arrow
Neprodává v Bazaru

veroznye
Ahoj tak já už jsem taky objednaná na liposukci 27.8. a má obavu,moc to bolí?
Každý to bolest snáší jinak.někoho to bolí víc ě někoho méně a taky záleží jak velkou oblast odsávají,čím větší,tím asi větší bolest.Já byla v CA na bokách,vnějškách i vnitřkách a kolenách a dalo se to vydržet,za celou dobu jsem si vzala pouze jeden prášek od bolesti a to po převozu domů.Jela jsem 200km a dost mě to pak rozbolavělo a pak jsem doma 5 dnů jen odpočívala a pak jsem už musela normálně fungovat,jelikož mi lehly děti s vysokýma teplotama,neříkám,že to pak už vůbec nebolelo,ale bylo to o moc lepší.
A hlavně,stojí to za to,tak se nebojte holky čekatelky.Já bych šla do toho dneska 100% zase,ale už k jinému lékaři,určo né do Brna.

arrow
Neprodává v Bazaru

superrrr..

Prosím - dotaz - v září jdu na lipo v CA a potřebovala bych vědět - jak dlouho po operaci ještě něco vytéká z těch dírek po kanyle? Třeba ten další den, kdy bych měla jít domů, ještě musím řešit v autě ručníky apod? Dík

arrow
Neprodává v Bazaru

Sebastianka ahojky,

a jdes na tumescencni...?
Ja byla v CA, prespala jsem v nemocnici, na druhy den mi vyndali dreny, no a tekla jsem malinko, cista krev skoro..asi dva nebo tri dny, ale opravdu malo

Misinkass
Jdu do Pardubic na boky apod. Odkud přesně to bude brát, se uvidí těsně před tím.

arrow
Neprodává v Bazaru

sebastiana
Jdu taky do CA a Janeček mi říkal, že druhý den až pojedu domů mi už nic nepoteče. Tak v to doufám, protože domů jedu vlakem.

arrow
Neprodává v Bazaru

sebastiana
Já byla v Pardubicích v CA,teklo to v den operace,druhý den ok,měla jsem bílé kalhoty a ani flíček

Vinokava
A jak daleko nebo spíš dlouho pojedeš vlakem? Já mám trochu strach. Měla bych mít asi za 3 nebo 4 měsíce ještě jednu lipo, protože toho mám víc. Tak možná teď pro mě někdo přijede a po té další lipo už půjdu sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

sebastiana
Jsem z Prahy, takže vlakem je to rychlíkem cca 1 hod. Ale myslím, že to zvládnu. Nine co tam byla na bříšku a bokách jela po CA 3 hoďky a prý v pohodě. Já jdu 4. 9. a ty? Bude mi dělat boky + rajtky, tak nevím, jestli mi nebude dělat problém sedět.

Vinokava
Jdu 9.9. Já se jen trochu bojím, že jsem nikdy v CA nebyla, tak nevím, jak to budu snášet. Jestli ten další den třeba ještě nebudu poněkud mimo.

sebastiana
Jestli ten další den třeba ještě nebudu poněkud mimo.
Ahoj, toho se tedy taky dost bojim, narkozu snasim spatne a jeste ten druhy den budu urcite vyrizena a to me vykopnou uz v 7hodin rano, tak nevi. Ale snad to budes mit v pohode.

arrow
Neprodává v Bazaru

sebastiana
To už nebudeš mimo, tedy aspoň z mé zkušenosti po CA. Po CA tě hned po opce probudí a pak tě do rána dopují prášky proti bolesti, takže ležíš a pospáváš. Ráno už jseš úplně čilá. Já už v CA byla, ale stejně mám také divný pocit. Ale to je normální. Víc se bojím toho probuzení, jak budu cítit tu bolest.

sebastiana
Jdu 9.9.
Tak to jdeš chvíli po mě

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky.....já jdu na lipo už ted 27.8. a už se těším..ale nebudu spinkat...jen lokálně to bude asi bolet co?..to bude sranda..asi to budu cítit že?......

arrow
Neprodává v Bazaru

veroznye
A ke komu jdeš? Já jdu na břicho v LA asi 4 týdny po té v CA a Dr. mi řekl, že to ani neucítím. Chtěla jsem to také v CA, protože se bojím, ale přemluvil mě. A slíbil....

Vinokava
Neříkali ti, v kolik tě další den propustí? Mně to asi říkali, ale ve "víru událostí" jsem to zapomněla.
V kolik hodin máš do nemocnice přijet?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené