arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte,
na internetu som našla <a href="https://lidskasila.cz" target="_blank" rel="nofollow">https://lidskasila.cz </a>. Momentálne som na "volnej nohe" a snažím sa rozbehnuť si svoj malý biznis a tak by sa mi privyrobenie určite zišlo. Garantujú 110Kč na hodinu, flexibilnú pracovnú dobu ktorú si sama zvolím, klientov blízko bydliska atd. Máte niekto s agentúrou lidská síla zkušenosť? Na facebooku čítam pozitívne komentáre od zákazníkov, ale radšej by som aby zareagoval niekto kto pre nich pracuje. Je to naozaj také ružové ako sa to zdá?

Ahoj, s agenturou Lidská sila mám špatné zkušenosti. Nevýhodné úklidy, buzerace, vede to mladá paní šéfová bez zkušeností. Plat 110,- Kč brutto zase není tak velká sláva, to nabídne kdejaká agentura. Klienti si většinou stěžují, že tam mají špatnou organizaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já už tam dělám a jsem spokojena. Buzeraci nevidím - prostě mi dávají úklidy na časy které jsem si zvolila. Občas je možná nějaký úklid dál, ale lepší než sedět doma zadarmo. Navíc, už mám své pravidelné zákazníky, které nám blízko. Nevím, mně tam opravdu nic nepřijde jako špatné.

arrow
profile_image
rendy17
od 8. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tak já přidám čerstvou zkušenost...Chtěla jsem pomoci s předvánočním úklidem, mám po operaci menisku. Zvolila jsem Lidskou sílu, bylo to moje "poprvé" nechat si uklidit. Měla jsem sepsáno co je potřeba. Moje mami se smála, že to bude mít dáma jednoduché, když uvidí, že mám v podstatě uklizeno. To ona mě naučila uklízet a to důkladně .Dáma měla přijít v 7.30h a po 7 hodině napsala zprávu, že se opozdí...lehká nertvozita, neboť jsem musela do práce. Naštěstí přišla déle pouze o 5 minut. Bylo jí je vše jasné. Domů jsem přišla kolem 17hodiny a těšila se na "překvapení". První bylo nevypláchnutý kýbl se zbytky špinavé vody, budiž...Kuchyňská linka(bílý lesk) proti světlu ze strany stále měla na sobě prsty. Po přejetí dlaní se dlaždičky mezi linkou lepily....zvláštní, před tím to nedělaly . Vzala jsem tedy prostředek, nastříkala, rozetřela a....lepily, neboť prostředek se ještě musí umýt. Zrcadla na skříni měla šmouhy po srěrce na okna. Povzdechla jsem si a šla psát hodnocení. Vypsala jsem vše a odpověď byla, že mám nárok na vrácní peněz nebo nový úklid. To jsem nevyužila, neboť dáma určitě pracovala, myla okna, vysávala, vytírala.... Ale jen do včerejšího dne, kdy jsem přišla domů za světla a viděla "umytá" okna. Šmouhy, kapky, v rozích děs...vše jsem nafotila a poslala s tím, že požaduji jinou dámu na opětovné umytí oken. Odpověď byla kladná s návrhem termínů. Dnes mám volno a za denního světla zjišťuji další nedostatky. Linka pouze otřená, lednička to samé, dáma měla všechny prostředky k dispozici, ale asi neviděla nalepené kousky. Zítra přijde "nová dáma" na okna, manžel bude doma, tak snad budou okna už umytá. Závěr.....za mě už nikdy!! Komunikace s vedením je sice skvělá, ale úklid nestál za nic, odfláknutý...a za to plaťte. Je ovšem pravda, že vše je o lidech a měla jsem holt smolíka . Příště jedině s dámou na osobní doporučení. Hezký den, Renata

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené