arrow
profile_image
Daddy
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hned ze začátku se omlouvám, jestli zde již byla otevřena diskuse na toto téma, ale zatím jsem na nic nenarazila. Začátkem září mám stanovený termín operace, tak bych se ráda seznámila s názorem těch z vás, které již zákrok u paní doktorky absolvovaly. Je to má první operace totoho charakteru, takže jsem lačná po informacích. Pro liposukci jsem se rozhodla, protože i když se snažím 4x týdně sportovat (chodím na H.E.A.T. - což je zátěž na nohy), nemohu se zbavit stehen typu "rajtky". Předem děkuji za příspěvek.

arrow
profile_image
Karedel
od 23. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsme byla u Mudr. Vraspírové na liposukci před pěti lety. Bylo to jen jedno stehno. Měla jsme po úraze odtrženou tukovou tkáň, která mi udělala na zadním stehně takovou ošklivou kapsu. Upnutější džíny jsme kvůli tomu musela mít o číslo větší (než by bylo potřeba na druhou nohu). A liposukce pro mě byli jen vyhozené peníze, i když paní doktorka tvrdila, že měla něco podobného a že mi to určitě pomůže. A navíc je to místo i po pěti letech pořád citlivé na tlak nebo třeba na štípnutí.
Ale věřím, že tobě to pomůže, kdyby liposukce nepomáhala, tak za to lidi nedají takový prachy, ne?
Někdy se může stát, že člověk nehubne některé partie, protože se příliš přetěžuje. 4x týdně heat, mi přijde hodně často. Moje ségra hodně posilovala a pořád měla špek na břiše, takouvou tu ledvinku. Pak přestala mít čas chodit do posilovny, jen šla občas běhat. A ejhle, špek je pryč.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené