arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, dostala jsem k narozeninám týdenní rehabilitační pobyt v lázních Velké Losiny (konkrétně Rehabilitace +). Musím říct, že se tam vůbec netěším, nikdy jsem v lázních nebyla a netuším, jak to tam probíhá a na co se mám připravit . O Velkých Losinách jsem obecně četla, že je tam hezky, ale byla bych ráda, kdybyste mi napsali své zkušenosti buď konkrétně z těchto lázní nebo třeba i z pobytů jinde, ať si udělám obrázek. Moc děkuji za vaše reakce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,moji rodiče byli ve Velkých Losinach 2x nebo 3x. Moc se jim tam líbilo. Darovala jsem jim pobyt k narozeninám jako relaxaci a wellness,měli v ceně nějaké procedury a chválili si to.Jak ubytování,tak jídlo a procedury.Pokud máš ráda koupání tak by tam brzy měli otevřít aquapark.Případně jsou i fajn výlety do okolí,myslím,že se nemáš čeho bát;).

Kokorunko, v lázních Velké Losiny je to opravdu báječné.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S Velkými Losinami zkušenost nemám, ale dostat takový pobyt, těšila bych se. Určitě to bude fajn.

arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, moc děkuju za vaše reakce, já právě nejsem zrovna člověk, který by se rád seznamoval a vyhledával společnost cizích lidí, nejraději bych rehabilitovala a hned jela domů . Ale přesně to, co píšete, mi říkala jedna známá, že je tam krásná příroda a celkově byla spokojená (to jsem ještě nevěděla, že tam pojedu taky, musím od ní zjistit podrobnosti). Nevíte, jestli je tam nějaký "povinný" program, nebo jestli máte jen naplánované procedury a zbytek dne máte volno?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moji rodiče žádný povinný program neměli. Tedy kromě snídaně a večeře. Na začátku pobytu si domluvili jednotlivé procedury, na které chodili. A zbytek dne měli volno..Buď šli na nějaký výlet do okolí ( nebo se přesunuli busem či vlakem ) nebo zůstali v arealu a zašli si třeba do bazenu,ale kromě těch procedur je tam nikdo neorganizoval . Myslim,že se není čeho bát. Pokud víš, jaký typ pobytu jsi dostala předplacený, můžeš podívat na jejich webové stránky a podívat se, co všechno je v pobytu zahrnuto. Mají to rozděleno do několika kategorií a to lázeňské pobyty, wellness pobyty a víkendové pobyty a každý z těch pobytů zahrnuje něco jiného .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené