Dobrý den, asi dva dny mám takový jakoby lepkavý výtok. Nijak nezapáchá a je bílý, ale je takový lepkavější, ale po chvíli na prstu jakoby zaschne a už nejde poznat, že tam byl. Je to v pořádku ? Mývám hodně potíže po gyn. stránce a tak už ani pořádně nevím jaký je normální výtok, ale myslím, že takový jsem normálně neměla. Nevím. A ještě mám problém s tím, že jakoby vnější část genitálií zapáchá. Nijak nesvědí ani tak. Jen ten zápach. Umývám si tu část každý den Saforellem, ale během dne se to vždy vrátí...

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nevim pokud říkáš že je to jen dva dny tak bych asi chvíli počkala jestli se to nějak neztratí či co ale asi bych šla na gyndu.možná to může znamenat cokoliv,možná nic.těžko říct.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dle mého se jedná o zánět, ale já zase nevím, co čekáš, že ti tu na internetu poradíme. Zajdi si na gynekologii a zjistíš to určitě pravděpodobněji, než tady na omlázku.

arrow
profile_image
Maticka90
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím jestli je to přímo zánět, ale v pořádku to určitě není. Kup si např. Rosalgin nebo Femigel. Vždycky, když máš pocit, že se ti něco takového vrací, tak ho aplikuj. Mně Femigel doporučil sám gynekolog, že při počátečním "zánětu", případně dalších potíží v oblasti rodidel by měl vždy pomoci.

arrow
profile_image
myself mojeid
od 13. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Maticka90: Kup si např. Rosalgin

ten je prý výborný, můj gynekolog mi ho doporučoval

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené