arrow
Neprodává v Bazaru

Mně je právě taky už 34 a mám 2 děti . Obě byli 4 kilové, takže jsem měla pupek jako hrom. Podle toho taky ta kůže vypadá. Původně mi doporučovali plastiku břicha. Do toho jsem ale nešla. Nebyla jsem na tom zase tak strašně špatěn, abych si nechala udělat takovou jizvu. Takže jsem byla předem upozorněna na to, že nebudou moct vzít všechen tuk, kvůli kůži. Přesto mě ujistili, že rozdíl určitě bude. Já jsem ráda za každý centimetr. Cvičim docela hodně, asi 4x týdně. Nikdy jsem hubená nebyla a ani nebudu. Taky jsem tu psala, že nohy bych taky mohla mít štíhlejší, ale jsou to spíš svaly než tuk. Vnitřní stehna jsem si domluvila až v den operace a jen tak jako "navíc". Spíš mě trápil tuk na tom břiše. Když jsem si koupila kalhoty, tak mi byly přes zadek i větší, ale když jsem si sedla, lezli mi znich hnusný špeky. Tak mě by stačilo, když bych se tohle zlepšilo. Mám nějaké fotky než jsem šla. Nejsou nic moc, ale večer se domluvím s manžou, aby je sem dal. Jinak na bolest jsem dostala jednu injekci po operaci, jinak jsem nepotřebovala nic.Dás e to vydržet, když člověk může odpočívat. Včera jsem si vzala prášek spíš kvůli bolesti hlavy (asi z těch očí). Sprchovat se nemůžu, protože mám na sobě kompres.prádlo. To je teda fakt síla, ale bez toho to nejde. V pondělí jdu na vyndání stehů, tak doufam, že se to zlepší. Hlavně ty oči.

arrow
Neprodává v Bazaru

Na plastiku břicha bych taky nešla, je drsná a ta jizva také. Stejně si nedělám iluze, že budu pak "hubená", ale ty proporce bych chtěla změnit!Jsem typická "hruška", boky musí pryč, ale i stehna. Co mě tedy překvapilo, že se nemůže člověk osprchovat, myslela jsem, že na chvíli se to sundat může, ale je dost možné, že by byl pak problém se zpět nasoukat s těmi otoky ? Ještě jsem se chtěla zeptat, zda předoperační vyšetření udělají také tam a kolik stojí konzultace? díky...

arrow
Neprodává v Bazaru

marijka
Sprchovat se nesmíš vůbec, doku ti nevyndají stehy, což je asi za týden a potom jenom v tom prádle, asi další týden. Pak už se může prádlo sundat na osprchování a zase rychle navlíct zpět. Je to docela nepříjemný. Někteří doktoři dovolili sundat prádlo mnohem dřív, tak nevim. Já jsem byla upozorněna, abych to dodržela, tak musim poslouchat Celý ten zákrok neni žádná sranda, tak nechci nic zanedbat. Za konzultaci u MUDr.Kydlíčka jsem neplatila nic, když viděl, že mám vážný zájem. Pak jsem byla ještě u MUDr. Šormové. Tam jsem platila asi 300,- Kč. Už přesně nevim. Ta částka je tak malá, vůči té konečně sumě, že už jsem to prostě zapomněla. Nakonec jsem se rozhodla pro nemocnici. Připadalo mi to bezpečnější a celkově lepší. Předoperační vyšetření jsem platila na kardiologii Plzeň 1.350,- Kč. Udělali mi tam všechno najednou. Rozbor krve, moči, EKG...všechno.

arrow
Neprodává v Bazaru

To si také myslím, že ve FN to bude dobré. To myslíš kardiologii také ve FN? nebo nějakou privátní?To je elegantní řešení vše najednou a neztrácet čas...A která část těla je po opci nejbolestivější?

arrow
Neprodává v Bazaru

Byla jsem na KArdiologii na Slovanech. Doporučili mi ho na palst.chirurgii. Dobrý bylo, že jsem si nemusela druhý den pro výsledky. KArdiolog je poslal rovnou do nemocnice. Já jsem si jenom zavolala, jestli je všechno v pořádku a kopii zprávy jsem dostala po propuštění z nemocnice.
Bolí to všechno tak nějak stejně. Spíš je to takový citlivý. Jako popálenina nebo tak. Ale fakt se to dá vydržet. Zatím se tady poflakuju a vesměs ležím. Co mi taky zbývá, když mám místo očí škvírku a musím je hodně ledovat. Ale myslím, že zítra už to bude zase lepší. Ale i kdybych neměla operované i oči, tak bych stejně asi zatím nic moc doma nezvládla. Chtěla jsem sem dát ty fotky, ale jsou moc velký. Manžel je musí večer upravit, aby sem šly vložit. Na to já si netroudám. Jsem ráda, že něco napíšu a doufám, že to dává smysl. Moc to po sobě totiž nepřečtu a koukání do pc ty oči dost unavuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

evelina 13
díky, snad už se zítra budeš cítit líp a otok se bude zmenšovat, ty oči musí natékat hodně...Ale je jisté, že už Ti bude jen líp a výsledek za to stojí!
Tak odpočiň a pak zas písni, jak to pokračuje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jsem vložila nějaká fota před. Je tam vidět prohluben a jizva na levém boku, ale je to po dopr.nehodě a s tím nic nenadělám. Ten pohled na ty fotky se mi moc nelíbí, ale co se dá dělat...jsem to já.

arrow
Neprodává v Bazaru

evelina 1
tak jaká byla noc, je Ti líp?
taky jsem vložila a pocit mám děsný, ale člověk se nějak vnímá, jak se sebou žije a skutečnost pak vidí na fotce s odstupem, nedá se nic dělat, lipo nezbytná

arrow
Neprodává v Bazaru

marijka
Ahoj, dneska je to zase mnohem lepší. Kdybych neměla ty oči, tak už bych mohla celkem doma fungovat. Už se zvednu z postele bez hekání, můžu sebrat něco ze země,...prostě opravdu se to snad bude každým dnem zlepšovat. Oči už jsou taky mnohem lepší. Ale i když splaskl ten otok, tak mi stejně nedovolí ty náplasti pořádně je otevřít. Musim to vydržet do vyndání stehů. Akorát už mě děsně štve ležet na zádech. Bolí mě celej člověk a záda mám vejpůl. Zkoušela jsem si lehnout na bok a i když jsems e podložila polštářem, tak jsem to vydržela jenom chvilku. Ještě to bolí. Koukala jsem na Toje fotky. MYslím, že máš stejmý problém jako já.. Takové ty polštářky nad pánevní kostí a pas.Ale vypadá to, že nemáš asi takový převis. Já jsem tam dala schválně fotku v předklonu, kde bylo vidět, že ta kůže je volná. Z toho důvodu mi nemohli vzít víc. Dost mě to trápí. Pořád si říkám, jestli bude nějaký výsledek. Ale na druhou stranu...když si představím 2l tuku, fuj!, už si to radši nepředstavuju, tak to přece musí být poznat, ne ? Zase takovej strašnej pupek jsem neměla, aby se tam schovalo bůh ví kolik litrů. Počítám s tím, že nebudu mít břicho jako modelka, ale nerada bych si po 3 měsících řekla, že jsem to všechno absolvovala zbytečně.

arrow
Neprodává v Bazaru

evelina 13
ahoj, to je fajn, že je Ti líp! chápu, že máš obavy z výsledného efektu, nejdřív se na to člověk psychicky připraví, překoná strach a jde na operaci a když je po ní musí se zas znovu čekat dny a týdny! Ale jinak to nejde, určitě Dr. udělal maximum pro co nejlepší výsledek! Už se taky nemůžu dočkat, jsem moc ráda, že jsem to začala řešit a nakopla mě hlavně zdejší diskuze a taky jsem ráda, že jsi napsala Ty, protože naše situace před opcí je hodně podobná. A to já už i pošilhávám po diskuzích, jak si holky nechaly udělat prsa, těhotenství a kojení se prostě podepíše, i když se člověk snaží...

arrow
Neprodává v Bazaru

marijka
No právě. Teď když jsem překonala první dny po operaci, tak už mám zase starosti, jestli to stálo za to. Teď jsem projížděla starý diskuse a docela mě uklidnilo, že tam měli taky holky z břicha třeba 1,5l, 700 ml a s výsledkem jsou spokojený. Jenom jedna tam psala,že měla z břicha a vnitřků asi 3.5. Tak si říkám, že se tam ty moje 2l projeví snad taky. Z těch vnitřků prej mi vzal jenom opravdu malinko. Takže ten zybtek bylo břicho, o které mi šlo nejvíc.
Ty už koukáš na prsa ? Vedle mě ležela paní, která si je nechla zvětšovat. Asi to bolelo dost,ale byla spokojená. NArozdíl od lipky je výsledek aspoň trochu vidět hned druhý den. Já zatim jenom vidim, jak jsem oteklá. Ale doktorovi věřim, že to udělal tak, aby to vypadalo dobře a výsledek bude...jenom si musím počkat...ach jo, nevim jak to vydržim.

arrow
Neprodává v Bazaru

evelina 13
Ono asi záleží na tom, jestli je to čistý tuk? nebo i ta tekutina, co jde s tím? Asi se to nedá brát paušálně, kolik množství šlo pryč, na různých postavách to prostě nakonec různě vyjde. Někdo je vyšší a vezmou hodně, někdo drobný a stačí odsát méně? Spoléhám na operatéra, že to zkrátka posoudí tak, aby to proporcionálně vyšlo . Mně osobně nejvíc štvou ty bůčky, manželovi nevadí a spíš se mu nelíbí to břicho. Ale na břiše taky vím, že je i povolená kůže. To jsem se dozvěděla v jiný diskusi, že jak prý odsají boky, vypne se i samo od sebe a zlepší bříško, tak to by ten efekt nakonec měl být opravdu dobrý, když Ti dělali obojí! No prsa mám taky děsný, ale to bych chtěla hlavně kvůli manželovi, strašně se mu líbily plnější tvary, když jsem kojila a teď jsou tytam! Měl by hroznou radost...jedině mě odrazuje, že to je na 15 let a pak impl.měnit. Tak uvidím...

arrow
Neprodává v Bazaru

marijka
Mně bylo řečeno, že mi odsál 2l tuku. Tak doufám, že tím myslel čistý tuk. Můj manžel s tím moc nesouhlasil, abych šla na lipku, ale nakonec to respektoval. Já mám docela pevnou postavu, spíš svalnatou. Vždycky jsem dost cvičila. Prsa teda rozhodně zvětšovat nepotřebuju, spíš naopak. Spíš jsem uvažovala o modelaci, ale vadí mi ty jizvy a taky nevim, kde bych na to vzala prachy, další volno, odvahu,...zatím o tom neuvažuju. Ty větší prsa aspoň vyváží ten zbytek. Nejsem žádný drobeček. Psolední měření před lipkou bylo prsa106/pas 79/boky 101, ještě jsem se měřila přes stehna 56 cm. Měřím 177 cm a mám ramena jako Rambo. Takže nejsem žádná křehotinka. Můj manžel by teď nadával, že to neni pravda, ale já to cítim jinak. Když jdu vedle svých 50ti kilových sester, tak si připadám jako jejich ochranka.. Na druhou stranu ale nejsem , kromě toho břicha, nějaká rosolovatá. To je zase pravda. Kolikrát vidim nějakou vyzáblinu a když jde, tak se jí zadek třepe jako rosolka. Takže není to jenom v hubenosti.
JInak všichni říkají, že neni důležitý kolik bylo odsáto,ale kolik a kde tam zbylo. Množství odsátého tuku je zavádějící. Stejně ale, čím víc člověk slyší, tím víc si od toho slibuje. Možná, že budu příjemně překvapená, když nečekám bůh ví co.

arrow
Neprodává v Bazaru

vanilinka
Díky za tip. Zatím o tom neuvažuju, mám dost starostí po lipce - před 3 dny. Ale možná mě to za nějaký čas chytne. Tak uvidíme. Chrudim je teda dost daleko, ale když je to v lokále, tak by tam mohl někdo počkat. Ta cena je teda super. Co ty si myslíš o odsátí 2l tuku z břicha ? Je to málo ? Fakt mě chytá nerv.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si to právě taky tak říkám. Ale asi jsem to potřebovala slyšet od někoho jinýho, protože hned je mi líp. Jsme všechny stejný. Chceme výsledek hned a když neni, tak plašíme. Díky moc za povzbuzení. Na tu modelaci se určitě mrknu. Zní to zajímavě. Teď to tedy nepřipadá v úvahu, ale možná příšít rok mě zase něco chytne. Taky se to bude určitě bude odvíjet od toho, jak budu nakonec spokojená s plastikou víček a lipkou. Ale Marijku to bude určitě zajímat. Ta už se tady o tom zmínila. Kde se o tom v diksusi psalo ? Až budu mít lepšé ty oči, tak bych se tam mrkla. Zatím mě to "šmejdění" v počítači dost unavuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené