arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, v posledních několika týdnech mě trápí trochu nepříjemný problém. Jsem jakoby kysele cítít a to skoro všude - podpaží, pokožka hlavy (od toho i vlasy), nohy, výtok z pochvy.. Není to nějak extrémní, že bych vyloženě smrděla to zase doufám, že ne. Ale já to prostě cítím, nejsem na to zvyklá, dřív jsem sice k večeru po celém dnu už moc nevoněla, ale ani necítila ze sebe žádnou kyselost. Jinak se normálně myji, vlasy každý druhý den, deodorant taky používám..nejsem žádná šmudla a proto mě to trápí Stravuji se pořád stejně, léky nebo tak taky žádná změna. Koupila jsem si teď chlorellu, že třeba zabere. Co myslíte? Pokud nepomůže, zajdu k lékaři, jen nevím jestli na kožní nebo jinam? Ale zdravotní problém by to být neměl, alespoň krev jsem měla nedávno v pořádku..Budu moc ráda, pokud by někdo věděl, čím to může být a hlavně co s tím

arrow
profile_image
Švestička
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jediné, co mě napadá, je nějaká alergie, nemůžeš trpět nějakou nesnášenlivostí ať už na potraviny nebo tak? Jestli to je po těle a jde to i z těla, bude to asi širší záběr, ale zkus zajít třeba za svým gynekologem na stěry a uvidíš ( ten výtok ... ) . Držím palce ať to brzy přejde!

arrow
profile_image
maora
od 20. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Z toho co píšeš mi napadá mykóza, kyselost pH - překyselení organismu, nebo důvodem také může být to, že jíš moc sladkostí... Každopádně chlorellou nic nezkazíš a kor pokud jsi na alternativní medicínu .. nebo opravdu se poradit s lékařem, začít obvodním a dle jeho usouzení ať ti napíše doporučenku na odborníka, pokud je to pro tebe tak nesnesitelné a nedáš tomu čas...

Ahoj, mám asi taký podobný problém posledné dva roky bohužiaľ, ale myslím, že pokiaľ si nepomôžem sama, lekári mi určite nepomôžu (bohužiaľ moc dobré skúsenosti s nimi nemám). Mám intoleranciu na rôzne potraviny (lepok, mlieko atď) a hoci dietu dodržiavam, asi nie je všetko v poriadku. Ale poteším ťa asi aspoň troška: vlani som si tiež kúpila chlorellu + zelený jačmeň kvôli tráviacim problémom a tým alergiám (s tým mi to teda nepomohlo vôbec). A si predstav - ten zápach asi zmizol alebo sa to aspoň zmiernilo, alebo neviem čo (asi po mesiaci užívania). Keď som s kúrou prestala - vrátilo sa to samozrejme naspäť.
Neviem či piješ kávu. Ja ráno dosť silnú a bohužiaľ neviem s tým prestať a mám pocit, že by to mohlo byť aj z toho. Ďalšia možnosť je CANDIDA.. len bezsacharidovú dietu tiež akosi zatiaľ nezvládam. Candidu si len hoď do googla a naštuduj.. celkom dobre je to rozpísané napr. na: zdrave creva.cz.
Držím palce nech sa ti toho podarí zbaviť a ozvi sa!

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Švestička: jediné, co mě napadá, je nějaká alergie

Myslíš, že to může být alergií? Já mám právě zjištěnou alergii na mléko, ale to už několik let a tohle začalo až před pár týdny. Ale můžu mít možná i jinou zatím nezjištěnou, mám právě i zažívací problémy, tak možná to s tím souvisí. Na gynekologii jsem už objednaná, tak snad se aspoň ten výtok brzy vyřeší..

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji maora: důvodem také může být to, že jíš moc sladkostí..

Je pravda že sladkosti jím ale ne nějak extrémně moc. Asi zkusím sladké omezit na minimum a tu chlorelu a uvidím. Když to nezabere tak zkusím toho obvoďáka. Ono to snést jde, ale není to zrovna příjemné

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji strawberry blonde: Mám intoleranciu na rôzne potraviny (lepok, mlieko atď) a

Teď přemýšlím, že by to bylo přece jen tou alergií, protože ji mám právě taky..Ale je divné, že u mě se to objevilo až teď.
Jinak jsi mě potěšila Třeba ta chlorella bude mít aspoň nějaké účinky, když u tebe zafungovala. I když jak píšeš je to asi řešení jen na tu dobu užívání..
Kávu nepiju, ale když si dám sem tam třeba colu, tak mám právě pocit, že to nějak zintenzivní..
Ještě k té candidě - už jsem o ní něco četla a taky to mě napadlo, jestli to nemůže být ono. Ale těžko se toho zbavuje, co jsem se tak zatím dočetla..
Jinak děkuji, určitě dám vědět za několik týdnů, jak to dopadlo. Ale doufám, že se to zase brzy vrátí do normálu

arrow
Neprodává v Bazaru

Hoj,
zkuste odbourat kolu, už jsem o tom i četla, kamarád se taky kysele potí a je to kolou.. mám dost frňák a je to cítit dost.
Jednou o tom mluvila Dr. v pořadu Jste to, co jíte.. A je to pravda..
Když to nepomůže, pátrat dál...
H.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Překyselení organismu.

Reaguji na tera26: Ahoj, ubehlo dosť času. Podarilo sa ti problém vyriešiť, pomohla tá chlorella?

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na strawberry blonde: Ahoj, nevím jestli to bylo tou chlorellou, ale musím říct, že se to během několika týdnů hodně zlepšilo. Každopádně neuškodila, beru ji pořád a cítím se celkově líp. Trochu jsem omezila i sladké. Ten výtok byl nakonec menší zánět, tak nevím, možná to tak nějak ovlivnilo celé tělo. Možná to bylo tak všechno dohromady. Jo a změnila jsem i antikoncepci, ale to nevím, jestli mohlo mít taky vliv. Ale jsem ráda, že už je to v normě, protože to bylo hodně nepříjemné. A co ty? Zlepšilo se to i u tebe?

Reaguji na tera26: u mňa asi stále rovnako, ale je pravda, že nezvládam úplne sa vzdať sladkého a tak isto na 100% obmedziť mliečnu bielkovinu, takže jediné čo robím je, že sa tiež dopujem chlorellou. Tá má, ak som dobre čitala, niečo ako dezodoračný účinok a tým sa eliminujú tie rôzne nepríjemné pachy..
Držím palec, nech sa ti to už nikdy nevráti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené