arrow
Neprodává v Bazaru

Chcela by som sa opýtať či už niekto skúšal Lilash - výrobok, ktorý predlžuje řasy. Pozerala som pár videí na youtube a taktiež recenzie na makeupalley a vyzerá, že to naozaj funguje... Len tá cena a vedlajšie účinky ma odradzujú...

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kámoška v Americe to používala, myslím, že si to objednala přes teleshopping, řasy jí nevyrostly ani o píď, zato chytla pink eyes...pak si po čase koupila Latisse (jiný název pro Lumigan) a narostly jí řasy jako smetáky, myslím, že ten Lilash se dokonce prodával v drogerkách, pokud se mi to neplete s něčím jiným, ale ani Latisse v Am. není na předpis..

arrow
Neprodává v Bazaru

na youtube vidím len pozitívne videa, jediné negatívum je cena a vedlajšie účinky. Asi to risknem a objednám, snáď z toho neoslepnem?

LiLash používám už dva týdny a výsledky teda mám...řasy jsou tak o 2-3 milimetry delší, vedlejší účinky žádné nemám...takže jestli to takhle bude růst i dál tak za chvíli budu mít pěkné smetáky

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám .. používám asi 3 týdny a už začínám vidět výsledky .. jsem hodně citlivá na různé přípravky, ale Lilash snáším skvěle ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené