arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

URL

Co na to říkáte?
Pro ty, kterým se nechce pročítat obsah - jedná se o malý počítač, který na základě teploty a poslední menstruace vyhodnotí plodné dny s přesností 99,3%.
Mě to hodně zaujalo. Rok beru antikoncepci, a i když žádné vedlejší negativní účinky nepozoruju, ráda bych se vrátila k přirozenému cyklu. Jenže ten je při sexu tak nepohodlný...
Cena je ovšem dost vysoká. Pokud ale vydrží min. 10 let, jak píšou, tak se to vrátí, já dávám za antikoncepci 800 x 4 = 3200 ročně. Takže za 4 roky bych to měla zpět.

lady-comp

arrow
profile_image
koiri
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Uvažovala jsem nad ní a to dost. Protože HA brát nemůžu (a ani bych nechtěla) a moje gynekoložka se staví dost odmítavě k tělískům, zdálo se mi tohle jako ideální řešení. Jenže i to má své ALE a tím je právě PI (která je tedy dle všeho nižší než uvádějí), což trochu podrývá mou důvěru. Četla jsem o 85% tuším a to se mi zdá zoufale málo. Doufám, že teď nemystifikuju, ale byla to právě spolehlivost, co mě tenkrát od koupě odradilo :/.

Oživuji téma. Máte některá zkušenost s tímto přístrojem případně se symptotermální metodou? Chtěla bych kombinovat oboje, s tím že to funguje na v podstatě stejném pricipu, nicméně u symptotermální metody se kromě bazální teploty sleduje také cervikální hlen a děložní čípek, případně i ovu testy. U počítače mě naopak láká to, že je s tím méně starostí a má v paměti cykly několika stovek tisíc žen, se kterými ten můj porovnává. Jednoduše bych používáním obou metod chtěla snížit riziko nějaké chyby na minimum.

arrow
profile_image
cool90
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to tu fakt nikdo není, kdo by podal nějaké recenze?

Holky, používáte některá ? Nebo zvažujete že pořídíte ? Já určitě ano, hned jak budou finance

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, pořád žádné zkušenosti?

arrow
profile_image
ycul
od 25. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni, Lady-Comp jsem používala, když jsem se rozhodla vysadit HA a je to opravdu bezvadná věc. Každé ráno se člověk změří a po pár týdnech minipočítač začne předpovídat plodné a neplodné dny i menses. Bohužel jsem kvůli problémům s cystami musela zase začít HA brát, a tak jej už používat nemohu. Svůj Lady-Comp teď prodávám na aukru, takže kdybyste ho chtěli pořídit levněji, je jako nový, teploměr vydezinfikovaný, data vymazaná http://aukro.cz/naturcomp-lady-comp-antikoncepce-o tehotneni-i4754927054.html

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, stále tady není nikdo, kdo by Lady comp používal? Hodně o něm uvažuju, ale bojím se, aby mi ukazoval dost zelených dní, vzhledem k tomu, že pracuju na směny.

Používala jsem pouhé 3 dny Cyclotest, což je to samé jako LadyComp nebo Pearly, jen je levnější.
Bohužel jsem se musela ze zdravotních důvodů vrátit k hormonům. Kdyby měl někdo zájem, prodávám ho, napište mi do zpráv. Kupován na otehotnet.cz za 5.500. Prodám za 4.000kč i s poštovným, případně možnost osobního předání v Praze. Je stále v záruce, cca 1.5 roku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené