Nevíte o nějakém plastickém chirurgovi, který provádí často liposukci hýždí? Vím, že někteří se této lokalitě vyhýbají, protože je dost náročná, jiní ji dělají, ale za celou dobu udělali tak málo takových zákroků, takže si myslím, že nemají dost zkušeností. Já se chystala k MUDr. Linzerovi (na nějakých zákrocích jsem u něj i byla a také vím, že lipo hýždí dělal celkem často), bohužel letos zemřel, takže jsem nucena hledat jiného lékaře. Dívala jsem se na stránky MUDr. Janečka, ale tam mě odradila fotka dost nepovedené lipo hýždí, kdy bylo očividné, že ten zadek spadl. Uvažuji také o Mudr. Tomáškovi, ten by je měl dělat častěji. Každopádně bych uvítala další tipy na plastické chirurgy, o kterých víte, že tento zákrok neprovádí pouze sporadicky. Ještě bych chtěla podotknout, že myslím opravdu liposukci hýždí, nikoli vnějších stehen, jak to často někteří zaměňují.

arrow
profile_image
Marticka
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Erinko, našla jsi nakonec někoho? Já se potýkám s podobným problémem. Pan doktor Linzer mi dělal vnitřky a vnějšky, skvělá práce a chystala jsem se na kolena. To bude asi podobně problematická oblast jako hýždě. hlavně me nešlo jen o vnitřní kolena ale o celkové vytvarování a odebrání tuku i nad a pod koleny, což jsem měla u pana doktora domluvenu. No a teď také marně hledám, kdo by se na tohle specializoval. Přemýšlele jsem o doktoru Kufovi na Perfect Clinic, skvělý odborník jistě je, ale nevím, jestli se na tohle až tak specializuje.

Byla jsem na konzultaci u MUDr. Tomáška, ale ten by to udělal jen v celkové narkóze, a to vážně nechci. Navíc jsem pochopila, že by použil širší kanyly, takže i jizvy by byly větší, připadalo mi, že je "odpůrce" liposukce bez uspání, že je nejradši, když člověk chrní a mlčí. To mě odradilo. V listopadu mě čeká konzultace u Kačírkové a u Tománka, tak jsem na to zvědavá. Víc spoléhám asi na toho Tománka. Jestli ta konzultace ale nedopadne dobře, tak jsem ztracená. Opravdu nemám tušení, ke komu jinému jít. Teď si nadávám, že jsem si ten zadek nenechala udělat už loni, jak jsem původně plánovala. Pan doktor byl opravdu kapacita a nebál se žádné lokality.

arrow
profile_image
estrellita
od 1. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky..téma přesně pro mě a co se tady dočítám mě moc netěší
Taky bych chtěla podstoupi tlip hýždí...ale ke komu jít netuším
Kdybyste ještě mely nějaký tip, sem s ním

arrow
profile_image
Marrttinka
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych chtěla jít,přemýšlím,že půjdu k Janečkovi do Pardubic..Každopádně dejte dyštak,prosím,info..

Nakonec půjdu k Tománkovi, tak snad to dobře dopadne a budu spokojená. Ale mám z toho celkem obavu, je to dost náročná lokalita. Jen doufám, že nebudu litovat, že jsem do toho šla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené