arrow
profile_image
veruska09
od 14. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V pátek jdu na laserovou operaci očí a ráda bych se zeptala, jestli někdo nemáte zkušenost s klinikou Meral. A taky si pořád nejsem jistá, zda je lepší PRK nebo LASEK.

arrow
profile_image
Adelo
od 25. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, byla jsem tam v roce 2000. To už je let. Oči se mi zhoršily i při tehdejší technice zákroku na zhruba dioptrii při únavě. Od té doby mám totiž oči dřív unavené, takže brýle nosím vždy na řízení, ale jinak spíš ne. A to jsem měla 4,5 dioptrie.
Takže s výběrem způsobu ti nepomůžu..
Rada ale zní: projdi si byt z postele na záchod a jeď rukou po zdi, tak budeš se zalepenýma očima chodit. Zavazí obrázky, vázičky, a tak.. A pozor na oční krémy, raději je začni zase používat později než dřív, někdy dokážou docela pozlobit.
Držím palce, je to paráda vidět.

Copak oni ti neporadili, který ze zákroků je pro tebe vhodnější?

arrow
profile_image
pvolakova
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dnes jsou takové geniální možnosti že žasnu. ještě před nedávnem bych si do svých očí nenechala vrtat ani omylem. jenže touha zase vidět byla silnější a nakonec jsem se na radu svého kolegy, který operaci absolvoval minulý rok, rozhodla. Chtěla jsem nadobro skoncovat s otravnými brýlemi a čočkami za které jsem ročně dala skoro 14 000,- Kč a to jsem si nikdy nevybírala ty nejdražší . Navíc jsem pošuk a brýle jsem pořád někde zapomínala , nebo jsem si je několikrát rozsedla. po poslední takovéto nehodě jsem se objednala na konzultaci a šla jsem do toho ! Dnes mohu všem jen doporučit aby se brýlí zbavili ! operace trvá doslova pár minut a za to to stojí. Moje zkušenost souvisí s klinikou v Horních Počernicích. Mám s ní ty nejlepší zkuśenosti.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené