Je to aj moje auto, tak bude musieť poslúchať a mám v aute takú podložku, keďže vozím psov, aby mi auto neznečistili, tak si ju pre zmenu dám ja .
Ozaj a koľko trvá cca takýto zákrok????
Web som už našla.Ďakujem

Ja len že už som telefonovala s p. doktorom, je Zlatý, lebo chce mi ušetriť cestu, tak mu mám vraj dnes poslať foto nôh a povie mi bližšie...super jedna cesta by bola ušetrená, termín by som mala až v marci, ale to je v poho, hlavne, že to stihnem do leta...

arrow
profile_image
Gennah
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misha25
Takže já jsem za lipo platila 7000 a za kompres 850Kč, jinak zákrok je naprosto v pohodě. A domů do Brna, mě vezl přítel autem, sama bych to určitě nezvládla, protože mi to hodně teklo a taky jsem byla taková oblblá z té umrtvovací látky. No a celý zákrok mně trval asi tak 4 hodiny, ono první hodinu se napouští tekutina, pak se musí tak hodinku čekat, až to začne působit, aby tě to nebolelo a pak tak ty dvě hodiny odsávání. Takhle to probíhalo u mě.

Díky, ešte by som sa vás Kočky chcela spýtať, ktorý deň ste boli, alebo je to jedno? Rozmýšlam, že by som sa objednala na štvrtok a myslíte, že v pondelok by som už mohla nastúpiť do práce, mám prevažne sedavé zamestnanie...

Misha25
Pokud v práci spíše sedíš, podle mě to zvládneš i od pátku. Mně bylo jen trochu nepříjemné jít mezi lidi, dokud jsem se nemohla pořádně osprchovat a vyprat od různých tekutin špinavý kompres - což by se asi nemělo dělat několik dní od operace.

A kedy sa môžem prvýkrát osprchovať? Práve preto aj rozmýšlam, že by som išla až v pondelok, akože vo štvrtok zákrok, piatok doma odpočinok, aj v sobotu, nedelu a v pondelok už by som možno tú prácu mohla zvládnuť, nie???

Misha25
Mně doporučili se sprchovat 4. nebo 5. den. Asi i kvůli riziku zanesení infekce do dírek po kanyle by to nemělo být moc brzo. Ale fyzicky lze lehkou práci určitě zvládnout.

arrow
profile_image
pouina
od 29. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sebastiano, jak dlouho jsi po zákroku? Děkuju za odpoveď

arrow
profile_image
kerkyrak
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sprchovat se můžeš klidně druhý den,je to blbost že až pátý den

poulina
Tři týdny

Ahoj holčiny,

koukala jsem na toto téma.. jelikož jsem dělala závodně atletiku a chodím cvičit, tak mám nožičky vysportované (lýtka i stehna). Ale ať dělám co dělám, tak tuk z vnitřních stehen a z kolen nezmizí Přijde mi to škoda, mám opticky větší stehenní část nohy jenom díky těm vnitřním stehnům(

Moje mamina si u dr. Janečka nechala dělat vnitřní kolena a stehna a má to moooc pěkný. Přemýšlela jsem, že bych na nohy šla také. Přála bych si, aby mi pan dr. Janeček vyhověl, přece jenom je mi 18...

Ale at dělám co dělám, tak stejně si musím kupovat široké kalhoty... úzké na sebe nenavlíknu díky těm stehnům(

Nikdo nic?

Šmoulajz
v 18ti už můžeš jít na liposukci.

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem se objednala na konzultaci k MUDr. Janečkovi. Už se těším, jak v létě ukážu nožky bez těch polštářků - jako vnitřních stehen.

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Šmoulajz, já mám podobnej problém, jsem vysoká a teď už zase štíhlá (zhubla jsem 30 kg po 2. klukovi), ale ty vnitřní stehýnka tam jsou a byly pořád. I když jsem hodně cvičila a posilovala, tak postava celkem OK, jen tyhle špíčky se nehnuly... Tak doufám, že se to povede a já si budu moct v létě vzít sukni, aniž bych o sebe šoupala stehnama !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené