arrow
profile_image
RJ-R1
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

můžete mi, prosím, doporučit nějakou literaturu(knížku) o dělené stravě?
Chtěla bych si koupit nějakou opravdu spolehlivou knihu, kde jsou uvedeny přesné a pravdivé informace a ne jen nějaké "žvásty".
Dočetla jsem se, že podle nějaké knihy o dělené stavě zhubla operní pěvkyně Eva Urbanová a stále se podle ní stravuje, ale bohužel jsem nikde nenašla název knihy ani jméno autora.Nevíte o jakou knihu se jedná?

Předem děkuji za typy ).

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám knížku od Ursuly Summanové - Hubneme s dělenou stravou, je tam kůra na 6 týdnů, zajímavé recepty včetně fotek , můžu doporučit.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co knihy Lenky Kořínovké + její kuchařka.

Reaguji na Lilliana:

Jedu podle Lenky Kořínkové a jsem spokojená. V těch svých knížkách se teda hodně "rozkecává" i mimo téma, ale podle kuchařky vařím a vyhovuje mi. Teď se chystám na její "Sladkosti, po kterých se netloustne".

Jo a ještě pozor na to, aby si nekombinovala dělenou stravu podle L. Kořínkové se Summovou nebo Hayem. Každý jede podle jiného grafu, tak aby Ti v tom nevznikl guláš

Teď jsem si přečetla celkem zajímavý názor K. Cajthamlové:
"...Nejprve teda, když byste dovolil, bych řekla, proč já dělenou stravu považuji za nesmyslnou. Je to proto, protože se vlastně oddělují určité živiny od sebe a ten který je laik, dostává představu, že například může ze své stravy oddělit sacharidy a jíst vlastně něco, co ty sacharidy neobsahuje a jíst třeba jenom bílkoviny a vlákninu. To je filozofický nesmysl, protože ve všech potravinách jsou přítomny všechny živiny zároveň, v různých poměrech, ale všechny. Takže i třeba v takovém ananasu je drobné procento rostlinného tuku. Čili v podstatě není možno oddělit nějaký typ potravy od jiné..."
http://m.rozhlas.cz/strednicechy/hubnetezdrave/_zp rava/delena-strava-co-to-je-delena-strava--866116

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené