arrow
profile_image
thalliia
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

zatim jsem nic nedělala, přišti týden se teprve chystám k tomu doc. Viškovi. Jsem v zahraniči a tak to mám trochu složitějši. Sám doc. Višek se mi zaručoval že ta moje liposukce po 3 měsicich bude velky rozdil. že budu překvapená, když mi odsáli 4000ml od žeber ke kolenum. No překvapená jsem akorát z toho pozadi jak to hnusně vypadá. Radila bych jim aby mi udělali nějakou nabidku, protože tahle sranda mě stála skoro 55.000czk

Čtyři litry jsou docela dost, divím se, že to vůbec udělali. Navíc při provádění víc ploch najednou je větší riziko, že bude výsledek mizerný, než když se chirurg může soustředit jen na jednu. Docela se ti divím, že jsi do tak velké operace šla, zvlášť když jsi byla trochu macatější, jak píšeš. Doktor ti nevysvětlil rizika?

thalliia

Já být tebou, tak to řeším co nejdřív, protože ten nárok na reoperaci ti časem zaniká (nevím za jak dlouho). Hmm, nechci tě strašit, ale kolikrát ani ta reoperace nezachrání zpackaný výsledek, každopádně to reoperace aspoň o něco vylepší, pokud už to nepůjde opravit úplně. Opravdu jednej a nenech se odbýt, kdyžtak jim něčím pohroz, protože znovu platit desetitisíce jinde za reoperaci se ti dost prodraží. Jinak Medicom je známý tím, že výsledek se jim občas nepovede.

Cituji thalliia: Radila bych jim aby mi udělali nějakou nabidku, protože tahle sranda mě stála skoro 55.000czk

Reoperace má být zdarma, tak na tom trvej, pokud ti udělají nabídku třeba 20 000 Kč, že ti to opraví, tak to neber a trvej na reoperaci zdarma, máš to uvedené v papíru, který jsi podepsala, že při objektivně špatném výsledku máš tuším že do půl roku nárok na reoperaci zdarma.

arrow
profile_image
thalliia
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

_Ada_
macatějši jsem nebyla nikdy, dřiv sem dělala bodybuilding, pak jsem toho nechala a něco přibrala, proto do takového velkého zakroku doc. Višek šel. Sam řikal že jde jen o větši plochy a že to bude hodně velký rozdil před a po.

arrow
profile_image
thalliia
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

anna
ve smlouvě s medicomem ani nic takového o reoperaci nestoji, no jsem fakt zvědavá. muj manžel je vzteky bez sebe, že pry mě asi podvedli atd. a to mi měli ted jestě dělat augmentaci poprsi. Jsem hodně zklamaná..
stálo mě to tolik peněz a co teprve ty bolesti

arrow
profile_image
Berda
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na bezplatnou opravu máš rozhodně právo, přestože jsi to ve smlouvě s klinikou neměla.
Jinak ale co se týče toho, že ti Mudr. dělal najednou tolik oblastí....tak toho bych se asi taky bála. Mě doktor na můj dotaz, zda by mi mohl při lipce vnějších stehen a boků v CA udělat ještě i břicho odpověděl, že sice technicky možné to je, ale velmi se tím zvyšují rizika pooperačních komplikací. Sice mě to nejdřívě trochu mrzelo, chtěla jsem to mít všechno najdnou za sebou, ale nakonec jsem byla ráda, že mi doktor nechtěl udělat. Bolesti jsem si při "pouze" dvou oblastech užila docela dost.

thalliia

Já jsem to tedy ve smlouvě měla, nevím jestli jsi si to dobře četla, ale myslím, že na všech klinikách mají ustanovení v papíru, který podepisuješ před zákrokem, kde se píše, že pokud je výsledek objektivně neuspokojivý, máš nárok do půl roku(tím časem si nejsem jistá) na reoperaci zdarma. Je možné, že jsi si to pořádně nestačila přečíst, ten papír se jim tam totiž nechává( ani nemusíš mít kopii). Pokud to tam přesto nebylo, tak jsou kliniky, které reoperace dělají i bez tohoto ustanovení ve smlouvě, protože prostě chtějí mít spokojené zákazníky, opravdu to záleží na klinice a na doktorovi, který to bude posuzovat, může se stát, že buď řekne, že je to nedokonalé a opraví to zdarma, nebo řekne, že to je v pořádku a reoperaci odmítne. Pokud tam tedy to ustanovení nebylo a nabídnou ti reoperaci za nízkou cenu, tak do toho jdi a zaplať znovu(pokud to nebudou chtít udělat zdarma), pokud ti navrhnou cenu vysokou, tak se poohlédni někde jinde s tím, že to budeš muset znovu zaplatit(ale asi míň než při prvním zákroku). Také by pomohlo, kdyby jsi klinice pohrozila soudem, Občanským judem,televizí, nebo tím, že půjdeš za jiným doktorem, na jinou kliniku, kde jim řekneš, jak ti to zkazili - protože jiná klinika je pro ně konkurence, stává se, že se klinika zalekne a radši ti to opraví než aby jsi jejich zpackanou práci ukazovala jinde konkurenci.

Cituji thalliia: je vzteky bez sebe, že pry mě asi podvedli atd.

Určitě tě nepodvedli, jsou prostě jen operatéři, kterým se to povede lépe a kterým méně, ale nemyslím si, že by primárně chtěl, aby jsi to měla škaredé, určitě se snažil, jen mu to třeba úplně nevyšlo. Pokud je doktor kabrňák a snaží se mít spokojené zákazníky, tak ti tu reoperaci udělá, jen se nesmíš nechat přemluvit, že je to v pořádku a že to je hezké. Taky se stane, že ti třeba může říct, že výsledek bude dokonalý až za rok, tomu nevěř, po 4 měsících už je to definitivní stav, nezlepší se to, dělá se to proto, že ty pak přijdeš za rok s tím, že se to nespravilo a on řekne, že nárok na reoperaci už nemáš, protože jsi přišla pozdě.
A nezoufej - jsou holky, které dopadly mnohem hůř, pokud to není nic úplně hrozného, tak můžeš být ještě v pohodě, některým to zkazili hodně a nakonec se s tím musely smířit, protože už to nikdo nedokázal opravit. Hlavu vzhůru, pokud jsou to fakt malé nedostatky, které ostatní ani skoro nevidí, tak pak vím, že reoperace ti to opraví k úplné spokojenosti.

Cituji linsdaylohan: navíc přesně 6 měsíců je doba, kdy se reklamace řeší, někdy až po roce, takže tvůj příspěvěk opravdu nechápu (zřejmě nevíš jak to těchto případech chodí).

Tohle tady napsala lindsaylohan , ale je už smazaná, takže se jí na to, jaká je reklamační lhůta, nemůžeme podrobněji zeptat, každopádně to řeš co nejdřív, aby jsi to neprošvihla, je možné, že každá klinika to má jinak.

arrow
profile_image
Aimee
od 16. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pythagoras
Copak?

Pythagoras

To je sice pěkné, ale co to teď pomůže thalliii? Nebo znáš něco takového, co by jí teď mohlo pomoct?

Pythagoras

A co je to za přípravek? Snad ne nějaký Herbalife, nebo tak něco?

arrow
profile_image
thalliia
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

byla jsem tady u meho pravnika a ten mi řekl, že pokud medicom vip na reoperaci nepřistoupi, musim jit tady k lekařske komoře a jednat s nimi. Medicomu se pak muže stat že mi to budou muset zaplatit u jineho chirurga. Protože je to viditelny nedostatek. Do Prahy se chystam přespřisti tyden, tak uvidim.

Cituji thalliia: musim jit tady k lekařske komoře a jednat s nimi.

Já myslím, že bude stačit, když medicomu tímto pohrozíš a řekneš, že už máš právníka, myslím, že na reoperaci přistoupí. Tak hodně štěstí a snad ti to dobře opraví.

arrow
profile_image
Marticka
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Thalie, moje rada zní, dobře si reoperaci ve stejné klinice rozmysli, už jsem taky četla případy, kdy doktor liposukci zkazil a při reoperaci to dopadlo ještě hůř. A po první zkažené operaci je pořád větší šance na opravu, než po té druhé, kdy ti opět vezmou nějaký další tuk, pak už toho na další opravy moc nezbyde protože není z čeho ubírat - dorovnávat, takže moje doporučení:

1. Předtím, než půjdeš do Medicomu, nech si to posoudit nezávisle jiným doktorem. Např. MUDr. Linzer je vyhlášený tím, že dělá hodně oprav, je to hodně zkušený chirurg (dělá v ČR liposukce nejdéle) a ten ti určitě řekne, co je možné a co není s tím udělat, jestli to jde opravit a jak a také posoudí, zda je to špatně udělaná práce, což pak můžeš použít jako argument. Má konzultace zdarma, takže tě tato návštěva nebude nic stát a rozhodně to stojí za to, protože v Medicomu ti naslibují bůhvíco když už mají máslo na hlavě a bůhví jak to může dopadnout

2. Poté zajdi do Medicomu, uvidíš co ti řeknou, ale přesně jak tu psaly holky, nenech se odbýt (právě proto je dobré tam jít vyzbrojena posudkem od jiného lékaře) a trvej na kompenzaci (vyhrožuj soudem, právníkem, medializací atd.)

3.Být tebou bych se snažila spíš z nich dostat peníze než jim vlézt znovu pod kudlu. Ikdyby ta finanční kompenzace měla být míň, než co jsi jim zaplatila, pořád lepší shrábnout to a nechat si to udělat někde pořádně, než riskovat ještě horší výsledek. Vím, že ty peníze jsou důležity, ale šla jsi do toho, abys měla hezký tělo a teď bojuj hlavně za to. Takže z mého pohledu i za cenu dalších nákladů, pokud by to mělo pomoci, zkus z nich vytřískat kompenzaci a nech si to opravit jinde, kde máš výsledek zaručen. Jednoznačný argument proto proč nechceš kompezaci reoperací je ten, že se přece nenecháš operovat znovu tam, kde ti to už jednou zkazili, to by snad byl i pádný argument u soudu, zásah do těla přece není jako když si kupuješ boty na krámě. Vyhrožuj jim medializací, toho se zaleknou, protože pokud by se v novinách, na internetu nebo v TV objevily pro ně nepříznivý informace, odradilo by jim to spoustu zákaznic a to by je stálo zatraceně víc peněz, než tvých 55000, toho jsou si určitě vědomi, takže na to musíš sázet.

A nezapomen na ten posudek od jiného dr., určitě i ty sama váháš a nevíš, pomůže to zodpovědět dotazy tvé a konečně taky doopravdy zjištíš na čem jsi (V medicomu ti teď namluví leccos jen aby z toho vyšli nejlépe, na jejich posudek se bohužel vzhledem k situaci nedá spolehnout)a taky budeš mít proti nim argumenty. Držím palce a dej vědět jak jsi dopadla!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené