arrow
Neprodává v Bazaru

Ráda bych se zeptala kde sháníte podnájmy a zda je tak důležité dávat kauci. My jsme dva mladí lidé s malým psíkem, ale jsme schopni platit cca 10.tis nájem i s poplatky.
Nyní tedy bydlíme, ale nejhorší je to, že máme rákosové stropy, takže slyšíme zeshora i jak vrznou židlí a pak také víme že sousedi platí o dost mín než my. Stejný byt jako my, dokonce mi přijde větší. S majitelem se o tom moc bavit nechci, je to takový ten typ...

Nemáme na kauci, takže vždy když sme šli do bytu nového, tak sme při podpisu smlouvy dali nájem a bylo to.je něco takového někde možné ještě? Díky moc.

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj,

myslím si ,že to je skoro už nemožné...i když se možná vyjimky najdou...skoro všude chtějí i provizi RK a aspon dva nájmy dopředu..Taky jsme sháněli byt a bída docela..navíc ty nájmy jsou teda pálka..

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já hledala vždy na http://www.sreality.cz/byty-k-pronajmu jinak myslím, že bez kauce se sehnat ještě dá, ale musíš opravdu poctivě pátrat..nebude to asi nic jednoduchého a taky záleží na lokalitě.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

My máme pronájem cca 1,5roku a žádný kauce jsme neplatili.Bylo to sice přímo přes majitelku,ale i tak to někdo chce.Je to ve velkém městě a platíme 8300kč/2+kk,65m2 -což je na dnešní poměry super cena.Takže to jde

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Nájem šel dolu , i když to stále testujou, tak většinou slevují.. Je větší nabídka, než poptávka.
Chce to opravdu hledat a seženeš.
Kauce je standartní věc - kvůli poničení bytu a zařízení. Ale seženeš i byty bez kauce a za slušnou cenu

arrow
profile_image
Pussinka
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bruce78: Nájem šel dolu , i když to stále testujou, tak většinou slevují.. Je větší nabídka, než poptávka.

Ahoj Bruce, musím nesouhlasit. My jsme se s přítelem stěhovali do podnájmu minulý týden, cca měsíc jsme hledali byt (Praha - bylo nám jedno kde), na každý pronájem se šlo podívat kolem deseti lidí a prvních pět bytů nám vždy někdo před nosem vyfouknul. Hledali jsme 1+1, či 2+kk. I ty ošklivé panelákové byty byly hned pryč. Ráno byl zveřejněn inzerát a večer už to stahoval majitel z netu, bylo obsazeno.

jersey: zkus se podívat na www.bezrealitky.cz tam inzerují přímo majitelé nemovitostí, třeba budeš mít štěstí. Ale myslím si, že kauci chce většinou každý majitel, je to pro něho jistina pro případ nezaplacení nájmu.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Nemusíš souhlasit - mám v okolí hodně kamarádů ( PHA ) v podnájmech a všichni si našli slušnej nájem - vesměs o velikosti bytu jako ty a neměli s tím problém..

Byty jsou zahypotékované - lidi měli velké oči kupovali je na kšeft a nyní jim ani nájem nepokreje náklady na hypotéku...A bude se to ještě srovnávat postupným uvolňováním regulovaného nájemného...
Manžel je z oboru, takže mám info z první ruky

Je jasný, že malejch bytů je nejméně = jsou nejžádanější. Ale to neznamená, že nejsou..Ale musíš lítat a hledat - kdo hledá najde

arrow
Neprodává v Bazaru

Bruce78
tak to mi dej dyžtak kontakt na někoho kde shání ty byty. právě server www.bezrealitky.cz je nějaký divný, furt mi padá, nebo nenaskakuje..
kde je shánějí? vím, že jsou ty byty, ale já chci aspon 1+1 kdyby byl i třeab 2+1 byla bych radši, ale smířím se i s menším, ale jde mi hlavně o co nejnižší nájem i s poplatky..max. mám 10tis.dohromady, ale kdyby to šlo mín byla bych ráda no..

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

jersey
Musíš lítat po inzercích - na netu je serverů sdesítky ! Musíš koukat a volat a jezdit - a hned po telefonu se zeptat na provizi - kdo hradí, aby jsi nejezdila zbytečně ...Slušná realitka si bere provizi od pronajímatele nikoliv od nájemce.

Zadej si do vyhledavače pronájem bytů - a vyplivne ti to odkazy a jeď ... Jako fretka a úspěch zaručen Trpělivost a čas - to je to co potřebuješ ...

Např. :
http://byty.hyperinzerce.cz/
http://reality.bazos.cz/
http://bydleni.xinzerce.cz/byty-pronajem/
http://realcr.cz/

A spousta dalších ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené