arrow
profile_image
tomik1986
od 6. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěl bych se podělit se zkušenostmi co se týče tohoto "doktora" p. Poláka. Po dlouhém odhodlání jsem se rozhodl že si nechám upravit nos který mě dlouhá léta trápil a tak jsem si domluvil první konzultaci. Proběhlo asi v délce 5 min. kde mi řekl co udělá a že to bude stát 42000kč,sice trochu více než jsem počítal ale řekl jsem si že si za kvalitní práci musím asi připlatit. Poté byla složená záloha a domluvený termín asi o 2měsíci později. Týden před operací jsem si uvědomil že mi nedal vůbec žádné instrukce co v den operace dělat, tak mi bylo odpovězeno že po 11.hod nejíst a několikrát zopakováne donést peníze.
Koncem listopadu jsem měl teda zákrok, a ten den se mi stal málem osudným, během operace nastalli nějaké komplikace, kde mi začalo kolabovat srdce, plíce atd., ale práce na nose přesto dále pokračovala. Po dokončení operace byl stav tak vážný že musel následovat transport do nemocnice, a z nepochopitelných důvodu místo toho aby zavolali sanitku nebo mě odvezli do 3km vzdálene nemocnice v OV, naložili mě do svého osobního auta na zadní sedačky (jak nějakou poraženou zvěř) hodili kyslikovou masku a jeli 40min do Třince na ARO. A víte proč? Protože ten anesteziolog Poláka je primářem toho oddělení ARO. Samozřejmě ty komplikace nazvali nějakým syndromem zlomeného srdce a v podstatě jsem si za to mohl prý sám, protože jsem se hodně bál.A to nemluvím o tom že pojišťovna chtěla po mě úhradu nákladů za léčení v tom Třinci díky tomu jejich transportu.
Po 3 týdnech jsem šel na sundání sádry, a když jsem se ho zeptal co to mělo znamenat tak mi poklepal na čelo, řekl že to dobře dopadlo a nemám to řešit. Další návštěvu mi ukázal masáže poklepáním na nos, a když jsem se ho zeptal proč ten nos je tak nakřivo a jestli se srovná tak mi odpověděl, "sorry, ale jestli řešíte takové maličkosti, tak to by jsme museli řešit i to že jedno ucho máte, výše, spadla obočí atd....
Jen ten ........ si asi neuvědomuje že jsem si za to zaplatil. A ta poslední návštěva po 4 měsících mě dostala, říká krásný špičkový nos, lepší ještě neudělal, a když mu říkám že takhle jsem si to nepředstavoval že mám spadlou špičku a větší jak před operací, a při odstranění hrbolu tam zůstala jizva a prohluben, tak mi arogantně řekl že s tím nikde neobstojím a že už se nemáme důvod vidět. V té chvíli jsem musel rychle odejít protože rhinoplastiku by pak potřeboval on.
Je to arogantní neomalenec kterému záleží jen na penězích. Neskutečně lituji toho že jsi vybral zrovna jeho.

arrow
Neprodává v Bazaru

No, tak to je drsné. Na Poláka jsem četla spoustu negativních recenzí, ale tahle vede. Se divím, že jsi ho nechytil pod krkem. Nechceš přidat foto nosu?

arrow
profile_image
Crowt
od 25. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Být tebou, tak si nechám udělat znalecký posudek od prof. Duškové a pak to dám k soudu a vymáhám po něm peníze zpět za nepovedenou operaci soudně, pokud ti je tedy nevrátí normálně, to ale podle jeho jednání nepředpokládám. Teď s nosem asi rok nic nenaděláš, ale pak bych šla na reoperaci právě k prof. Duškové, ona je v tomto oboru profík, proto také dělá soudního znalce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tomik1986:
já u Poláka v Ově byla na zvětšení prsou, a teda jsem ráda, že má operace dopadla dobře. Protože, co všechno jsem se o něm dočetla poté tady na omlázku, určitě bych zvolila jiného operatéra. Moc mě mrzí tvůj případ, ale určitě souhlasím s uživatelem Crowt a šla do znaleckého posudku a vše řešila soudně. On totiž pan doktor Polák nepotřebuje nás čecháčky, aby zbohatl. Má spoustu polských klientů, kteří za ním jezdí opravdu někdy i dálku. Podle mě je to velmi arogantní člověk a zahleděný sám do sebe...Co dodat.. A jak já říkám, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě........

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené