arrow
profile_image
helusiky
od 21. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj hledala jsem a toto téma nenašla...na internetu jsem našla několik středisek poskytujících tuto lěčbu.Mě by nejspíš zajímala operace HD laserem .Podstoupil ste jí někdo??Pokud ano ůžete mě prosím kontaktovat? Mám spoustu dotazů.Děkuji

arrow
profile_image
Jarek Praha
od 5. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevěděli jsem co bychom mohli dát dědovi k narozeninám. Nakonec přišel sám, že by si přál operaci očí aby nemusel pořád nosit tak silné brýle jako doteď. Trochu jsme se informovali a vybrali jsme kliniku Lexum. Nejprve bylo vše v pořádku a operace proběhla dobře. Ale za pár měsíců se všechny problémy vrátili a děda musel opět vyndat brýle. Obrátili jsme se na kliniku ale ta nám nepomohla. Problémy se však ještě zhoršily a oko mě začalo pálit a slzet. Bohužel v Lexumu už to nikoho nezajímá. Peníze mají tak co by se starali. Ted toho litujeme a zvažujeme žalobu.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka je v říjnu objednaná na oční kliniku Gemini v Praze - http://www.gemini.cz/ mají pobočky v různých městech. Byl tam mj. operovaný i prezident Václav Klaus. U této kliniky je doživotní záruka, kdyby se zrak opět zhoršil.
Jinak kamarádka má na dálku na jednom oku 6 a na druhém 7 + nějaké další oční vady (myslím že astigmatismus a vysoký oční tlak).

arrow
profile_image
Simoneeee
od 8. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na helusiky: Ahoj nemůžu ti poslat zprávu máš to plné...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené