arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
máte někdo zkušenosti s tímto centrem? http://www.lasercentrum-pardubice.cz Byli jste spokojeni se zákrokem? Ráda bych si nechala v zimě odstranit pavučinky na noze a prasknutou žilku v obličeji u oka, ale tam je kůžička opravdu tenká, tak se bojím, abych si to ještě nezhoršila. Děkuji

Ahojky já tam byla před 5 lety, chtěla jsem odstranit pytle pod očima a doktorka hned,že jedině laserem,tak jsem to podstoupila, nevím přesně kolik jsem již měla sezení a kolik jsem za to dala,ale výsledek nula a když jsem to paní doktorce říkala a odmítla další laser,že si nechám u MUDr, Šormy uděla blepharoplastiku,tak na mne hned spustila,že mi to pan doktor neudělá,že jsem na to hoodně mladá.-)) bylo mi 37 let,přesto jsem odmítla dál v laseru pokračovat,tak se rázem z milé paní doktorky stala nepříjemná,arogantní nána, já už bych tam nešla.
Nakonec jsem postoupila úplně bez problému blepharoplastiku s úžasným výsledkem u MUDR. Šormy.

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alexxa
ty jo, tak to je teda drsný. Já jsem si právě myslela, že mi to bude dělat taky ten MUDr. Šorma, protože ten má na stránkách napsáno, že se specializuje na plastickou a estetickou chirurgii, ale jak tak koukám, tak to tam dělá víc doktorů :-/ tak doufám, že si budu moct dyžtak vyžádat přímo pana doktora Šormu. Díky za info, aspoň vím, kdo je dobrý.

Martini
Já myslím,že pan doktor Šorma má svoji ordinaci ve Smilovce...ale možná tam i dochází, raději se na to informuj.

arrow
profile_image
Helena Pilná
od 20. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, já jsem spokojenou zákaznicí Východočeského laserového centra již 7 let, tak mi to nedá, abych nezareagovala...Paní doktorka je vždy milá a snaží se najít optimální řešení jak pro mě, tak i pro moje kamarádky, které k ní chodí. Ona dobře ví, co a proč dělá, je to velký profesionál a odborník.

arrow
profile_image
lenda_pce
od 20. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Kamarád tam byl na nějaké té rf frekvenci na břicho. Stálo ho to 7 tisíc a kde nic, tu nic. Pravda je ž enebyl nijak špekatej, tak to nebylo třeba tolik vidět, ale vůbec NIC? To je za ty penize trochu malo ne|?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené