Holky,ráda bych se zeptala zda nevíte jestli existuje něco jak leukocity dostat do normálu bez uživání antibiotik..piji urologicky čaj,baštím brusinky,hygienu dodržuji třikrát denně..Obtíže nemám jen v noci se dost potím na hrudi..

arrow
profile_image
Pralinkaaa mojeid
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máš na mysli leukocytózu, že? Jelikož odstraňování bílých krvinek jen tak asi není normální

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leukocyty jsou bílé krvinky. A těch se asi zbavit nechceš

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zvýšené leukocyty doprovázejí zánět, infekci, tedy ve většině případů. Odstranit zánět, ony klesnou sami, ale jejich pokles nemusí být okamžitý...
Nejlepší by bylo, kdyby ti někdo řeklo, proč je máš zvýšené, nejen, že jsou zvýšené, protože se nezvyšují jen tak, že se jim chce

asi má na mysli, že jí v moči našli zvýšený počet leukocytů....? já to mám také, doktorka mi jen řekla, že za půl roku na kontrolu, že zatím to necháme být, tak nevím

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zvýšené množství leukocytů v krvi zpravidla svědčí pro nějaký zánět v těle. Proto se po zjištění zvýšené hodnoty obvykle dělají další testy se zaměřením na tzv. zánětové markery, tzn. lymfocyty, CRP, ASLO, sedimentace... - potřebovala bych tedy vědět, jestli i u těchto markerů máš zvýšené hodnoty.
Tím zánětem v těle může být cokoli, počínaje obyč nastydnutím, přes zubní kaz, samozřejmě až po horší věci. Blbé je, že ložisko zánětu se zpravidla nedá jen tak najít, proto se to často řeší nasazením širokospektrých antibiotik..

Reaguji na dulinka123: Ano,ano doktor mě chce napsat antibiotika,ale mně se nechce..jelikož je blbě snáším a ležet se mi nechce.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji janina1010: doktor mě chce napsat antibiotika,ale mně se nechce

Tam je důležité, proč ti je chce napsat - jen proto, že máš zvýšenou hladinu leukocytů, nebo máš nějaké potíže? Nejčastěji by to byly teploty, nevolnosti, točení hlavy, brnění konečků prstů...

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jully:
nemusí mít akutní potíže, žádné příznaky, přesto může mít bakteriální infekci, dle toho bych rozhodně nesoudila, a pokud infekce přejde do chronické, je to potom dost velký a vleklý problém...
Je ovšem pravdou, jak jsem psala, že měl lékař sdělit proč ATB nasazuje, měl mít k tomu důvod, něčím podložené - jak tu bylo řečeno CRP, bakteriologie atd.
Leukocyty nejsou ničím výjimečným a není nutné antibioticky zasahovat, pokud jsou další vyšetření negativní.
Otázkou je, zda byla nějaká další vyšetření...

Nejlepší na záněty močových cest jsou kapky Joalis.
Prodávají se v Salvii.
http://www.prirodaleci.cz/joalis-dren/urinodren-mo covy-system

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji drazula: nemusí mít akutní potíže, žádné příznaky, přesto může mít bakteriální infekci, dle toho bych rozhodně nesoudila

jasně že nemusí mít žádné příznaky, právě proto se ptám, jestli je má - pokud ne, klonila bych se k tomu ATB nenasazovat a zkusit nejprve alternativní léčbu. Pokud je ovšem má, bylo by přeléčení vhodné.

Cituji drazula: Leukocyty nejsou ničím výjimečným a není nutné antibioticky zasahovat, pokud jsou další vyšetření negativní.

zvýšená hladina leukocytů rozhodně standardní není, takže je třeba to řešit (nebo se o to alespoň pokusit)

Znám řadu pacientů, kteří mají zánětové markery zvýšené i několik let, k tomu mají subjektivní potíže (teploty, špatně od žaludku, malátnost, únava), a na původ se nepřišlo. Občas je přeléčí antibiotiky, na nějakou dobu je jim lépe a krevní obraz se znormalizuje, pak se to zase vrátí do původního stavu.
Ať už se rozhodneš pro ATB, nebo pro alternativní léčbu, je důležité zkusit najít ložisko.

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Nejlepší na záněty močových cest

slečna to popsala dost nejasně - nejprve zmiňuje brusinky, urologický čaj a hygienu, takže by člověk usuzoval na gynekologicko-urologické potíže, pak zase píše, že kromě nočního pocení žádné potíže nemá...

Prodělala jsem během zimy tři angíny,dvě chřipky,pětkrát mě byly nasazené antibiotika.Pak jsem měla zánět močových cest na které mě byly taky nasazené antibiotika..měly odstranit zánět prudušek plus močových cest.
Nepocituji ted nic jen unavu a pocení na hrudi v noci..občas výtok..ale nutkání na moč nebo pálení nemám..od gynekologa jsem dostala Mycomax a Sporanox..
Po dobrání všech tablet mně lékař bral moč plus krev a došel k tomu,že jsou stale zvýšené leukocyty.Bral i odběr do zkumavky s modrým víčkem říká se tomu střední proud moči nebo taky nějak..

Jinak hygienu dodržuji a spíše jsem jí zvýšila na třikrát denně..

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji janina1010: Jinak hygienu dodržuji a spíše jsem jí zvýšila na třikrát denně..

O hygieně to není, pokud jde o výtoky, možná by ti prospělo spíš ji trochu omezit, 3x denně je dost

Cituji janina1010: Po dobrání všech tablet mně lékař bral moč plus krev

Máš ty výsledky k dispozici? máš tam kromě leukocytů zvýšené ještě něco?

Cituji janina1010: Prodělala jsem během zimy tři angíny,dvě chřipky,pětkrát mě byly nasazené antibiotika

Tohle vypadá na klasického předepisovače atb - bral ti při těch angínách krev nebo dělal aspoň stěr?
Vzhledem k tomu množství bych je teď už určitě nebrala - za sebe bych ti naordinovala lactobacily (třeba od Swissu, musí být v ledničce), chlorellu nebo mladý ječmen, zázvor a česnek (možno v tabletách). Pitný režim cca 2,5 - 3 litry vody denně, omezit nebo úplně vynechat cukr a bílou mouku.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené