měli je jen s bílým nebo černým páskem a teda nic moc. V září má přijít nová kolekce, takže pokud se mi nezalíbí ještě nějaké jiné, zatím vítěží Esprity. I mne prodavačka potěšila, že prý ne každému sluší.

...

A tady přidávám ještě odkaz pro milovnice výrazných šperků..., ve skutečnosti jsou ještě hezčí...
http://www.dyrbergkern.cz

Hodinky mají taky, jen na netu nic moc výběr, oproti kameňáku.

vanyma
Dají se objednat, ale musela bych složit poloviční zálohu a pokud bych si hodinky nepřevzala, z jakéhokoli důvodu, o zálohu bych přišla. Což se mi vůbec nelíbí, to zase by měli pochopit, že nevysolím za hodinky několik tisíc aniž bych si je odzkoušela.
Cožeee?? No to je přístup!

vanyma
http://www.dyrbergkern.cz
Jojo, některé nejsou výrazné a tak je okukuji. Něco tam mají fakt super

arrow
Neprodává v Bazaru

vanyma
musela bych složit poloviční zálohu a pokud bych si hodinky nepřevzala, z jakéhokoli důvodu, o zálohu bych přišla.
Tohle je nesmysl! Záloha má pouze mít psychologický efekt, aby se člověk vrátil, ale nesmí ti jí nevrátit! Na to ze zákona nemají právo, tak jim řekni, ať tohle na tebe laskavě nezkouší!

Dejnicka
No trošku mne to zaskočilo, většinou ani záloha nedělá 50%. Ale neboj, to já bych se nedala, kdybych je strašně moc chtěla. Navíc se spíš poohlížím po hodinkách na běžné nošení a to ty perlové jsou už na lepší.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky mám už roky tyhle Guess, mám ráda pánské hodinky, pokud možno větší, jsem s nimi spokojená. Akorát ta pánká kolekce vyjde dráž než dámská, tedy většinou, obzvlášť šťavnaté je to u nás, v Brně byly za necelých 8000,-
Ještě se mi líbí některé Armani, taky pánské. Pokud se jde na společenskou akci, která vyžaduje black tie oblečení, nbeo prostě jen něco hodně hogo fogo, tak je nenosím. To raději naušnice nebo nápadné náramky.

netcat007
Hmmm, tak ty jsou nádherné Taky se mi tenhle styl líbí.

arrow
Neprodává v Bazaru

wow...miluju výrazný hodinky a šperky vůbec )) vy my tady dáváte holky .-)))

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky
pod vlivem vašich příspěvků zatoužila jsem taky po lepších hodinkách a tedy nejen po nich,po botkách ,kabelkách a vše dalších nutných zbytečnostech které nám dovedou udělat velkou radost,po uzřetí cutesygirl s botkama jsem málem dostala kolaps,a co se týče hodinek tak jsem si vybírala vybírala je jich těch krásných na netu všude plno,no a nakonec i když jsem už měla jakousi představu o značce i ceně jsem vyrazila po obchodech a koupila jsem si úplně jiné než jsem měla v plánu,ale jsem moc spokojená,asi je nejdůležitější aby tomu danému člověku prostě sedly,jako když přijdu do obchodu s oděvy a prodavačka se ptá co si přeju tak většinou odpovím no já ještě nevím ale jak to uvidím tak to poznám-určitě to znáte -jdete si koupit kalhoty a domů dorazíte s kabelkou a trikem.Koupila jsem si hodinky od italské firmy
Haurex-a to konkrétně HAUREX Kuna FS278DS1

arrow
Neprodává v Bazaru

Dovolím si sem dát a pochlubit se těmito švýcary (Adriatica), ve skutečnosti vypadají tyto chronografy ještě líp než na obrázku.

Mr_Spock
Moc pěkné

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
Moc pěkné
děkuji! Mám velké ruce a dlouho jsem sháněl nějaké, aby byly přiměřené a hezké. Až tyto!

Mr_Spock
Jsou fakt pěkné. Jen je vidět, že obleky nemusíš nosit denně, takže další zaměstnání, která můžu škrtnout

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
sou fakt pěkné. Jen je vidět, že obleky nemusíš nosit denně, takže další zaměstnání, která můžu škrtnout
špatně, vypadají fakt decentně, žádné cibule, takže i k obleku. Tedy žádý armani, nebo boss, to by musely být jiné stajlovky, ale myslím, že vypadájí na mě akorát!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené