arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Evulle: já jsem si od prvního ledna založila v excelu tabulku, kde si zapisuju všechno co utratím,

Také jsem si od nového roku dala předsevzetí začít trošičku šetřit, takže si výdaje píši do diáře a opravdu to funguje!
Abych se vrátila k tématu - na jídle také nijak nešetřím, jsem poctivý gurmán a milovník jídla, ale snažím se šetřit alespoň tak, že si rozmyslím alespoň zhruba, co budu mít ke svačinám, snídaním, obědům, večeřím a podle toho nakoupím - dřív se mi totiž pravidelně stávalo, že jsem dost jídla vyhazovala..

No, já se přiznám, že si hodně zakládám na kvalitní stravě - tzn. žádná éčka, glutamáty a náhradní sladidla - to tu řešit nechci, ale kvalitní jídlo je dražší. Jinak hodně výživné a levné jsou luštěniny - miluju třeba naklíčené mungo, které přidávám do salátů, nebo cizrnu - super zasytí, skoro nic nestojí a je v ní hodně bílkovin - skoro jako v mase, nebo třeba jáhlovou kaši. Udělám si ji z půl litru mléka, zaliju do třech mističek s víčkem, hodím do ledničky a snídám tři dny. Jinak určitě nejdražší je chodit do restaurace - nemyslím menzu, ale normální restauraci. Třeba včera jsem kupovala v makru pstruha - 300g za 30kč plus brambyro třeba za 10kč jako příloha - tzn.zdravá chutná večeře za 40Kč - za tuhle částku si dá člověk v hospodě jen pití.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem studentka na VŠ, minulý rok jsem se stravovala sama a jídlo mě vycházelo zhruba na 1200,- měsíčně. Snídala jsem většinou jogurt s müsli nebo rohlík se šunkou, svačinu zanedbávám (sem tam jablko), oběd v menze cca 30Kč, odpoledne sušenku a večer pečivo se sýrem, zeleninou a podobně. Rozhodně jsem nevyhazovala, ale na druhou stranu, když jsem chtěla balkánskej sýr, koupila jsem si ho.
Můj tip na ušetření je: Vždy choď nakupovat najezená a napitá. Před stojanem chvilku postůj a popřemýšlej jestli danou věc nutně potřebuješ. Propočítávej to, co jsi fakt schopná sníst. Těstoviny nakupuju clever, albert,... na nich se dá ušetřit a nejsou nejhorší. Snaž se porovnávat ceny v obchodech. A když jsou v akci potraviny, který vydrží, klidně je kup.
Nejvíc tratím na blbostech typu jojo bonbony, brambůrky a čokoláda. Ne že bych to potřebovala, ale když mám chuť, nic se s tím nedá dělat.
A děkuju za typ se sojovým masem, zkusím ho
Jinak letos bydlím s přítelem a kupujeme podle toho, jak kdo má do obchodu cestu. Takže někdy je týdenní výdej třeba 600,- a někdy 0,-

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikiosaurus: jáhlovou kaši. Udělám si ji z půl litru mléka, zaliju do třech mističek s víčkem, hodím do ledničky a snídám tři dny

díky za tip, tohle zkusím, jáhlovou kaši mám ráda. myslíte, že by to šlo i s ovesnou?

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mle: Šlo, ale není důvod to tak dělat. Jáhly se musejí 3x spařit horkou vodou a pak se 20 minut vaří - a to je efektivnější dělat ve větším množství najednou. Oproti tomu vločky stačí nasypat do misky, zalít mlékem a prohřát v mikrovlnce.

Reaguji na mikiosaurus: Pravdu díš. Kdo se stravuje zdravě, moc za jídlo neutratí a jídlo až tak neřeší, protože luštěniny, zelenina atd. zasytí.

arrow
profile_image
Lalaith
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podle mě je trochu klíč v tom vařit (a třebai větší množství, aby bylo nadvakrát, uštří to čas) Ale zase nevím, jak to jde na koleji.... A levná jídla, jako různé polévky, rizoro, těstoviny, luštěniny (obecně dost podceňované - čočka, cizrna, fazole), případně jáhly, kuskus (jo, jedno balení sice není nejlevnější, ale vydrží docela dlouho, hodně naboptná), nebo třeba i kroupy - přidávat do polévky, zeleninu se snažit sezónní (vím v zimě je to problém, ale třeba jabka, mrkve moc nestojí), kysané zelí... S masem je to potíž, ale podle mě lepší jednou za čas kvalitní, než každý den kdovíco. I ten buřtguláš je levné, ale syté jídlo (kdo nerad buřty, tak bramborový guláš)
Já spočítáno nemám, ale nechodím do menzy a nosím si jídlo v krabičce... Třeba ten kuskus se zeleninou, nebo na sladko, těstoviny se zeleninou, i to sójové maso, tofu... Jídla, co se dají dobře jíst i studená. Protože vaření podle mě vyjde většinou levněji (samozřejmě podle toho, co se vaří...), než něco kupovaného - ve smyslu třeba rohlíky a šunka apod. Je jasné, že vždy není čas...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dove: 1000 Kč/měsíc, to se opravdu dá vyžít se zhruba 30 Kč za stravu na den?

Ty jo v dnešní době? No jedině mě napadají třeba levné čínské polévky nebo rohlíky s nejlevnějším salámem?

Cituji Ziralka: Slečna tuším bydlí na koleji a koleje nedisponujou mrazákem, alespoň většina, a v lednici kde je někdy i třeba 10°C kdy jede na max má člověk sotva jednu poličku, vaří se na dvojvařiči...t

Já upřímně obdivuji všechny co vydrží na kolejích a takhle se stravovat . Opravdu klobouk dolů. Já bych to nezvládla.
Mě by na ty 3-4 dny stačilo minimálně 500 - 600 Kč a to bych se musela hodně krotit .

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Při studiích jsem se hodně živila tím co nám (nebo příbuzným) vyrostlo na zahradě (a takto i dodnes). Maso od babičky a známých (kuřecí, hovězí). Chleba si pečeme doma. Máslo a vejce také domácí. V obchodě nakupuju málo. Nikdy jsem nebyla zvykla na sladké nebo smažené (matka vegetariánka ). Takže dá se hodně ušetřit. Neřikám, že jsem si někdy nezašla na dobrou večeři s přítelem nebo si něco nekoupila, to samozřejmě ano. Ale základ byl tak nějak domácí.

A jak už tu bylo řečeno, luštěniny, zelenina atd zasytí a není třeba tolik nakupovat. To samé chleba. Kvalitního chleba stačí kousek a člověk je plný.

Cituji mikiosaurus: miluju třeba naklíčené mungo

Kde je kupuješ? Děkuji.

Cituji Adka: Kde je kupuješ?

No, já si ho kupuju nenaklíčené - mám takové ty klíčící misky ale není to nutné, dá se to naklíčit i normálně v misce - nejlépe keramické Nejlrpve musís mungo nechat hodinu namočené, pak sleješ vodu, ale maličko jí tam necháš a pak podle potřeby - ale většinou stačí ráno a večer mungo propereš a vyměníš vodu, třetí den je hotové. Jinak vím, že třeba v Albertu už prodávájí kíčené, ale moc lidí to nekupuje a tak je většinou hořké, takže moc nedoporučuji. Jinak mungo v suchém stavu mají v každěm hypermarketu - buď mezi bio potravinami a nebo mezi luštěninami.

Reaguji na mikiosaurus:
Děkuji za vysvětlení. A kde jsi koupila ty misky?

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji dove: pamatuju si, že jsme to kdysi občas měli doma, když jsem byla malá...přítel by to nejedl,

Nesouhlasím s tím, že úplně nahrazovat maso sojovým je ideální, nicméně občas ho dělám a pokud se udělá opravdu dobře, tak nikdo nepozná, že je to sojové maso, dokud to "nebonznu". Je to jen o úpravě a kombinaci surovin, je poněkud těžší ho upravit tak, aby to bylo chutné a nebylo poznat, ale jde to.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak já utratím za jídlo opravdu hodně.
Ještě mě zajímá, jak tady píšete klasiku - ráno jogurt, svačina - ovoce, oběd - menza... to máme ale všechno dopoledne tak do cca 13:00 hodin řekněme. To vám už pak opravdu stačí dát si odpoledne na svačinu jenom nějaké ovoce a lehkou večeři a nemáte hlad?
Já teda toho odpoledne sním daleko víc než dopoledne. Už ve 3 hodiny mám po obědě hlad, tak si dám tak cca 2-3 housky s máslem, salámem, tvrdým sýrem a zeleninou - to vychází dost draho... pak ještě člověk něco pojí jen tak během dne - nějakou sladkost, jablko, banán apod., večeře musím mít určitě dvě, když jdu spát třeba až po půlnoci. Do toho ještě nutno započítat pití - u mě slazené minerálky (kupuju jenom ty, co jsou v akci) a to je nejnižší cena tak za 11 Kč a ještě když člověk vypije tři litry, to jsou dvě lahve za den. To se nasbírá a za den mi to dá opravdu slušnou částku.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lalaith: zeleninu se snažit sezónní (vím v zimě je to problém, ale třeba jabka, mrkve moc nestojí),

pod to bych se podepsala, nevím proč lidi tvrdí, že je zelenina drahá.. Je snad drahá mrkev? Zelí? Řepa, celer, kapusta?? Vždyť i těch "drahých" paprik máte za 40 Kč celé kilo, kdežo nějakých sušenek je za tu cenu malý balíček

Cituji mle: V mojí stravě absolutně chybí kvalitní maso, protože kupovat si ho a připravovat pro jednotlivce nevím jak, aby mě to nezruinovalo (a taky kuchyně v není zrovná vybavená na vaření)

Tohle nějak nechápu Co je na tom si klidně na koleji osmahnout kuřecí prsa, třeba 2 naráz, jedno si dát ten den a druhý zítra.. málokteré jídlo je jednodušší a rychlejší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené