arrow
profile_image
Renule77
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj ženy! Prosím, napište jakékoliv zkušenosti, poraďte... Konečně jsem se rozhodla, že podspoupím laserovou operaci očí, už mě nebaví s nandávat a vyndávat čočky, nosit všude s sebou to "nádobíčko", ráno vstát a nic nevidět, chci zažít ten komfort "nic neřešit". Dlouho jsem váhala, teď to snad už klapne. Potřebovala bych vědět pár informací. Hledám kliniku v Ostravě, která má dobré reference, abych měla jistotu, že to bude bez rizika. Dále - s jakou částkou bych měla počítat. Mám na jednom oku -3,25 a na druhém -3,75. Jediné, z čeho mám strach je to, že se to nepovede a že to třeba už nepůjde spravit... Z mého okolí znám pár lidí, kteří operaci podstoupili a už x let vidí jako ostříž. Máte i vy osobní zkušenost? Prosím, podělte se.

Ahoj, já byla před 14-ti dny na operaci na oční klinice Gemini, myslím, že mají kliniku i v Ostravě. A vidím parádně, na pravém oku jsem měla -4,50+0,25 cylindr a na pravém -2,50+0,75 cylindr. Super přístup, jsem moc spokojená, mají akci prázdniny, takže jsem využila jejich 6D laser, ten nej co mají a vyšlo mě to na 38.000 Kč. Nelituji a jsem moc ráda, že nemám konečně brýle.

Reaguji na Renule77: Jo byla jsem v Praze.

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já byla v Gemini v Ostravě v září. Měla jsem -4,25 a -4,75 dioptrií. Jsem maximálně spokojená, konečně po 14 letech pořádně vidím, předtím jsem nosila celou dobu čočky. Zákrok mě vyšel na 44000 Kč, moje nejlepší investice do zdraví. Doporučuji.

http://www.gemini.cz/kontakt/ostrava/

arrow
profile_image
macek2019
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já byla před třemi lety v Lexumu. Na jednom oku jsem měla -4 a 0,5cylindru, na druhém -5,5+1,5cylindru. Zatím je vše v pořádku, podařilo se jim to stáhnout na nulu i na tom horším oku, u kterého jsme počítali s tím, že bude nutná reoperace.
Byla to moje nejlepší investice, brýle jsem nosila 26let.
Mám zaplacenou celoživotní garanci, pokud se opět objeví krátkozrakost, spraví to zadarmo, teda za tu cenu, kterou jsem si zaplatila a to bylo 6000,-kč.
Naštěstí jsem měla silnou rohovku, tak bych ještě nějakou operaci zvládla.
Já platila 31000, bylo to metodou Lasik optimum, kterou mi doporučili po předoperačním vyšetření, byla jsem ochotná si zaplatit dražší metodu, ale lékařka mi řekla, že u mě je to zbytečné, dala jsem na ni.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené