arrow
profile_image
Indil
od 6. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chci se zeptat, jestli si může letní typ dovolit zrzavé (i mahagon, bordó, kaštan) odstíny barvy vlasů? Vždycky se mi líbila zrzavá barva vlasů, ne přímo ta klasická do oranžova, ale taková ta do červena, vínová nebo kaštanová. Ale většinou jsem zas četla, že letní typ má mít jen popelavé odstíny. Tak by mě zajímalo, jestli některá z Vás je letní typ a nosí přeci zrz, červenou barvu vlasů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jsu taky letní typ a měla jsem bordó,ale v té jsem prý vypadala starší a patj jsem měla x let tu oranžovočervenou a líbilo se mě to,i okolí.Ale vadilo mě že jsem působila hodně mladě,lidi mě říkali že vypadám na dvacet místo třicet.Dala jsem rumovou a jsu max spokojená,i k opálení super.

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Indil: já bych se toho nebála, jsem něco mezi letním a zimním typem a sluší mi snad všechny barvy, měla jsem i zrz, mahagon, červenou, blond, černou, všechno a vždy se mi pleť úplně přizpůsobila vlasům, když sem byla zrz tak jsem byla spíš do podzimího typu, když černé tak jsem byla zase echt zimní. Pokud si nejsi úplně jistá, tak zkus nějaký ten hair program, kde si můžeš "vyměnit" a nabarvit vlasy na fotce nebo zkus nějakou paruku v obchodě

arrow
profile_image
Amy23
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no řekla bych že leda tak letní typ blíž k jarnímu, protože letní jako takový je spíš chladnější. Mahagon Bordo a Kaštan jsou podle mě spíš vhodné pro teplý nebo tmavý podzim. Zkus si projít tento blog, bez šátkové metody to sice není uplně ono, ale lepší jak nic. Charakteristiky jsou vlevo dole:

http://www.supervizaz.net/blog.php

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené