arrow
profile_image
Bublifucekk
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to zkouším znova můžete mi prosím vás někdo doporučit granule v poměru cena/kvalita (tzv. abych nedala za granule litr a neplatila jen značku)..Zatím uvažuju nad Acanou Small Breed, popř. Acana Prairie Harvest, ale Acana je zatím jediná značka na kterou jsem se zatím podívala budu ráda za vaše doporučení a popř. ti, kteří jsou proti nějaké značce, tak prosím o důvod, ať vím proč ne (např. Eucanuba obsahuje málo masa za tu cenu). Děkuji

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na tohle téma se většinou strhne hádka. Každej bude preferovat svoje. Nakonec zjistíš, že je každej pes jinej a každému vyhovuje uplně něco jiného.

my teď máme nově tu acanu prairie harvest a naše pesice se po ní může utlouct, tak minimálně co do chuti bude asi dobrá.. celkově by měla být acana jedna z nejlepších co se týče cena/kvalita, pak samozřejmě můžeš koupit ještě lepší krmiva (třeba Orijen), ale ty už stojí plno peněz..

Naše čivava miluje granule od Royal Canin.Chodíme na vyhlášenou veterinární kliniku kde lékař tvrdí že mu nic lepšího dávat nemůžu,poměr výživy je tam super.Bohužel mu ne všechny chutnají takže nějaké levné nepřipadají v úvahu,je schopen týden nejísttakže u nás tyto granulky

arrow
profile_image
Bublifucekk
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Limetka 33: Nakonec zjistíš, že je každej pes jinej a každému vyhovuje uplně něco jiného

4 různý pytle se mi kupovat "nechcou", tak doufám, že se shodnou jsou malí a celkově i věk by se mi do těchto vešel (rok, rok, 4 roky a 6,5 roku)..
no právě..já už pár diskuzí k tomu četla, jenže tam většinou není důvod proč ne, takže z toho moc moudrá taky nejsem..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si taky myslela, že pro malého psa musí být spešl malé granule - a ono ne. Mojí fence teď jak už je dospělá velikostí víc vyhovovaly normální granule pro všechny plemena psů ( Arden, Orijen ) . Příliš malé granule pes polyká celé, větší musí rozkousat, což je dobře.

Cituji berunkaa: lékař tvrdí že mu nic lepšího dávat nemůžu

Lékař je s odpuštěním úplatný ...ehm . RC jsou granule příliš slané a místo masové jsou sojové. Tudíž místo masa platíš reklamu a všechny hostesky postávající po zverimexech a přesvědčující, jak nejsou RC skvělé Taky jsem je kdysi měla, samozřejmě na doporučení vet., ale naštěstí jsem se brzy naučila používat google a ptát se raději zde, než na veterině.

arrow
profile_image
Bublifucekk
od 5. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji berunkaa: Naše čivava miluje granule od Royal Canin.Chodíme na vyhlášenou veterinární kliniku kde lékař tvrdí že mu nic lepšího dávat nemůžu,poměr výživy je tam super.Bohužel mu ne všechny chutnají takže nějaké levné nepřipadají v úvahu,je schopen týden nejísttakže u nás tyto granulky

a není v nich moc velký podíl soli? taky jsem se dočetla, že obsahují rakovinotvorné látky..je mi jasný, že žádný granule nejsou ty nejlepší, každá má něco proti, ale zatím jsem kupovala pedigree a psík mi začal víc pelichat než by měl, tak mu chci zkusit nějaký lepší.

Cituji MissCukrik: ještě lepší krmiva (třeba Orijen), ale ty už stojí plno peněz..

na ty jsem taky koukala, ale to už je nad mé možnosti s tím mým zvěřincem..Acana 18 kg za 1290 Kč na netu, ale Orijen už jen 13,5 kg za 1300 Kč..

Reaguji na Bublifucekk: ono se pejskovi nic nestane, když nebude krmen těmi nejlepšími krmivy, potřebuje hlavně, aby to žrádlo, které dostává mělo všechny potřebné minerály, vitaminy a dostatečnou výživnost.. je to asi jako když si lidé kupují normální zeleninu nebo bio, normální potraviny nebo v "super kvalitě" hlavně aby to bylo z dovozu a bylo tam na tom napsáno jak moc je to zdravé a drahé.. neříkám, že svému pejskovi nechci dopřát jen to nejlepší, ale já se sama taky necpu kaviárem..

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus: Musím jen souhlasit. Tohle rozhodně neee. RC veterina jistě i prodává, že. Takže proto jsou nejlepší. Náš je už neprodává, tak tohle neříká. Je tam sul, konzervanty, SOJA !!, obiloviny. Pes není slepice. Dneska se preferují granule bez obilovin a bez soji. Cenově vyjde dobře Brit Care a je bez obilovin, soji a chem. konzervantu.

Cituji Limetka 33: Cenově vyjde dobře Brit Care

jj, Brit Care nám taky vyhovoval, doporučuju a oceňuju, že je to české krmivo..

Asi tak.Nemůžu rvát do psa něco co nežere a říkat mu:je tam hodně soli to nepapej.Zkoušeli jsem tak drahé granule že to nemá obdoby a prostě je nežral.Asi to bude jako s lidmi.Každý má rád něco jiného

Reaguji na berunkaa: sranda...a jaká že je to ta vyhlášená klinika, kam chodíš?

Reaguji na Bublifucekk: zkus taky Orijen, Artemis.....cenově je dobrý, i když o něco horší než tyto značky Brit (tam je ale super právě ten poměr ceny/výkonu) Mrkni na dogfoodanalysis, tam najdeš, kterou granule jsou dobré a které ne...a taky odůvodnění

Reaguji na berunkaa: samozřejmě že to je jak s lidmi, lidi mají rádi čokošku a slané chipsy Tak dobrou chuť

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Bublifucekk: Zkus najít bez obilovin, soji, konzervantu a aby jim chutnali, měli tuhé a pravidelné bobky. Pak není, co řešit.

Zkus mrknout sem
Nejsou moc známé (tedy u nás) Našemu hafanovi moc chutnali, ale je nevýhoda, že se jen tak nedají sehnat. Mají 70% podílu masa.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené