arrow
Neprodává v Bazaru

retroMa
mluví se i tak, ta zkouška kterou jsem dělala má totiž 4 části - poslech, čtení (myšleno jako práce s textem), psaní (dopis) a hlavně to mluvení. O hodinách mluvíš pořád, donutí tě se rozmluvit. A já byla ráda, člověk to dělá jen pro sebe, ne pro ty lektory aby z tebe měli radost. Mě šlo hlavně taky o ten certifikát jelikož jsme věděla že ta jazykovka byla pro mě poslední školou, takže jsem věřila v to, že mi to v hledání práce dost pomůže. A už jen to že to školné bylo za 30. tisíc + plus výukové materiály a pak ty zkoušky... Už kvůli tomu člověk dře aby toho všeho dosáhl. Nechci tě nějak strašit, ale ty zkoušky jsou víc o nervech než o tom co umíš aspoň u mě to tak bylo nědělala je jen naše třída ale i desítky dalších lidí, možná stovka. Nevím. Ale ničeho se neboj, jestli se pro tuto školu rozhodneš, tak tě na všechno dokonale připraví a budeš vědět do čeho půjdeš (myslím třeba ty testy). Od kdy to plánuješ, od září?

arrow
Neprodává v Bazaru

retroMa
Jo a ještě jsem se díky této škole podívala na 3 dny do Londýna a letěla poprvé v životě letadlem (a nejspíš i naposledy ) ale nevím jestli se to organizuje každoročně.

arrow
profile_image
retroMa
od 3. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mafeska
jojo tak já už kort jsem ve věku, kdy na tu jazykovku jdu, abych se něco naučila a ne jak jsem kolikrát slýchala od mladších, že se tam na rok jdou "zašít", pže například nevyšla VŠ a nebo si aspon trochu chtěj prodloužit studentská léta..
Proto fakt hledám nákou kvalitní a ověřenou..
V Londýně už jsem byla, ale klído se tam zas podívala,moc se mi tam líbilo

arrow
profile_image
Romuska
od 3. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jak to dopadlo? jsem zvědavá (taky jsem totiž v Praze chodila na pomaturitko)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené