arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte prosím někdo zkušenost s liposukcí Body Jet(technika vodního paprsku) na klinice Glamour Aesthetic Clinic Praha? Provádí plastický chirurg MUDr.Tomáš Beneš. Nyní mají akci a ráda bych věděla, jak jste byly spokojené. A bolestivost u tohoto typu liposukce. Byla jsem před 2.roky na klinice Medicom VIP Praha na tumescentní lipo břicha,vše tam bylo OK i výsledek slušný, ale u mě bolestivost u tohoto typu lipo taky slušná.

arrow
profile_image
alcusbaba
od 9. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To mě také velice zajímá,jsem na to objednaná,Mudr mi vše vysvětlil a také vychválil.dělá se to bez narkozy, ale v LA ten den se odjíždí domů a není to bolestivé,prý jen kapku nepříjemné.hlavně šetrnější a hojení rychlejší.jdu na podbradek na ten nepotřebuji ani bandáž prý stačí dva dny stahovací obvaz podbřišek vnější stehna vnitřní kolena a hýždě.už se na to moc těším a zároven bojím protože budu při vědomí

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, tak jsem ke svému tématu nedostala žádné příspěvky, ale snad tedy pomůžu ostatním.Jsem teď tedy měsíc po lipo Body Jet (horní část zad a vnitřní stehna) u MUDr.Beneše.
Byla jsem velice příjemně překvapená.Zákrok byl u mne na rozdíl od tumesc.lipo téměř bezbolestný.Tak jsem byla vystresovaná naprosto zbytečně.
Jizvičky také o něco menší -téměř neviditelné než u tumesc.lipo.
Personál příjemný a vstřícný.
Odsáli mi celkem 600ml tuku, což teda nic moc, ale vím, že je to u mě trochu problém.
Výsledky tedy zatím taky nic moc, tak snad se to ještě trochu pohne.Možná ještě přetrvávají otoky. No, uvidím,
Jinak opravdu doporučuji, šla bych do toho bez váhání znova.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na frančice: Ahoj, také uvažuji o liposukci body jet a tak bych se chtěla zeptat, jak jsi spokojená po delší době a jestli by jsi do toho šla znovu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Máte ještě některá body jet za sebou? A kde? Našla jsem kromě Prahy ještě Jindřichův Hradec, to bych měla o něco blíž - máte někdo zkušenost? Děkuji za příspěvky. Dále by mě docela zajímalo, proč tato metoda není více rozšířená, když podle reklamy to vypadá fakt super a nebo to je trošku jinak?

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fifulka:
Ahoj. Já mám bohužel trochu smůlu, že jsem typ, kterému se geneticky usazuje tuk, ikdybych se ucvičila k smrti a jídlo si snažím také v rámci norm. hlídat. Nechám si odsát jednu partií a tělo si okamžitě najde variantu, kde začít střádat jinde a to, že tvrdí, že to není pravda, tak myslím, že u lidí alesp. mého typu to pravda je! Ale abych příliš neodbočila od tématu. Moc záleží i na operatérovi. Po roce jsem se vrátila na kliniku a podstoupila jsem lipo opět zad u jiného operatéra. Záda jsou prý trochu složitější partie, kde tuk jde trochu hůř. Mám sice víc vpichů než poprvé, ale zatím to vypadá o dost lépe než před tím a to jsem 2.měsíce po lipo a konečný efekt je tak
po 3.měsících až půl roce,než se vstřebají všechny otoky a usadí kůže...
Je tedy lepší si nechat udělat o 2 nebo 3 dírky víc, než by to udělal blbě. Ty se zahojí téměř do neviditelna.
Před 3. roky jsem měla břicho, to je docela OK, ale stejně se člověk musí držet a makat na sobě.
Jak říkají, to není řešení obezity, ale pouze dotvarování kritických partií.
Když budeš chtít ještě něco vědět,písni. Určitě bych do toho šla znova, jen je teda otrava to stahovací prádlo.

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fifulka:
Ještě chci jen dodat k druhému dotazu, typů lipo je samozř. víc. Ale ten myslím úplně super poslední je teď Lipolaser, ale tam jedna partie vyjde okolo 30. 000 - 40. 000. To mně příjde pro střední vrstvu lidí už trochu moóc

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na frančice: Ahojky díky za odpověď. Tak jestli to správně chápu už jsi na lipo byla 3x a ta poslední byla taky ta body? Mě zajímá hlavně ta body jet, kvůli tomu, že by měla být šetrnější a hlavně krátká rekonvalescence. Chtěla bych jen trochu boky, mám teď nová prsa, tak aby to vypadalo celkově líp. Asi to teda nebude hned za prvé finančně a za druhé teď teprve začnu cvičit po těch prsou a chci to trochu zpevnit. Teda nevím co by bylo lepší, jestli jít hned nebo až po cvičení? Trochu mě teda zarazilo až za jak dlouho je konečný efekt a že se dlouho nosí to stahovací prádlo. V reklamě mají, že jen pár dní a že za 3 dny můžeš dělat vše. Takže to asi úplně nebude pravda na co lákají! A v létě bych do toho stejně nešla i když píšou, že to jde celoročně. A samozřejmě mám také obavu, že se mi to začne usazovat jinde, ale to dopředu asi nelze odhadnout. Tak uvidím a manžel teda není moc nadšenej, prsa chtěl, ale tohle mu přijde zbytečné. Já myslím, že má strach, aby mi nemusel po tom zase hodně pomáhat.(po augmentaci mi pomáhal fakt hodně). Děkuji za tvé postřehy.

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fifulka:
Ahoj Břicho mi dělali tumescentní a teď na posledních jsem byla na body jet.
Ty lipo jsem srovnávala někde v předchozí diskuzi.
Tady bylo pro mne prioritní, že při zákroku je bolestivost opravdu minimální, a když tě někde zabolí, čí víc píchne, tak je možnost v průběhu zákroku přidávat anestetika...u tumesc. lipo to možné není!
Bolestivost po zákroku je o dost menší, hlavně modřinu máš úplně min.....po tumesc. jsem byla modrá. Rekonvalesc. o něco kratší.
Ale v reklamě to opravdu trošku nadsazují. Do práce jsi schopná jít docela v pohodě za 4.dny. Manžel se nemusí bát, žádnou extra pomoc nepotřebuješ. Jen samozř. nemůžeš tahat nějaké těžké věci nebo se účastnit stavebních prací...jen vyloženě cvičit jde tak za 3.- 4.týdny.
Kompres prádlo je nutné nosit celkem 4.týdny...2.týdny 24 hodin a 2.týdny 12 hodin.
Myslím, že tak od dubna a léto není vhodné na lipo, protože v tom prádle se potíš, je to takový nesavý pružný materiál.
Nemůžeš to sundat, máš to vlastně jako spodní vrsvu a ještě celý měsíc. Také to trochu svědí.....hojí se ranky...
Ale jinak čekat, než něco zpevníš a pak teprve jít, myslím je zbytečné. Pak je dobré to doladit cvičením.
Tvoje prsa jsou fajn, to si teda hrdinka!
Já mám spíš opačný problém, nad kterým už delší dobu uvažuji, ale prsa jsou časově náročná a prý dost bolestivá záležitost, tak se ještě chvíli budu chystat.
Zatím

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na frančice: Ahojky, moc díky za příspěvek, moc mi pomáhá s někým o tom diskutovat(hlavně s tím, kdo to zažil), protože reklamě se opravdu nedá věřit. Mohla bych se zeptat, kolik jsi do toho investovala? A ještě by mě zajímalo, jestli na konzultaci tvrdili, to co reklama nebo tak jak to opravdu je? A jak dlouho to trvalo? Nedovedu si představit ležet tam třeba několik hodin. Rozhoduji se mezi Prahou a Jindřich. Hradcem, tak tam zkusím napsat a poslat foto. A jsou potom ještě nějaké kontroly? Ptám se kvůli dojíždění. Po prsou už jsem byla na kontrole 3x a 2x ještě půjdu, tak jsem ráda, že jsem vybrala nakonec to nejblíž(40km). A jestli se rozhoduješ o zmenšení a opravdu Ti to vadí, tak do toho běž. Bolest trvá jen krátce a pak to stojí za to. Byla na tom sestřenka před lety a je naprosto spokojená. Ale máš pravdu, že je to na dýl a těch jizev je o něco víc. Já jsem velice spokojená, že jsem do toho šla(tvar není úplně ideální, ale už mi to nevadí a manžel je spokojenej moc). Musím říct, že to bylo docela v pohodě, už dlouho mě nic nebolí, ale opravdu poctivě jsem dodržovala klid a skoro nic jsem nedělala. Myslím, že to má velký vliv. A to jinak jsem docela cíťa a ty máš za sebou 3 lipo, tak to zvládneš určitě. A máš už po dětech? Mám nová fota v galerii. Jestli máš nějaké fotky před a po a nevadí Ti je poslat, tak bych je ráda viděla. Klidně do sz. čauky

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fifulka:
Ahoj, tak jsem zase tady.
Je určitě moc fajn se zeptat někoho, kdo si už ten nějaký zákrok ozkoušel. To já bohužel neměla a myslím, že je úplně super, když ti někdo doporučí operatéra nebo doktora. Na tom moc záleží! Vím to i od holek, co si nechávaly dělat plastiky.
Třeba ty moje záda, když mi dělal poprvé, tak na kontrole jsem mu říkala, že mi vadí, že není pryč ten tuk, co mi jde vlastně už od podpaží a on se mi snažil vysvětlit, že z těch částí to nejde, protože jsou tam nervová zakončení, že se mi dělá fald pod podprsenkou, protože tam jsou přebytky kůže.....a že jsem tak stavěná.....a že mám ještě počkat do půl roku.... ale já už to viděla, že to není ono a nezdálo se mi to.
Tak jsem se po roce vrátila k jinému operatérovi. Tomu jsem jen zdůraznila ten fald a on mi říká a co ten tuk, co jde od podpaží, ten by chtěl taky pryč, tak jsem byla celá šťastná.
Ono to taky není jen tak, na to ten doktor potřebuje spoustu síly, mají asi slušnou fyzičku
Šla jsem na tu samou kliniku, protože tam byly jinak moc fajn, příjemné prostředí, působilo to na mě prostě seriózně a jednou za čas právě mají akce 2.oblasti za 20.000 +teda ještě prádlo a léky, dohromady cca 25. 000, což je naprosto super cena.
Na kontrolu jdeš jednou po těch 3.měsících, když je samozř. všechno v pohodě.
Já žádnou komplikaci naštěstí ani jednou neměla.
Jsem po dětech, nevím jestli to před dětmi, když je teda plánuješ v nejbližší době není vyhozená investice, s tím nemám bohužel zkušenost.
Na konzultaci tady řeknou všechno tak, jak to opravdu je (já se tady v reklamě jen dočetla, že si za 3 nebo 4 dny naprosto fit, což není pravda, ale jinak snad nic).Trvá to časově podle velikosti oblasti, já naposledy 3.hodiny, ale dá se to. Boky budou kratší. Dají ti tabletku na zklidnění, tak to občas proklibneš a nezdá se ti to tak dlouho. Fota bohužel nemám. Ale je to opravdu znát a stejně tak to stojí za to! Boky budou rozhodně super. Vykreslí to pak krásně postavu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené