arrow
profile_image
Looniee
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
mám takový dotaz. Jsem 16 dní po liposukci vnitřních stehen u doktora Klouda, dělal mi to zároveň se zmenšením. Takže v celkové anestézii. S prsama jsem maximálně spokojená, ale ty stehna!.... pořád nevidím rozdíl. Poctivě nosím ty stahovací kalhoty, modřiny nemám a bolest je v pohodě, pouze když delší dobu sedím, tak potom se cítím jako namožená.. Odsál mi 370ml tuku z každého.. Jsem netrpělivá? Je ještě brzy očekávat výsledek? Četla jsem tu na diskuzi, že nějaká slečna byla na lipo břicha a boků a stehen a hned po příjezdu se vešla do starého oblečení.. To já se tedy nevejdu, pořád je to stejné.... poradíte?

Taky jsem 14 dní po lipo břicha a i když úbytek tuku je vidět, mám stejnou velikost a doněkteréh oblečení se nevejdu, i když dřív ano. Otok ani nevidím, ale asi tam bude, doufám, že to bude o moc lepší po \2 měsících, kdy se výsledek má dostavit. Přemýšlím o zmenšení a modelaci prsou, bolí to o hodně víc než liposukce?

arrow
profile_image
Gennah
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, z toho si vůbec nic nedělej. Já jsem byla na liposukci vnitřních stehen a kolen v lokální anestezii, a musím říct, že asi tak dva měsíce mi to pořád natíkalo a konečný výsledek se u mě plně dostavil až tak za tři měsíce od zákroku. U každého je to individuální, takže prostě vydrž a uvidíš, že výsledek bude super, tak jak tomu bylo u mě.

Looniee
ahoj, prosím tě klid. Doktor ti neřekl, že min měsíc neuvidíš nic a nejdřív za 3 měsíce je možno zákrok hodnotit? zvlášť vnitřní stehna, ty natékají snad nejdéle. U mě to trvalo asi 4 měsíce než to bylo úplně o.k. Kolik měříš a vážíš? 370 se zdá být dost pokud nejsi tlustá a měla jsi jen trochu bouličky na vnitřkách.

arrow
profile_image
Looniee
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za odpovědi potešily jste mne
Kamej
buď úplně v klidu, ta modelace byla vážně v pohodě, ale nevím, jestli je to tím, že mám nějaký posunutý prách bolestivosti, mě nebolela ani ta lipo. Je to fakt v pohodě. Jediné, co mě teď trošku bolí, i když to se nedá říct, že je to bolest- tak je to pálení jizviček-stehy už asi chtějí ven) ale je to jen malinko a jen občas! Takže já jen vřele doporučuji, je to fakt super! sbevědomí mi stouplo, je nádhera mít pevný a menší prsa(z 80F mám céčka
jajaja
jasně, že mi to doktor řekl, ale jak tady pročítám některé příspěvky, tak jsem začala plašit! měřím 165cm a vážím 70 kilo, žádnej hubeňour...ale nohy mám celkem v pohodě, jen jsem měla takový ty bůčky nahoře na stehnech, ketrýma dřeš o sebe, když jdeš..

Looniee
každá se hojí jinak, hlavně nesrovnávej. Až se výsledek dostaví nebo nedostaví tak to řeš, ale hlavně s doktorem.

Looniee
Dík za povzbuzení, moc mi to pomáhá v rozhodování se. Jsem děsnej strašpytel. Ale ani mě ta liposukce nebolela, nic co by se nedalo v pohodě zvládnout. Takže jestli je to s tím zmenšením jen o něco horší, nevadilo by mě to. Představovala jsem si šílenou bolest

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky,
ako si na tom dnes po skoro dvoch mesiacoch, je to vidieť? si spokojná?
ja som totiž bola pred 14-timy dňami na lipo kolien a vnútor. stehien a výsledok hlavne na stehnách vidím, ale kolená ešte niesú podľa mojích predstáv, aj keď aj tie mám o dosť lepšie ako som mala...

arrow
profile_image
Marticka
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by moc zajímalo, jak to dopadlo, kdy se dostavily výsledky? Sama jsem asi 10 dní po a zatím změna pouze malá, žádné terno, tak by mě moc zajímalo, jak to měl někdo jiný. Pokoušela jsem se i na toto téma založit nové téma, ale bylo nevím proč smazáno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Looniee: Odsál mi 370ml

Ahoj, byla jsem také na vnitřkách a stejný obsah mi odsál. Také mi to dlouho otékalo. ale rozhodně to je znát a jsem spokojená! Není to tak, že bych že bych obmněňovala šatník. Ale džíny co mi byly uplně elasticky, jsou mi ted tak akorat.a když jdu už se mi netřou stehna od sebe.

arrow
profile_image
Marticka
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Janice28, a po jak dlouhé době od lipo jsi poprvé viděla výsledek, se kterým jsi byla opravdu spokojená? Mně to totiž mizí snad po milimetrech, nebo je to nějak pořád stejný.
nejhorší je, že ten otok vypadá stejně jako ten špek, co tam byl předtím, má i stejný tvar a to jednoho vystresuje

arrow
profile_image
Lilili
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Já jsem téměř 3týdny po lipo boků a výsledek je vidět jen lehce, mám to stále stejně nateklé jako těsně PO... Bohužel jsem měla problém s tím, že otok mi neopadl především díky kompresu, který nestahoval, tak jak měl, ale menší než vel.S bohužel nebyl Takže to teď chce hlavně čas, aby to opadlo tak, jak má

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lilili: Já jsem téměř 3týdny

hmmm....koukala jsem do tvé galerie a tedy neni videt fakt výsledek těch odsátych 400 ml tuku jsi na vlastní oči viděla?

Cituji Janice28: hmmm....koukala jsem do tvé galerie a tedy neni videt fakt výsledek těch odsátych 400 ml tuku jsi na vlastní oči viděla?

Zrovna jsem to taky chtěla napsat. Já například bezprostředně po liposukci výsledek viděla a tak jako bezprostředně po ní vypadal i konečný výsledek, potom mi to začalo natékat, ale tak od 1. měsíce se mi to začalo formovat a 3. měsíc už jsem měla konečný výsledek. Taky záleží, když na to saháš, jestli je to bolestivé (otoky), nebo už ani moc ne.

arrow
profile_image
Lilili
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Těch 400ml jsem neviděla, bylo mi to řečeno, ale tak snad by si Dr.nevymýšlel... Už to začíná trochu splaskávat po těch stahov.kalh., tak snad to bude OK. Ty boky mě pořád dost bolí, když se jich dotknu, takže si myslím, že to opravdu otok je a i Dr.mi říkal, že viděl, jak to vypadalo a je to opravdu stále hodně nateklé, tak mu věřím.. Je to jeden z nejlepších plastiků, tak snad to bude dobrý Nic jiného než doufat nezbývá....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené