Ahojte!
Chystáte se tento rok na filmovku? Mě to zatím nikdy nevyšlo a tento rok mi to poprvé vyjde. Koukala jsem na stránky a moc se těším i na doprovodný program jako kapela Květy,.. Ale trochu jsem nepochopila to s tou registrací,..To se musím první zaregistrovat něco zaplatit a tak než tam půjdu?

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jdu a těším se, ale o registraci nic nevím.

arrow
profile_image
kacut
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, LFŠ je skvělá, letos tam jedu už počtvrté, stojí to za to Co se týče té registrace, tak tam je to tak, že se přes ty jejich stránky zaregistruješ, vybereš si akreditaci (1denní, 3denní, 10denní...), zadáš si tam datum odkdy bude platit, vložíš si tam fotku, která na té akreditaci bude a zaplatíš. Pak přijedeš do UH, hotovou akreditaci si vyzvedneš a můžeš chodit na filmy. Ta akreditace se dá pořídit i na místě, přímo tam tě vyfotí, tak půl hodinky počkáš, než bude hotová a hotovo. Ale určitě je jistější koupit si akreditaci předem, může se stát, že už nebude místo (to se stalo známé, ale mám dojem, že to se stává spíš u těch jednodenních akreditací).

A jak je to s těma koncertama? A kolik stojí ta registrace?

arrow
profile_image
Thulcandra
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

registrace je zdarma, platíš až za následnou akreditaci, která slouží jako vstupenka na filmy a do kempu. Cena se odvíjí od počtu dní, které chceš na filmovce strávit- např. akreditace na 3 dny stojí 700 Kč, pokud jsi student tak 600 Kč + ještě si musíš zaplatit ubytování. Vstupenky na doprovodný program si můžeš zakoupit společně s akreditací přes webovky LFŠ.

No to já právě žádné ubytování nic nepotřebuju..Bydlím pár minut od Hradiště..No nějak to vyřeším..teď se každopádně zaregistruju a to vše okolo budu postupně zjištovat:F

Taky bydlím pár minut od Hradáku ale ještě nidky jsemse tam nedostala... tak snad letos

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se tam taky chystám se ségrou, která tam chodí do škole, tak ona vše zařídí a já to budu mít bez starostíí ještě že ju mám

arrow
profile_image
Lejlina
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leni tak ať to zařídí aj mě, jedu svama

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené