arrow
profile_image
Adulinda
od 25. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s modelingovou agenturou LB models v Praze?
Děkuji za odpověď.

Pokud po tobě nebudou chtít žádné peníze za "book" a podobné věci, tak na nějaký občasný přívýdělek možná i dobrý. Pokud by ses chtěla věnovat modelingu na profesionální úrovni a cestovat,tak určitě NE!

arrow
profile_image
Adulinda
od 25. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No..minulý týden jsem zaplatila 7500,- za kurz, kde je i book o 5 fotkách.
Zaručili mi, že budu mít hodne nabídek. A ty jsi normálne zaplatila kurz a byla jsi jakoby modelkou LB models? a nic moc teda?=/

Nene, já jsem u Bohemia models a neplatila jsem nic, dali mi to do dluhu, který jsem splatila z prací. Takhle to je u každé seriozní agentury. A tohle se modelingovou agenturou nazývat snad ani nemůže. Co jsem si tak prohlédla pár holek, tak snad skoro žádná tam nemá pro modeling míry.. Nevím jak jsi na tom ty, ale pokud máš víc jak 170 cm a správné míry, tak zkus nějakou opravdou modelingovou agenturu a nevyhazuj zbytečně peníze za nějaké kurzy a booky, které jsou ti stejně k ničemu

arrow
profile_image
Adulinda
od 25. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no=( já už to mám zaplacený a zkusím to. Moc se v tomhle ješte nevyznám,takže jsem nevedela jestli je to divné nebo ne s temi penezi Díky moc, třeba se nekdy nekde potkáme, přeju hodne štestí

Aha.. No tak držím palce, ať to nejsou jen vyhozené peníze!

arrow
profile_image
Adulinda
od 25. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky)snad si vylepší povest)

arrow
profile_image
bree55
od 17. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj!
Můžu se zeptat, zda jsi kurz již absolvovala? Taky jsem ho zaplatila, ale zatím mě vše ještě čeká.

arrow
Neprodává v Bazaru

LB models rozhodně není seriozní agentura a doporučuji tam vůbec nechodit ! Mám vlastní zkušenost, to radši napište třeba do Scouteen, PH models nebo DosAmigos .. Ale nejlepší je samozřejmě Elite a Bohemka

arrow
profile_image
Berry100
od 17. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

já osobně jsem peníze do toho vložila. Ale mohu říci,že se mi vše nenávratně do dvou měsíců vrátilo. A jsem moc spokojená s touto agenturou. Určitě to vyhozené peníze nebyli. Děkuji.

arrow
profile_image
Andy5000
od 12. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
já tedy musím říci, že agentura mě velmi mile překvapila profesionálním teamem a jednáním vše co bylo řečeno agentura plní a zakázky mi chodí několikrát týdně a jsem velmi spokojená.

arrow
profile_image
tazzie
od 12. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem!

Nejsem žádná konkurenční firma, nýbrž obyčejná holka, která zkusila své štěstí u LB Models. Stejně jako vy teď, jsem četla předem různé hrůzu nahánějící komentáře, že vás jen připraví o peníze atd. Proto jsem se zakladatelky přímo ptala, co mi k tomu řekne a ona na to, že to tam píšou jen zklamané dívky, které nevzali a popř. konkurence.
Bohužel jsem jí uvěřila. Tím jsem přišla o 7500 Kč! Opravdu žádné modelingové agentuře nikdy nic neplaťte!! Pak z toho jen číhá podfuk a zklamání.
Celá firma se tvář velmi důvěryhodně. Dokonce jsou obě slečny i velmi milé, ale bohužel zdání klame a ony pouze vědí, jak krásně bruslit světem showbyznisu a okrádat naivní mladé dívky.

Slibovali mi, že mi budou chodit desítky emailů týdně s nabídkami s honoráři za tisíce až desetitisíce. Místo toho mi chodí nabídky, které někde vygooglí na internetu za pár korun. Z toho bych nesplatila ani těch 7500 Kč... (A ještě z toho chtějí 20% pro svou agenturu!) Už u nich jsem druhým rokem a ani jednou jsem nikde od nich nebyla, protože opravdu posílají pouze samé SR.ČKY a divím se, že je za to ještě nezavřeli. Je to podvod na entou!!

Těch 7500,- platíte za "přípravný kurz na modelku". Co obsahuje? ˇ1) "Péči o pleť", což je reklamní akce značky Mary Kay, nikoli placený kurz!! Mary Kate to určitě dělá zdarma, ba možná i LB Models za to platí, aby si mohli uhnat nové klientky pro odebírání jejich kosmetiky. (Moje kamarádka nemodelka byla úplně na stejné předváděcí akci od Mary Kay) 2) "Zdravá strava", což je reklamní akce zase jiné značky na nutriční drinky 3) "Kurz chůze" - tam hodinu chodíte s dalšími deseti nešťastnicemi, které také zbytečně vyhodily peníze z okna. Nic nového vás tam nenaučí. Pouze dělají, že vás pozorují a sem tam vám řeknou, že teď máte změnit směr chůze a tady udělat otočku. 4) "Focení do booku" - Nalíčí vás a fotí zhruba hodinu. Pak vám dají troje různé outfity (nejraději jsou, když si přinesete vlastní) a vyfotí vás. Na konci od nich dostanete pouze 5 fotek!! Takže výsledek? Za 7500 Kč máte 5 celkem ucházejících fotek (bohužel ani ty nejsou žádný zázrak). Fotky dostanete na CD a musíte si je samy za další 300,- vyvolat. Pak se vám snaží prodat ještě svůj book za víc jak tícu a chtějí, abyste si u nich i objednali drahé kartičky pro klienty. Zkrátka se z vás snaží všemi způsoby vyloudit co nejvíc peněz. Zřejmě tato agentura žije hlavně z toho. Byla jsem svědkem toho, jak jedna holčina už měla book, ale oni jí řekli, že si musí zaplatit celý kurz s fotkama, protože chtějí vědět, že to vážně umí, protože budou mít jistotu, že ji zacvičili oni. Opět to zní rozumně. Bohužel. Právě proto jim na to lidi skáčou. Ale ty jejich "kurzy" jsou jen reklamní akce a jsou úplně k ničemu. Akorát vám to sebere peníze a čas.

Navíc jsem během "chůze" viděla, že opravdu berou každou holku. Většina z nich rozhodně neměla na to být modelkami, což mě velmi zklamalo. Možná občas někoho odmítnou, aby to nebylo podezřelé, ale vsadím se, že většinu přijmou, aby od nich dostali peníze za nic.

Píšu to sem, protože je to pro mě jediný způsob, jak s nimi bojovat. Jak se necítit jako úplný idiot, kterého ze mě udělali. Můžu jim to vrátit jedině tím, že jim odradím aspoň některé slečny. Nechci, aby jim to procházelo.
Je mi z nich špatně.

Zdraví
Velmi naštvaná modelka z LB Models Company

P.S.: Pokud si to, slečny Chárové, čtete, tak mi věřte, že i na vás jednou dojde. Třeba ne teď, teď si budete žít asi celkem dobře z peněz cizích lidí, ale skončíte špatně. Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Je mi z vás zle. Přestaňte se přetvařovat. Byli byste pro svět užitečnější, kdybyste se začali věnovat něčemu jinému, protože momentálně nejste k ničemu a akorát děláte lidi nešťastnými.

arrow
profile_image
miu23
od 7. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

U LB katastrofa!!

souhlasím naprosto se slečnou tazzie. Vše co říká je naprostá pravda. LB je tahák jen na peníze, také u nich jsem.
Navíc slečny, které vidíte na webu, jsou jen ty nejpovedenější exempláře, další desítky, možná stovky "košťat" se na web vůbec neumístí, aby si s nimi agentura nedělala ostudu! !

Myslím, že drtivá většina z nich se ani na žádnou zakázku nikdy nechytne!! Pro informaci kurz se podražil, já platila 8500!

Je pravda, že seriozní agentura strhává modelkám peníze za kurz ze zakázek, protože má jistotu, že ty zakázky bude mít! Některé agentury nedělají ani to, protože se jim modelka sama mnohokrát zaplatí! Za kurz se vybírá jen u agentur, kde pro ně ta práce není!

Jsem velice zklamaná

arrow
profile_image
ms1
od 3. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tento příspěvek píši,jelikož jsem dopadla stejně jako předcházejízí dívky.

Takže děvčata kdo se chce přihlásit nebo zvažujete ,že by jste se přihlásila do této agentury(LB models) TAK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE, OPRAVDU JE TO CELÉ PODVOD.Vím ,že se zde obevují ojediněle i některé pozitivní recenze ,ale to si bohužel musejí psát sestry Chárovi ,aby ještě ulovily nějakou rybku.Bylo by dobré, my co jsme se již napálily ,aby jsme se spojily a něco vymyslely.Již jsem si zjišťovala od právníka ,že smlouva je neprůstřelná ,jelikož je psaná na MODELINGOVÝ KURZ ,kde podepisujete pouze ,že Vám zajistí ty 4hod.kurzů a o spolupráci není psáno nic a tím oni jsou čistý a nikdo na ně nemůže. Bohužel je to pro nás velmi trpká zkušenost a tak bych byla ráda ,kdyby se našlo nějaké řešení

arrow
profile_image
Admin
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Majitelka obtěžuje moderátorky i mě, navíc se tu objevily podezřelé příspěvky. Totiž kladné, hned první po registraci, která byla provedena na konci listopadu. Navíc byly psány stylem... No, těžko se to popisuje, ale myslím, že za těch 10 let, co mám Omlazení na krku, mám už trochu cit a poznám, když někdo chce Omlazení účelově využít. Takže raději uzavírám a o agentuře LB Models si myslím svoje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené