Ahoj, neznáte někdo nějaaký kvalitní krém na obličej na lehounké opalení. Zkoušel jsem od garnieru a byl nepříjemnej, lepil se na ksicht svěděl atd. Kdyby něco existovalo třeba i ve formě mýdla na celé tělo a bylo to příjemný tak klidně se taky zminte, do solárka bych totiž v životě nevlez. díky za případnou pomoc:)

A měl jsem problémi z pokožkou vysušená odlupovala na obličeji, ale moje kosmeticka mě toho postupně zbavuje, ale pořád mám pokožku takovou napnutou, nevíte o něčem protože vidím že o tom lecos víte co by mou pokožku nacucalo, nevim jak jinak to napsat, aby byla hebounká a vypadala zdravě a do budoucna se to zlepšilo

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj šmoulo, /promin , mně to nějak blbě píše háčky nad písmeny/, co bys chtěl poradit?Nějaký samoopalovací přípravek? Nebo něco na obličej ke sportu?
Co ta Tvoje kosmetička, s čím Ti dělá ošetření?

Jestli chceš samoopalovák, tak vybírej takové, ve kterých je součást Erythrulose.Nebudeš pak žlutý.Tohle z toho, co je na našem trhu splnuje jen Sisley gel/je drahý-stojí 2600, ale č.2 udělá pěknou barvu i mně bleduli/. Pak je dobrý Clarins samoopalovák přímo "face"- 900Kč.A vydržel by Ti do podzimu, je i trochu protivráskový, tak se nebudeš loupat.v Garnieru jsou samá jabka,kyseliny,proto ses loupal.
Tak se ozvi.
Erin

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené