arrow
profile_image
PinkRose15
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už podle názvu tématu si budete myslet,že jsem uplně hloupá,sama nevím proč jsem řekla takový kraviny. Je mi 18 let..tatkovi je 55 let a mamce 62 let...mám už starší rodiče taky už mají oba dva dospělé děti....sestry(38,36 od mamky, od tatky bratr a sestra 30,28...Oba moji rodiče ale vypadají velmi dobře...tatka dejme tomu na 50 a mamka...když ji viděli kamarádky a tak mysleli si že jí je tak 42...a ted k tématu...Mám přítele tedka 3 měsíce..ještě než jsem spolu začali chodit poznala jsem už jeho rodiče...táta 47let a mamka 42let... bylo mi blbý že mojí mamce je tolik let...a když se mi ptal přítel řekla jsem že jí je 44 a tátovi 48 to byla největší chbya jakou jsem mohla udělat..ale když to věděl on..musela jsem to říct všem mamce tatkovi jeho babi sestře,když se ptali....jelikož jsem řekla že mamce je 42 nemohla jsem prozradit že mám 38letou sestru..proto jsem sestrám ubrala roky....a sestry mají děti..jedna slečna je stará dokonce jak já..mladší o 3 měsíce....tak jsem řekla že děti mají ale malinký...3roky a rok... kdybych s přítelem byla tak půl roku...nikdy by se to nemusel vlastně dozědět..ale je mi s ním hezky...vubec nevím co bych dělala kdybych s ním byla dlouho a vzala si ho za manžela....vubec nevím co dál...ještě měl předtím přítelkyni která mu lhala něco o tátovi že je v cozině a tak..přitom byl ve vězení....potom se s ní nějak rozešel..ale nevím jeslti kvuli tomu lhaní a nebo tam byli i jiný věci...jen vím že se k němu nechovala zrovna hezky.... prosím poradte mi já vím že jsem......... ale prosila bych i nějaký rady...říct pravdu?..a třeba muže dojít k ukončení vztahu z jeho strany:/ nebo mlčet dál..vubec nevím konečně pořádnej kluk..ach jo..ještě jsem zapomněla dodat..když je u nás..bojím se co kdo říká..aby mamka nebo tatka se neprořekli....a bojím se toho až bzde chtít poznat celou rodinu

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji PinkRose15: říct pravdu?

Ano, říct pravdu.

arrow
profile_image
aspera21
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Popravdě moc nechápu, proč ses styděla říct věk rodičů.. Nicméně v tenhle moment raději říct pravdu což nejdříve, než těsně před seznámením s rodiči. Ale je to fakt divný... To by mě v životě nenapadlo udělat...

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Absolutně nechápu, proč jsi lhala! Za husu budeš tak jako tak, ale radši bych šla s pravdou ven, prostě řekla, že ses cítila hloupě, trapně, že máš o něco starší rodiče a tak sis přikrášlila pravdu. Ale opět opakuji, naprosto tvé chován nechápu!

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak to ti nezávidím, to se určitě provalí, když budete spolu déle a ubrat mamce 20 let je teda mazec ...taky jsem se styděla za to, že mojí rodiče mají 59 a 63 , to měli tehdy cca 55 a 59, ale nikdy mě nenapadlo lhát...Je blbé, že jsi to řekla i rodině už . Nevím ,jak z toho vybruslit.

arrow
profile_image
PinkRose15
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S rodiči se právě znám....ach jo já sama nevim ani nevíte jak mě to ted štve..vubec nevím jak to říct..mamka říkala jeslti nemá třeba zavolat tej mamče a říct jí toale to je blbý.... já se bojím že ho ztratím..

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky to nechápu, ale radím ti říct pravdu co nejdřív Kdyžtak se omluv, že jsi zpanikařila a styděla se mu to říct... Snad by to mohl pochopit.

arrow
profile_image
PinkRose15
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cherrinka: Právě..kdyby to věděl třeba jen on..i když je to taky blbý..ale takhle ještě horší..

Taky nechápu... to se za svoje rodiče stydíš nebo co? To je dost smutný Každopádně jdi s pravdou ven!

Řekni pravdu, nic jiného Ti ani nezbývá.

promin, ale docela jsi mě pobavila...,tak jsem sestrám ubrala roky,
Nicméně, docela jsi mi připomněla mě...s přítelem, když jsme spolu byli chvilku, tak jsem mu taky zalhala o mé rodině...a on to řekl doma i rodičům...naštěstí to nebylo ale jeste tak vážné, jako u tebe.....Já tě chápu, že jsi to udělala...uplně vidím sebe...ale vůbec se nemáš za co stydět, nevidím důvod..Nezbyde ti nic jiného, než to přítelovi co nejdřív říct, řekni, že tě to mrzí a řekni, že jsi se za to styděla jestli tě má rád, tak to pochopí

Nezbyde nic jinyho nez rict pravdu. Najit si vhodnou chvili a rict proste, ze ti to bylo blby a proto si rekla jiny věk. A nebo to třeba nějak vtipně zaobalit (ale to nevím jestli je to v této situaci vhodné)- říct neco v tom smyslu, ze maminka je porad krásná tak jakoby jí bylo 40 a že na věku stejne nezáleží,tak si prostě rekla ze ji je min let.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Omluv se, uveď proč jsi to udělala a s velkou omluvou řekni pravdu. A na moralizování tady se vyprdni. Myslím, že tohle tě propříště poučilo dost.

Cituji PinkRose15: mamka říkala jeslti nemá třeba zavolat tej mamče a říct jí toale to je blbý.... já se bojím že ho ztratím..

Ty jsi to řekla tvojí mamce?

arrow
profile_image
PinkRose15
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na danca187: noo tak jsem ráda,že nejsem takovej blázen jen já...kdyby mi na něm nezáleželo tak mu to neřeknu a co nejdřívv se stejně rozejdem páč by mě to s ním nebavilo..ale takhle...jsem s ním sice 3 měíce to není zase až tak dlouho,ale nějak si to už bez něj neumim představit vídáme se každej den....fakt se hrozně bojím že se rozejdeme kvuli tomu. Dneska tam zrovna jedu..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené