Ahoj, sice už se to tu probíralo, ale mám specifičtější otázky. Dnes jsem byla na vyšetření v Lexumu. Jak to je s líčením a hlavně odličováním po operaci? Doktorka mi totiž řekla, že je lamela, která se "odřízne" a znovu přiklopí hodně citlivá první 4měsíce a musí se dávat pozor, abych se do oka nešťouchla ani na něj netlačila, takže nemnula atd. Já se ale umím odlíčit jen, že si stírám řasenku přes zavřené oko směrem dolů a to vadí. Dál by mě zajímalo, jestli máte některá zkušenost, že se vám po operaci během těhotenství nebo po porodu zrak zhoršil? Také jsem slyšela, že někomu zůstal tzv. pocit "suchého oka"(nebo jak se tomu říká), že i rok po operaci si musí oči zvlhčovat kapkami.

arrow
profile_image
macek2019
od 6. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já byla v březnu na operaci Lasik Optimum a ohledně líčení mi říkali, že ho mám na týden vypustit. pak jsem se začla líčit normálně. Jsem zvyklá se odličovat taky spíš tím, že tu řasenku setřu tahem, ale od vnitřního koutku k vnějšímu. Ten týden jsem ale nosila brýle, abych si do oči nehrábla, taky mám děti, ty jsou nebezpečné, nebo když se prášilo, vzala jsem si je pro jistotuOperaci jsem si plánovala až po dětech, protože jsem taky slyšela, že se často po porodu mění dioptrie, mně po porodu zjistili cylindry, ale ty mohly být už před, na kontroly jsem moc poctivě nechodila.
Pocit suchého oka nemám, ale občas si do oka kápnu Refresh kapky, mám je doma, tak je dovyužívám a pak uvidím.

Cituji Janice: Jak to je s líčením a hlavně odličováním po operaci?

Já jsem týden po operaci a včera jsem se poprvé opatrně nalíčila. Doktor mi to sám dovolil. Večer jsem při odličování byla hodně opatrná a dneska mám stále oči na svém místě, takže dobrý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené