arrow
profile_image
beba14
od 5. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
máte někdo zkušenosti z oční kliniky Gemini v Praze?
A konkrétně reference na MUDr. Jan Týnovský? Nikde jsem na něho nic nenašla.
Díky moc za odpovědi!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na laserové operaci jsem byla před rokem a půl právě v Gemini v Praze a jsem velice spokojená Celé pracoviště je moderně zařízené, starají se o tebe, můžeš si dát kafe, vodu. Vyšetření probíhá rychle a na samotném sálu je to příjemné. Dokonce pokud si někoho vezmeš s sebou, může tvojí operaci sledovat přes skleněnou stěnu a navíc tvé oči přímo na velké plazmové televizi což pro ty, kteří mě doprovázeli byl celkem zážitek.
Jinak na první termín operace jsem měl mít právě Mudr. Týnovského, ale kvůli dovolené u moře jsem musela přeložit a nakonec jsem chytla super Mudr. Stodůlku, který v Praze operuje jen málokdy. Tak jsem byla ráda, že jsem přeložila termín Ale předpokládám, že všichni doktoři tam jsou skvělí a odborníci. Primář Stodůlka by si tam určitě špatné doktory nenechal.
Jediné s čím nejsem spokojená, je jedna sestra, která mi byl nesympatická a která mi musela odebírat krev kvůli speciálním kapkám do očí z mé plazmy. Jelikož neuměla odbírat vůbec krev, musela do mě píchat snad 8krát Pak se jí ta krev srazila, takže jsem musela na odběry jít zase další den po kontrole a to bylo to samé- zase do mě píchla snad 10 krát a ještě ze mě dělala citlivku, když jsem to už nemohla vydržet

Já byla v Gemini, operoval mě MUDRr. Týnovský a jsem spokojená.
Důležitý byl pro mně pocit důvěry, a to jsem na této klinice měla. Mám tenkou rohovku, to je při této operaci problém, postupuje se jinak, někde to ani neoperují, je to složitější. Hojení bylo delší. Pan doktor to zvládnul a udržoval mně celkem v klidu, počas operace si se mnou povídal..
Navíc mi dobře před operací poradili, abych nepořebovala brýle vůbec....já si původně chtěla nějakou nízkou dioptrii a brýle nechat...
Brýle nepotřebuji vůbec.... život bez brýlí je krásnější...!

arrow
profile_image
beba14
od 5. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dekuji vam za pozitivni komentare, jdu do toho!

arrow
profile_image
pblah
od 15. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vím, že to je trochu mimo. Ale nemáte některá zkušenosti s Oční klinikou Dr. Rau? Koupila jsem si voucher na slevomatu a pomalu se tam chystám. Mám ale docela strach. Snad to bude v pořádku.

Jak dlouho Vám trvala rekonvalescence po operaci?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené