arrow
profile_image
Raketa
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý večer,
chci se zeptat na Váš názor. Jestli jste vypozorovaly, jaké ženy u mužů "frčí", jestli klasicky krásné, nebo hezké dívky, které jsou třeba i trochu tuctové, není na nich nic výrazného, působí spíš upraveně,nežli nějak výrazně, nebo ženy s určitými zajímavými prvky (nevim teď přesně jaké popsat, tak třeba nos Terezy Maxové), ale určitě mi rozumíte.. Díky za názory!

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Řekla bych, že zajímavě krásné S věkem většina mužů přechází od krásných dívek k zajimavým, výběrově zrají Ale to je případ od případu, celkově to nejde brát

já myslím že ty zajímavě krásné
žena musí něčím zaujmout a nemusí to být blondýna,bruneta,hubenour,prsatka
prostě tam musí být to NĚCO co muži okamžitě učaruje
ale určitě to může být i inteligence a vtip,nadhled

Reaguji na Raketa:
Nedávno jsme tohle řešili v práci s kolegou
Já mu líčila svá kritéria na partnera, a mužské kritérium prý je: ať je krásná. Zbytek se dořeší později až bude třeba
Já si myslím, že každý muž má jiný vkus..
Někomu se líbí krásky, někomu zajímavé.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi chceš slyšet, že krásky se vlastně mužům nelíbí, protože jsou tuctové, že mají raději zajímavé ženy...... ?
Myslím, že většině mužů se líbí krásné ženy. Akorát nemají všichni stejný vkus.

Řeči, že krásky jsou nudný a nezajímavý, to mají na svědomí zřejmě ženy

arrow
profile_image
chick
od 24. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Samozřejmě záleží kus od kusu, ale z mého pozorování, když mám vybrat z těch dvou, tak vítězí holky zajímavé. Kolikrát se až divím, když chlap (třeba ten můj) o nějaké holce řekne, že je hezká. Mně dost často přijde dotyčná zvláštní, ne až tak hezká. Ale právě to, co možná mně přijde divné chlapi právě oceňují.
Když já řeknu, že se mně nějaká holka líbí, často se setkám s nesouhlasem. Například Taťána Kuchařová, Keira Knightley, které mně přijdou přirozeně, čistě krásné, jemu přijdou nemastné neslané.

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já bych řekla, že to muži až tak moc neřeší...prostě okouknou celek... obličej, vlasy, postava a buď se líbí nebo ne....

Reaguji na chick:
My dvě si budeme muset promluvit. Asi chodíme se stejným chlapem...

Příteli se takové ty typické krásky nelíbí, má radši zajímavé ženy. Když řeknu o nějaké ženě, že je krásná, tak se na mě dívá jak na blázna, že je nudná a obyčejná. Jeho ex měla velký nos a jemu se to na ní líbilo. Prý ji to dělalo zajímavou.
Ale zas mám kamaráda, který je vysazený na takové ty krásné ženy. Pokud tedy pod pojmem "krásné ženy" rozumíme ženy, které by většina lidí označila za krásné.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tarabell: Tak já bych řekla, že to muži až tak moc neřeší...prostě okouknou celek... obličej, vlasy, postava a buď se líbí nebo ne....

Tak nějak

Můj názor je, že zdravě sebevědomý chlap, co to má v hlavě srovnané (žádný puberťák a blbeček, co si musí něco dokazovat) upřednostní holku zajímavou - ale musí se mu líbit, čili být (alespoň pro něj) krásná.

Znám případy (u obou pohlaví), kdy se seznámili, pak se blíže poznali a zamilovali se s tím, že partner/ka je ta nejpřitažlivější osoba - přitom na začátku "není špatný/-á, docela sympatický/-á.."

Většina mužů lépe vidí nežli myslí - naštěstí má každý jiný vkus.Takže všechny ženy se nakonec někomu líbí.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: Většina mužů lépe vidí nežli myslí - naštěstí má každý jiný vkus.Takže všechny ženy se nakonec někomu líbí.

arrow
profile_image
Liiv
od 29. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já myslím, že nejen kolik mužů, tolik různých názorů na krásu, ale také tolik různých názorů na zajímavost ženy. A to není vše... ten můj teda v létě kouká po krásných blondýnkách, na podzim s kamarády okukují a chválí brunetky, pak mi ukazuje na netu fotku zrzky a utrousí něco, že blondýnky jsou nemastný, ale tahle je zajímavá, na jaře je zas všechno jinak....já se v podstatě divím, že ho ta dlouhá léta pořád bavím....

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No co si budeme nalhávat. Každý chlap se raději otočí za krásnou ženou než obyčejnou tuctovou ženskou ale doma má většinou právě tu obyčejnou pokud zrovna není hodně movitý podnikatel.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji berryblue: chceš slyšet, že krásky se vlastně mužům nelíbí, protože jsou tuctové

Při přečtení nadpisu mne napadlo přesně totéž. Naštěstí krása je relativní pojem - co se jednému zdá krásné, může se druhému zdát nevkusné a třetímu nevýrazné.
A co tak líbít se především sama sobě a neřešit tolik " co se líbí mužům" . Když se ta snaha přežene, často končí mladou slečnou, sice dotčenou vším, co nabízí kosmetický a bižutérní průmysl - ale s nejistým pohledem a dotazem v očích : "Jak vypadám ? Prosím, řekněte mi, že jsem krásná ! " Taková křečovitá podbízivost není sexy a mužům se to nelíbí ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedna věc je to, co se mužům líbí a na co mají odvahu. Spousta z nich má spoustu řečí ontom, jak pro ně musíme být dokonalé, odhalí každou naši chybičku.
Ale když se potom s opravdu atraktivní ženou setkaní, nemají ani odvahu ji oslovit.

Určitě nemá cenu se do krásné či zajímavé ženy stylizovat, Každá jsme originál a jsme pro našeho partnera něčím zajímavé, tak jako on je zajímavý pro nás.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené