arrow
profile_image
monien
od 23. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, nějaká témata o neinvazivni liposukci tu je, ale mě konktrétně zajímá laserová lipolýza. Nemůžu o tom na internetu sehnat žádné reference. Máte prosim někdo zkušenost?

arrow
profile_image
Tina89
od 13. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na monien: Ahojky, nedávno jsem laserovou lipolýzu vyzkoušela a musím říct, že opravdu zabírá! Sama jsem tím byla překvapená, zeštíhlela jsem skoro o 2 cm na břiše i na bocích. Hlavně na těch bocích to bylo hodně poznat na první pohled. Akorát teda při příští návštěvě by prý to zeštíhlení už bylo menší, ale po několika ošetřeních bych snad mohla dosáhnout vysněné postavy. Teď se chystám zkusit ještě ultrazvukovou kavitaci, i když na tu jsem tady nečetla nic pozitivního, ale člověk musí sám vyzkoušet, na každého to může mít jiný efekt...

ahoj já jsem na té laserové lipolýze byla..četla jsem o tom v různých diskuzích a chtěla to vyzkoušet..četla jsem, že stačí 1 ošetření a jsou vidět výsledky (úbytek cm)..doporučovali po tom "zákroku" jít cvičit..šla jsem cvičit, dodržela jsem veškeré rady a nic..na mě to naprosto nefungovalo..když jsem se objednávala, tak mi paní zaručovala výsledky, no když jsem došla osobně, tak mi řekla, že musím docházet 2x týdně..tak 10 ošetření..plus k tomu pomůžou lymfodrenáže..když to shrnu, tak na mě to nezabralo a raděj než vyhazovat peníze za tyhle věci, tak si koupím permanentku do fitka a výsledky uvidím časem..za mě tedy nedoporučuji..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené