arrow
Neprodává v Bazaru

Janule79
Ptala jsem se doktora dokonce i na tebe,že vím o takovém případu a popsala jsem mu tvou situaci a říkal,že by se ti to ještě opravdu mohlo vyhladit ta tvá měsíční krajina,že měl i on jeden případ,že i po 5 měsících mu přišla klientka na kontrolu a i po tak dlouhé době měla nějaké zatvrdlinky a nerovnosti a jak přišla po 6 měsících znova,tak vše bylo pryč,že už měl taky obavy,že to břicho bude muset opravit,ale vše se té paní vstřebalo,takže opravdu máš ještě naději,že by se ti to mohlo krásně spravit.

ahoj holky, nějakou dobu už sem chodím očumovat a závidět, nejvíc očumuju borůvku a to denně v práci, díky ní to mám všechno " v přímém přenosu" a je super moci vidět co páni doktoři umí a dokáží - né že by borůvka nebyla kus i předtím...
Tak mám aspoň brouky v hlavě, protože na mé těžce hanácké postavě by se team plastiků vyřádil!... až jednou....a já semka dám fotku "před", nebude Vám stačit monitor...chi...držím palce všem co jdou na věc aby byly spokojené a v pohodě a třeba taky brzy rozšířím řady "lipoholek"...

arrow
profile_image
Kriss
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

_boruvka_
Díky moc! S těma masážema souhlasim ... válečkování prý stejně nemá vlastně žádný efekt, resp. prý se neprokázalo, že by to mělo nějaký vliv. Vlastnoruční masáž nemůže nic nahradit

lasye
Díky za informace, hltám každý písmenko

Zlatka
Tak bezva, máš to za sebou Já už jsem to tu taky psala, že na paže je dobrý jít co nejdřív, že v podstatě jistota, že se bude kůže na pažích povolovat, případně prověšovat. Mně řekl, že mám poslední možnost letos, později už by do toho nešel (resp. ano, ale pak už jen se skalpelem). Díky tomu, že vím jak by se to ještě zhoršovalo, tak mně těší, že na to nejdu zbytečně, že je to víceméně nutnost.
A pochlub se, kolik ti odsál?

Držím všem palce ať nic nebolí

main
Ahoj-to je výborné mít někoho po lipce stále na očích,člověku to pak nedá spát co by se dalo a nedalo
Tak se budeme těšit,že rozšíříš naše řady

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi
Ahojky,cestu jsem našli úplně super,Hradec je docela malinký a krásně jsme vše našli a dokonce i cesta byla fajn,ráno jen sem tam trochu námraza,ale mlha byla téměř pryč,takže jsem měla zbytečné obavy.a móóc děkuji za ten návod,fakt mi to moc pomohlo a neříkám to jen tak,ale pan doktor byl skvělý .

Kriss
fat se není čeho obávat,mám v sobě jeden bru´én abolest je minimální,jen jjsou ty ruce taové těžké a jsem zvědavá na noc.

lasye
Tak mě vzal celkem 400ml tuku a i s tou tekutinou jsem měla něco přes 900ml,takže jsem spokojená,měla jsem obavy,že by mi vzal jen 100ml,ale bral to opravdu poctivě.a koukám,že mi to zase začalo dost téct,mluvila jsem chvíli ze ségrou po telefónu a jak jsem měla tu ruku scvaklou,tak se to asi zase vypustilo,takže se jdu přebalit

arrow
profile_image
katka77
od 25. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jajaja
no nema, jinak by me jej nabidl, vi ze jsem v zahranici, i minule byl s mym terminem neskutecne flexibilni..no nic,budu cekat..

arrow
Neprodává v Bazaru

Kriss
Jo a Kriss,taky jsem ti chtěla poblahopřát k tvému krásnému bříšku,fakt klobouk dolů,co ti doktůrek udělal,je to paráda a to břicho je úplně nádherné a je to šílený rozdíl,ty se musíš teď cítit o moc lépe než předtím a kde kdo ti to musí závidět,je to velký kus práce,co pan doktor provedl
A jak jsem psala,odsál mi celkem něcomálo přes 400ml tuku a prý jsem měla pravou trochu tučnější než levou,toho jsem si teda absolutně nikdy nevšimla.

arrow
profile_image
Evinna
od 25. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zlatka
Zlatuš, vítej zpět a přijmi moji velkou gratulaci!!!
Ty jo, to budeš za hvěždu!

arrow
Neprodává v Bazaru

Evinna
Díky Evi,já a hvězda to asi né,já mám nízké sebevědomí,takže se asi nikdy neponesu jako pávice,ale jsem tak nějak se svým tělem už spokojenější ,závidím těm,co to sebevědomí mají,mě ho už v mládí zlomil jeden strejda a bohužel to nese na mě následky. A jakpak se hojíš ty?

Zlatka
a je ten úbytek viditelný?cítíš třeba když dáš ruce k tělu,že je toho tam míň?Kde máš vpichy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Zlatka
Zlatus, prosim te muze to jako tak nak vice popsat? v jake poloze jsi byla? nejak si to nedovedu predstavit? dekuju

arrow
profile_image
Evinna
od 25. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zlatka
Děkuju za optání, hojím se, ale tak nějak to pořád je jiné, než jsem si představovala, ale asi to chce čas. Jenže já su děsně nedočkavá!!! A co Ty, nebolí to???

arrow
profile_image
Kriss
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zlatka

Díky, díky ... Ono to moc nevypadá, ale ten převis byl v podstatě poloprázdnej pytel a ač jsem břicho pravidelně posilovala bylo to prd platný. Navíc ten převis přepadával až do stran, takže mě to opticky šíleně rozšiřovalo, širokýma tričkama jsem tomu moc nepomáhala.

Já myslím, že to s tím nepoměrem levý a pravý je celkem přirozený - jestli jsi pravačka, tak tipuju, že tam bylo tuku o něco malinko míň Vzal ti toho teda celkem dost, to je paráda! Informace se hodí, budu tak připravená možná líp než pan doktor O tom, že to bude trvat tak dlouho (kolem pěti hodin) už jsme spolu mluvili, to je v podstatě jediný z čeho mám malinko obavy V jaký poloze se to dělá? V leže nebo vsedě se zvednutýma (někde opřenýma) rukama? Pak mně ještě bude zajímat za jak dlouho budete moct řídit auto ... jdu ve čtvrtek a v úterý už se potřebuju vozit Ještě potřebuju zjistit podrobnosti ohledně kompresu (budu si ho objednávat sama), ale to musím přímo s panem doktorem.

Tak klidnou noc, Zlatko.

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemůžu zůstat pozadu a musím Zlatce poblahopřát,tak pokud možno bezbolesné hojení.Píšete tu, že je třeba na odsátí rukou jít co nejdříve, můžete prosím věkově upřesnit?

arrow
profile_image
Kriss
od 20. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

xaranka
Myslím, že to není ani tak o věku jako o elasticitě, pevnosti kůže a rozsahu provisu ... já už ho v jistým rozsahu mám když rozpažím, proto je např. pro mě 31 hraniční, ale to neznamená, že to nejde udělat někomu po čtyřicítce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené