Holky, potřebuji radu. Mám pročteno dost ohledně liposukce, ke které jsem se rozhodla. Jen nevím ke komu (uvažuji nad Janečkem). Rozhodujícími faktory je kvalita provedené práce, pokud možno bez CA, samozřejmě cena. Dalším faktorem je to, zda a za jak dlouho je možné lipo po operaci prsou. Zda bych mohla na obě lokality již po 2 mšsících po operaci, nebo aspoň na boky? Jinak pokud by šlo, ráda bych raději na částečnou anestezii. CA bych raději vynechala. Vím, že v tomto případě by Janeček nepřipadal v úvahu. Nicméně u břicha stále nejsem 100% rozhodnutá. Myslím si, že když se mi mé krizovky odstraní, tak snad cvičením bříšních svalů to půjde snadněji i bez lipa.
Na foto níže jsem čerstvě po večeři. Vážně jde na mě vidět, i když sním hrst ořechů. Ještě před rokem jsem aktivně cvičila. 5x v týdnu, nejvíc spinning, heat (běh), kruhovka. Nedělalo a nedělá mi problém zvednout zadek a vysportovat stehna, lýtka či paže, ale boky a břicho je katastrofa.Minulý rok mě ale přepadlo stresové období a nejvíc se to ukázalo na postavě. Jinak nejím žádné bůlčky, ale bez boků a malého bříška jsem nikdy nebyla. A to i přesto, že jím vážně zdravě. Jsme schopná vynechat pečivo (jakékoliv) jím hodně ovoce,m zeleniny, denně vypiji min 1,8l vody. Nic sladkého. Sem tam kafe s mlékem (ale to max 1x týdně). Brambory jsem neměla ani nepamatuju a knedlík taky ne. Mám ráda maso a ryby. Ale i já sem tam zhřeším (žádné každodenní sladkosti spíše při posezení se známými si objednám sladkou tečku po jídle - taky třeba 1x v týdnu). Ale ujíždím na sušeném ovoci. Poradíte?

Ped

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, nedávno som čítala, že keď je na bruchu vidieť, jako píšeš, hrsť orechov, třeba posilniť hlboké stabilizačné svaly, ktoré by mali zabrániť vyvaleniu brucha..tak skús si to viac naštudovať a prípadne cvičiť, možno by ti to pomohlo, a nemusela by si na liposukciu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na maija87: škoda,že si nešla najednou s augmentací....ale na tumescentní bys už mohla klidně jít...

Zdravím holky,
včera odpo ve 14hodin jsem postoupila liposukci boků u doktora Janečka.
Píšu čerstvě v noci první info a zážitky z lipo.
Při napichování roztoku k umrtvení sem tam sice nebylo příjemné, ale stačilo doktorovi říct, a ten napíchl na jiné místo a byl opatrnější.
Jsem docela dost zvědavý člověk, takže jsem dokonce sem tam pokukovala a ptala se, co mi vlastně dělá
Při napichování druhé strany (tj. levý bok) jsem usínala. Pak chvíli koukala na tv na 2 a půl chlapa a po napichování jsem usla úplně. Poté mě po nějaké době vzbudili a šlo se na vysávání.
Upřímně? Docela prča. Pocit něco jako při baňkování, až na ten sací zvuk. Doktor je šikovný, a když mě někde píchlo a kvikla jsem, napíchl mi umrtvovací roztok a jelo se dál. Tato poslední část byla nejrychlejší (cca 20 min každá strana).
Takhle jsem "kvikla" 2x, takže nic šíleného.
Pak už jen zastehoval tři malé dírečky na každé straně boků, nasoukali mne do prádla a mohla jsem vyrazit domů.
Roztok ze mne teče docela dost. Na to, že jsem byla na bocích, tak mám stehna 1x větší, ale vím, že to splaskne.
Cca po 4 hodinách mě spodní část stehen začala trošku pálet, ale to už jsem ležela doma a když jsem si tuto část přilehla, nebylo to skoro cítit. Momentálně mi části těla přicházejí pomalu k sobě, tak uvidím, jak moc to bude bolet. Zatím to vypadá pouze na pocit jako po pořádné makačce v posilovně, tak sjem si zatím prášky od bolesti nebrala. Nic extra bolestivého...zatím. Ale uvidím ráno.
Doktor i sestřička úžasní, jak se o mne starali, opravdu. Doktor je všímavý, pokecali jsme si a vše proběhlo v naprosté pohodě.
Celkový zákrok trval 4 hodiny.
Tak držte palečky, ať zítřek zvládnu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na maija87: Šikovná žes to takhle zvládla.....a vidělas hned po odsátí rozdíl?A bylas jen na bokách?Teď to budeš mit oteklé,to bylo to nejhorší jak mi pnula kůže,ale já byla nateklá jak balon....Tak se pěkně zahoj a ať si spokojená....

Jj, jen na bokách. Řekla jsem si, že dám bříšku ještě max dva roky a uvidím, co z něj zvládnu shodit. Ale boky mě trápily celý život, tak proto. Nakonce mi z nich odsál něco přes 800ml.
Výsledek už vidím teĎ, i když přesně nejspíš ještě nateklá, ale už mi pomalu i prádlo dělá projmutou hezkou postavu, před tím to tak samozřejmě nebylo. Nejvíc nalité mám vnější strany stehen (vrchní části). Tam se mi už dělají i modřiny, ale asi nejvíc mě spíš bolí místa, kde je na stehnech hrana prádla, co mi doktor dal, jelikož je to klasické body a to končí jako kalhotky, což se mi do těch stehýnek zařezává :-/

arrow
profile_image
helis01
od 9. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na maija87: zítra to bude měsíc, co jsem od oboustrané liposukce stehen, kdy jsem si nechavala dělat i reoperaci prsou. Po týdnu jsem chytla prudusky, takze antibiotika, na mandli se mi udelala cysta, kterou mi odstranovali napichutím a vymackanim, do toho inhalace cely tyden, opar a pak strevni chripka 4 dny. Bylo toho víc než dost ale stale jeste cítím nohy, pnutí, někdy i pálení a bolest vnitřní část a venkovní na švech prádla, máte s tím někdo zkušenosti? Nebo to může být těma nemocema, že se mi to pomale hojí? Modřiny už nemám ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené