arrow
profile_image
Sušenkaa
od 2. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hezkou neděli všem Chtěla bych si s vámi povídat o labradorech a předávat si zkušenosti Včera jsme si přivezli domu šťěnátko labradora černého s PP a ráda bych se s někým podělila o zážitky a možná i ráda bych slyšela názory ostatních.
Pejsek je úžasnej, je hodně živej.. Včera měl celý den průjem, asi to bylo ze stresu Spala jsem asi 4 hodiny, hodně kňučel ... Ráno to byla sranda, v 5:15 jsem viděla, že se vzbudil, tak jsem ho rychle chytla, že s ním půjdu ven a v chodbě jsem ho položila, že si obleču tepláky a v tom se počůral

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gratuluju. My máte taky černýho labradora, bez papírů, už je mu 10 let, ale když ho to popadne, tak lítá jak šílenec za mlada.

arrow
profile_image
januska
od 4. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

máme také černého, v pořadí už druhého labrýska, toho prvního jsme měli téměř 15 let, pak jsme ho museli nechat uspat a za pár měsíců už byl doma nový, je zajímavé, jak je každý povahově úplně jiný, ale jsou to mazlíci, úžasně chápající společenští psi, je to prostě člen rodiny a pomohl mi i psychicky v těžkých životních situacích, je to kámoš do každého počasí

arrow
profile_image
Sušenkaa
od 2. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moc děkuji za příspěvky, které mě moc potěšily

Marcy.m : hlavně, aby vydržel co nejdéle, škoda že se nedožívají tak 20 aspoň...

januska, pejska co umřel ji mi líto.. Přítel měl u rodičů také labradora, v říjnu umřel a bylo mu 14,5 roku a byl to miláček, do dneška to všichni špatně nesou Ten náš je divoch teda.. Je normální, že i když s ním chodím pořád ven tak tady stejně pořád čůrá a kadí? Chodím s ním fakt po vyspání atd... kolikrát jdu i po hodině, protože se třeba zrovna probudí.. Dneska mu je 8 týdnů... A hlavně vůbec nechce spát.. Je fakt jak mimino, budí se v noci, tak s ním chodím ven a v 5 hodin je vzhůru a chce si hrát...

arrow
profile_image
Serafina
od 14. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám taky 4-letého čokouše. A příspěvek zrovna moc nechápu. Proč by nemělo být normální, že štěně neovládá vylučování? Vždyť ještě nemá vytrénované svěrače!! Já jsem svého 2x odchytla při loužičce, odletěla s ním na trávník a hned pochopil, kde se co dělá. Plenky, noviny, apod neuznávám.
Takže pokud se mu budete věnovat, do týdne je pejsek schopen pochopit, co po něm chcete. Bohužel, máte štěně, což je mnohdy horší, než dítě Nejlepší je chodit venčit v pravidelných intervalech cca co 2 hod (a ano, i přes noc).
Jak jsem tohle téma viděla, myslela jsem, že se tady budou vyprávět ztřeštěné zážitky s tímto úžasným plemenem. Na téma "pomoc, štěně čůrá a kaká" najdete spoustu fór (ifauna, mujlabrador...).

Jinak souhlasím s tím, že labouši i ve vyšším věku jsou divočáci A je to na nich to krásné. Duší stále mladíci

arrow
profile_image
berolina
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Náš není čistý labrador, ale tak s 90. procent. Ale i tak doufam, že se můžu zůčastnit debaty. Pejsek je to užásný. Jako štěnátko (je to nalezenec a měl asi měsíc) se naučil chodit čůrat ven strašně rychle, tak do týdne. Bez novin, bez plýnek. Je chytrý, rychle chápe. Naučil se spoustu věcí, hrozně ho to baví ... na trénink používám clicker. Třeba naposledy jsem ho naučila houpat naší malou holčičku ve vajíčku.
Teď má 11 měsíců a je to šílený puberťák. Není to náš zvířecí mazlíček ale právoplatný člen naší rodiny, tak mu nějaké lumpárny vždycky rádi odpustíme.
Jo, a nesmíme se před ním hádat, to špatně nese, sedne si s ušima dozadu a prosí nás o usmíření

arrow
profile_image
Sušenkaa
od 2. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Serafina : určitě nevidím důvod proč bychom si nemohly vyprávět vtipné hystorky Bohužel nebo vlastně bohudík nás ještě čekají.. Pejsek se u nás teprve rozkoukává, ale je to fakt divoch Určitě to není diskuze o tom jak psy čůrají a kakají.. Jen jsem se chtěla zeptat na radu zkušenějších.. Je to můj první pes, doma jsme psy měli ale tohle je jen můj první pes a tak mě strašně x věcí překvapuje.. Už teď bych ho nevyměnila za nic na světe, ale je pár věcí, které bych chtěla, aby se odnaučil. Psovi se věnuji maximálně, chodím s ním pořád a to ve dne i v noci... Kolikrát s ním jdu třeba po 40 minutách když mi přijde, že by se mohl jít vyvenčit.. Přítel měl pejska jak jsem již psala a také černého labradora a ten se doma vyčůral jednou a od té doby chodil jen ven. Byl asi od 2 týdny starší.. Ten náš čůrá všude a pořád.. Docela teď chodí na pleny, lepší než pořád na podlahu, ale vydrápe se k nám do postele když spíme a už se nám tam dvakrát počůral a o to moc nestojíme Tak si říkám jestli neděláme něco špatně... Pořád studuji, co je vše pro něj správné, budu s ním chodit na cvičák a chci pro něj udělat maximum, ale ráda bych, aby v noci spal... Neskákal nám po hlavě, nebo nás drápal do obličeje a jiné. Stále kňučí a vše si vynucuje kňučením, to je normální? My mu všechno odpustíme a jsme z něj celý paf, má všechno a možná ho rozmazlujeme někdy až moc, ale chtěla bych ho všechny ty věci odnaučit..

Budu ráda když mi pouze poradíte.

Berolina : určitě se můžeš připojit Tak to je hezké, ráda slyším příběhy kdy se pejsek dostane do lepších podmínek tak to je moc šikovný.. Tyhle psy jsou super, jak jsou hodní a bezprostřední.. Podle mě si rychle každýho získají... Jsou to skvělý psy a také bych nikdy nechtěla jiného Když vidím to dětství tak se puberty docela obávám

arrow
profile_image
berolina
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sušenkaa:
Neboj, každý pes je individuální. Hlavně ho musíte moc chválit když se vyčůrá venku. Já jsem s ním vždycky mluvila, půjdem čůrat, už si se vyčůral, ty jsi šikula že čůráš, aby věděl, že když to řekneš, tak jde .. .(ale my s ním mluvíme anglicky, takže "pee" se tak nesklonuje, v češtině nevím, jestli to pochopí). Ale labradoři jsou hrozně šikovní a učí se rychle. Za odměnu a chválení jsou schopni se naučit všechno

arrow
profile_image
outfity
od 10. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím že je to naprosto normální takové ráno navíc jestli byl první noc v novém domě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené