arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
Stín pod obočí světlý:

máte nějaký jeden, který používáte ke všem nebo střídáte, případně nějaký tip?

Sisley Vanilla

Dejnicka
Jak dlouho jsi měla tu řasenku? Každopádně flintu do žita neházej, protože jestli prodávají kus, co se musí opatrně otvírat, aby se nerozbil, no tak to bych jim omlátila o hlavu

Dejnicka
Ony na oficiálních stránkách ani všechny barvy nejsou...
Ach nééé

Dejnicka
Sisley Vanilla
Že já se blbec ptám

Jako vanilla je mooooc pěkná, ale.. hodí se ti i k růžovému líčení (třeba Lancom Night and Day - no i když zrovna tady používám až pod obočí tu růžovku) ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem konečně navštívila nový Douglas! A nechala se nalíčit u Bobbi brown. Mají nějaký "spešl"svůj systém 10 kroků: (předem se omlouvám, nevím jestli jich bude přesně takhle, jestli si na vše vzpomenu..)
Nejdříve nanese takový jakoby krémový korektor okolo očí, protože Bobbi klade hlavní důraz na dokonalou a čistou tvář a kruhy pod očima má prý každý to mě potěšila, myslela jsem doteď že je nemám..
pak tuhými sticky zkouší barvu makeupu, který poté nanese ale tekutý.(sice mají asi 18 odstínů, což je fajn,ale i po tom na smíšenou pleť jsem se do hodiny leskla jakprasátko..). Následuje pudřík na to oční okolí(každý korektor ho má rovnou z druhé strany), trochu i na oční víčka. Pudr lehce přes makeup. Stín na obočí(ten se mi asi líbil nejvíc..). Pak dělají rty (ano, před očima! v tom je právě ta jejich jinakost!) a to tak, že nejdřív rtěnku a pak až konturku. A na závěr oči- filozofie je co nejnápadnější(ikdyž např. s gelovou tlustou linkou..), ale klidně 2 vrstvy řasenky.. Sečtěno podtrženo nic pro mě chechtal
Jediný produkt, který mě od nich asi zaujal byla krémová třpytivá rtěnka Rose petal, přirozeně zvýraznila rty, ikdyž nepůsobila výrazně žádnou barvou.. Jo a dostala jsem sklenku Bohemky, asi aby mi nevadilo tak namalovaná nenamlovaná vyjít na ulici

Dejnicka
to mě potěšila, myslela jsem doteď že je nemám..

Dejnicka
Jo a dostala jsem sklenku Bohemky, asi aby mi nevadilo tak namalovaná nenamlovaná vyjít na ulici

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
Každopádně flintu do žita neházej, protože jestli prodávají kus, co se musí opatrně otvírat, aby se nerozbil, no tak to bych jim omlátila o hlavu
No něco podobného říkala i pumpkin.. akorát s tím, že v cizině by mi daly okamžitě novou s omluvou a ještě tunu vzorků jako revanš.. ale co nadělám..

Leo
Jako vanilla je mooooc pěkná, ale.. hodí se ti i k růžovému líčení (třeba Lancom Night and Day - no i když zrovna tady používám až pod obočí tu růžovku) ?
No tak tam právě ho nepotřebuju, páč taky dávám až pod obočí tu růžovku ale jinak Lucie ho dává jako základ úplně pod každé líčení, pod všechny barvy..

Ale zpět k témátu:

Douglas Na Poříčí je fakt dobrý, milý prodavačky, ve vedru nabídnou vodu (a to jsem se nenechávala líčit, jen jsem šla očuchat jeden parfém), akorát "detail" byl, že mi doporučila odstín makeupu, ve kterém jsem byla jako pomeranč

Dejnicka
korát s tím, že v cizině by mi daly okamžitě novou s omluvou a ještě tunu vzorků jako revanš..
No jo no, to tady bohužel nefunguje

Aha, tak já už se v tom začínám pomalu ztrácet. Ještě mi prosím vysvětlete co je to Shadestick, to je ten podklad? To je asi něco speciálního, že? Všimla jsem si, že u některého líčeni to dáváte a u některého ne. Celkově se mi líbí, jak je to oko namalované, výrazné a lesklé, je na to nějaká finta nebo to dělají ty holografy nebo je to foťákem. Mě se totiž zdá, že moje nalíčení není tak pěkné anebo to taky bude značkou a že, to nemám ještě tak promakané.

Dejnicka
Stín na obočí(ten se mi asi líbil nejvíc..).
Nějaký spešl stín na obočí nebo použila normální? Já ho totiž používám, už jsem sem dávala link na Clinique..

vanyma
Ještě mi prosím vysvětlete co je to Shadestick, to je ten podklad? To je asi něco speciálního, že?
Podklad, v tužce myslím, od MACu.
http://www.maccosmetics.com/templates/products/sp. tmpl?CATEGORY_ID=CATEGORY15103&PRODUCT_ID=PROD6290

arrow
Neprodává v Bazaru

Přikládám fotky nalíčení oček od Bobi Brown, foceno cca hodinu až dvě po nalíčení. Jak je vidět, vychvalovaná gelová linka nic moc, slavný korektor pod očima i s pudříkem už taky prasátkuje a o řasence si udělejte úsudek samy jo a tu trošku stínů co jsou vidět jsem si vydupala, páč bych si jinak přišla jak nahá

vanyma
nebo to dělají ty holografy
Dělá to kombinace shadesticku jako podkladu a holografů nebo pigmentů, takhle lesklý je to i v reálu

Podívej se na tohle video, je to první věc, kterou použije
http://www.youtube.com/watch?v=EOsnxSLfSMQ&fea ture=user

Dejnicka
Ta řasenka BB na tobě vypadá nějak divně No nevím nevím, umíš to mnohem lépe

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
akorát "detail" byl, že mi doporučila odstín makeupu, ve kterém jsem byla jako pomeranč
řekla bych dost podstatný detail...

Leo
Nějaký spešl stín na obočí nebo použila normální?
spešl.

vanyma
Ještě mi prosím vysvětlete co je to Shadestick, to je ten podklad? To je asi něco speciálního, že? Všimla jsem si, že u některého líčeni to dáváte a u některého ne.
JJ, shadestick se používá místo podkladové báze,ale dá se použít i samostatně jako stín.
Většinou se dává pod pigmenty, právě proto, že na něm nejenom drží,ale i zvýrazní jejich barvu. Pod jiné stíny stačí klasická podkladová báze nebo já pod některé stíny nepoužívám ani tu, protože vím, že mi drží celý den i bez ní.
Lesklé je to jen když jsou lesklé a třpytivé stíny...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené