Zdravím, máte někdo od této značky nějaký lak na nehty, popřípadě podlak, nadlak, kalcium, lak proti okusování nehtů, olejíček apod?
Pokud ano, tak bych si ráda přečetla Váš názor o těchto produktech.

Tuto značku lze najít v obchodních centrech jako stánkový prodej.

Tak mi Ježíšek donesl od této firmy pokladový lak(1), lak na nehty(2) a top coat(3)
1) Nail Therapy Ridge Filler - dobře se nanáší, pomaleji schne.

2) Odstín laku č. 352(tmavá červená,bez perleti,bez třpytek - dodám foto) dobře se nanáší,ale je třeba dvou vrstev, schne pomaleji.

3) Nail Care Quick Dry Extra Shine - skvěle se nanáší a opravdu rychle schne,do 5 minut jsem mohla dělat všechno,dokonce jsem se oblékla, aniž bych měla otisk textílie na nehtech.

Jsem zvědavá na výdrž, ale už teď můžu za sebe doporučit bod č. 3) Nail Care Quick Dry Extra Shine

odstín č.352

Dneska jsem si koupila 3 laky z této značky. Připadá mi, že je potřeba dvou vrstev, je více řidký mě to tak aspoň příjde, možná je to o zvyku, protože jsem si nehty pěkně dlouho nelakovala sama , ale schne rychle. A vypadá super.

Ahoj, já mám od Flormaru kalcium - sundala jsem gelovky, tak potřebuji nějakou výživu, protože moje nehty vypadají dost děsně.

A hned jsem využila jejich akce 2+1 a nakoupila jsem k tomu ještě 4 odstíny laků a ten Nail Care Quick Dry Extra Shine - a to je fakt super věcička. Jsem totž expert na to, že než mi lak uschne, tak do něj obtisknu kdeco a po tomhle fakt nemám šanci-schne to neuvěřitelně rychle.

S laky jsem zatím taky spokojená-zkoušela jsem zatím fialový odstín-číslo nevím, kdyžtak písnu později a stačila jedna vrstva a perfektní.

arrow
profile_image
Farfalla
od 17. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S lakama jsem maximálně spokojená ,opravdu jsou řidší jak už se tu někdo zmiňoval ,považuji to za plus ,protože se dobže nanášejí aniž by tvořili štáfky nebo pak lak na nehtech pusobil že má člověk 10 svrstev .Vrstvy dávám dvě což je ideální aby se lak neolupoval a ty dvě stačí pro sitost barvy ,štětečky mi také vyhovují ,nemám ráda krátké a husté ,což tyto nemají ..

jak jsou na tom tyto laky s výdrží?děkuji

Phoebe
Mě vydržel 5 dnů, pak jsem si dala jiný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené