Reaguji na Arianka001: Hned ten domů můžeš domů. Jen je asi lepší mít odvoz z kliniky

By the way. Kdyby někdo scháněl kompresní prádlo, tak mám v bazárku dvoje...

arrow
profile_image
k.radulka
od 19. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, teda dost zírám na ceny, jsem ted třetí den po liposukci- vnitřní stehna a boky a takové ty faldíky na zádech a platila jsem 24 tis. Byla jsem v Brně Mudr. Stupka. Zatím tedy nevidím žádný výsledek, mám obrovské modřiny a dost to bolí- spíš jako svědí asi otokama. Mažu lioton 100 000, mám injekce na ředění krve a antibiotika. Tekutina ze ně tekla jen asi dvě hodiny po narkoze. Kompresní prádlo mám od kolem dočásti pod prsa ale na ty boční vrchní špíčky nic, čím to mám stahovat, poraďte a co říkáte na tu cenu?

arrow
profile_image
frančice
od 6. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj radulko! Jak jsem tak pochopila, tak si byla v celkové anest. a na klasické liposukci. Cena je na 3.oblasti dost dobrá.
Tento typ liposukce je, ale hodně nešetrný, hodně se poraní podkoží, proto ty veliké modřiny.I hojení a bolestivost tady trvájí tedy podstatně déle.
Lioton si zvolila velmi dobře, má nejvyšší obsah heparinu a modřiny se opravdu velmi rychle vstřebávají.
Konečné výsledky mohou být vytvarované třeba až po 3.měsících.
Kompresní prádlo je vlastně celokompresní a pokud ti dobře padne, tak by ti mělo stahovat i ty boční špíčky.
Byla jsem na 3.typech lipo, tak mám slušné srovnání.
Přeji rychlou a úspěšnou rekonvalescenci

arrow
profile_image
k.radulka
od 19. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na frančice: Díky a mohla by jsi mi na příště říci která tumenescentní lipo je nejlepší?

Ahoj holky, příští týden jdu taky na liposukci, kolen a vnitřních stehen a už se neskutečně těším, že budu mít opticky prodloužené a hezké nohy.. Jen mi dr. řekl, že to můžu poznat až po 3 měsících..že prý jak u koho, u někoho až za 2-3 měsíce, což už bude po létě!! Jakou máte zkušenost?? Po jaké době jste už změny pozorovaly?? A co si mám vše koupit?? Kompresivní prádlo mi už objednali na klinice, ale nějaké léky, masti, krémy...jak urychlit rekonvalescenci?? Děkuji za všechny rady a tipy

Ahoj holky, chci se zeptat, jak jste to měli po liposukci se sprchováním? Byla jsem v celkovce a dr mi pak zakázal kompresivní kalhoty celý týden do další kontroly s vytažením stehů sundávat!! Takže i zákaz sprchování, což je pro mě šílené!! A bojuju s tím... Měla jste to taky některá?? Mám pocit, že už to ale nevydržím a vlezu do vany, přelepovaly jste si po každém sprchování nová suchá sterilní lepítka??

Reaguji na Bětule22: Ahoj, přesně na toto jsem se ptala dr a je to mýtus!! Odsaje ti tukové bunky, které sice mají tu vlastnost, že se můžou zmenšovat nebo zvětšovat, ale tím, že se zmenší jeho počet, už nikdy tam nebudeš mít tolik, jako jsi mívala!! Prostě proporce se navždy změní. Tak mi to bylo řečeno a dává mi to smysl.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bětule22: přibírá zrovna v těch oblastech

No já právě pochopila, že v ostatních, protože tam kde ti to odsál, už ty tukove bunky nemáš, nebo jich máš málo. Takže se ti tuk bude hromadit jinde, pokud přibereš.

Reaguji na Bětule22: Ono to je dost indipindi..každá klinika má jiné ceny, odvíjí se to i od množství nahromaděného tuku....taky záleží na metodě, jestli v celkové nebo místní anestézii...to nejde tak říct.

Reaguji na Bětule22: jj, nesměla jsem kalhoty celý týden sundat..no hnus! Nemusela jesm je sundávat ani na toaletě, jsou vykrojené mezi, což jsem v pooperačním období na jipce ocenila, páč jsem byla zároven i na augmentaci. Mohla jsem se umývat ubrouskama, to ano, ale to není ono....není nad to se prostě sprchnout. A nemůžu říct, že jsem se potila...to vůbec. Je to příjemný materiál. Včera mi řekl, tak dnes se můžete poprvé sprchnout..vtipálek Přijela jsem k němu čerstvě osprchovaná..by se divil mě vidět týden nemytou Byla jsem v GHC, Mudr. Krejča. A je to u něj normální postup...zakazuje to všem, bez výjimek. Ani u prsou, břicha...prostě týden nesundávat a nesprchovat. Asi má svůj důvod..ale taky to nechápu.

Reaguji na Bětule22: Ne, právě, že to bylo lepší. Po op jsem ani nevěděla, že nějaká liposukce proběhla Veškerá pozornost směřovala prsům, i bolesti byly 2 dny po op jen na prsou. A 3. den mě už nebolelo vůbec nic. Nejlepší vše najednou a je klid

Reaguji na Bětule22: Ano, i cenově to příjde výhodněji, i když u mě byl rozdíl minimální, protože jsem si musela stejně připlatit další hodinu na sále, ale už jsem nemusela platit hospitalizaci a léky..takže jsem ušetřila asi jen 3 tis. Mám lipo kolen i vnitřních stehen a samotná liposukce mě stála 15 tis.

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, chtěla bych jít na liposukci kolen. jsem štíhlá, ale ty kolena nezhubnu, ani když mám velikost 34. nechci jít na liposukci v celkové narkóze. poradíte mi, kde je to v praze nejlepší? díky moc

arrow
profile_image
sonmi
od 29. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
absolvovala jsem lipo kolen a vnitřních stehen před 5 dny, všechno probíhalo normálně a v pohodě, jen už od prvního dne po zákroku pozoruju, že mám nohy oteklé asymetricky - pravá je znatelně nateklejší než levá. A taky mi přijde trochu bolestivější... Máte někdo podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
Manisek
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. Před 3 dny jsme byla na lipo kolen a stehen mam 168cm a 68 kg stehna dost silná a mám odsáto jen 1200ml tuku neni to málo? Kolik máte vy? Bojím se že za ty peníze a bolest budu mít stehna pořád velká. Moc uvitám i fotky. Děkuju moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené