arrow
profile_image
Adela_M
od 17. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
chtěla bych si teď na podzim,zimu vyzdobit balkon nějakými květinami. Jaké mi nezmrznou? Co například Calluna nebo chryzantéma, viola? Děkuju za rady

Chryzantémy jsou odolné, hezky vypadá i vřes. Osobně to ale řeším tak, že jak začne být už moc chladno, tak si dojdu do lesa na větvičky, nějaká ta šiška, tráva,dýně, kaštany, šípky, jeřabiny,dá se do toho zakomponovat i ten vřes-prostě co příroda dá, nebo případně dokoupím a udělám si podzimní/zimní truhlík-jen pak na zimu obměním dekorac, za něco vánočního/zimního a vydrží mi to až do jara, kdy dávám do truhlíků něco jarního.Myslím tím něco takového, ale samozřejmě záleží na vkusu. Každopádně, mě na balkoně přes celou zimu nikdy nic nevydrželo, takže to řeším takto:

arrow
profile_image
Adela_M
od 17. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak to koukám musím taky něco takového vymyslet muškáty už mi slezly a jak je to prázdné, tak se mi to vůbec nelíbí.

Reaguji na Adela_M: Když zadáš do googlu zimní/podzimní truhlíky, tak ti vyjede spousta nápadů. Takhle ozdobený truhlíky se dají koupit i v květinářství, ale přijde mi zbytečný, dávat za to tolik peněz, když si to člověk může udělat doma. Navíc, dá se za pár korun koupit třeba v Ikea světelný řetěz na baterky, takže můžeš i truhlíky osvětlit. případně nějaké mašle, všechen tenhle materiál seženeš za pár korun, a udělá to parádu celou zimu. já ty větvičky píchám do hlíny, co mi zbyde v těch truhlících a vydrží mi neopadat celou zimu a je to takové veselejší, taky nemám ráda prázdný balkon.
Už taky budu za chvilku dělat výzdobu,pak hodím fotku, jak to vypadá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené